اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140105186342018091

بهترین آموزشگاه خیاطی و طراحی لباس در ایران

کد: 140105186342018091

https://bit.ly/3BTefjE

، (اخبار رسمی): معرفی بهترین آموزشگاه خیاطی و طراحی لباس در کشور به همراه بهترین اساتید و مدرسین در حوزه مد و پوشاک در آموزشگاه خیاطی فن و هنر بافت

بهترین آموزشگاه خیاطی و طراحی لباس در ایران
بهترین آموزشگاه خیاطی کشور

در سرزمین ما خیاطی همیشه هنری بوده که تاریخ و جغرافیا نمی‌شناخته است. امروزه این هنر بیش از گذشته طرفدار دارد و به عنوان یک هنر پولساز شناخته می‌شود. اگر علاقمند به یادگیری این هنر جذاب و ارزشمند هستید، با ما باشید تا 5 آموزشگاه برتر کشور را به شما معرفی کنیم.

بهترین آموزشگاه خیاطی، چه خصوصیاتی دارد؟ خیاطی بیش از آنکه یک استعداد ذاتی باشد، مهارتی است که باید آن را فرا گرفت. وقتی شما فوت و فن خیاطی را می آموزید، به راحتی می توانید برای خود و آشنایان، زیباترین لباس ها را بدوزید و چه لذتی از این بهتر؟ کافیست پارچه مورد نظر را خریداری کنید، یک طرح جذاب از گوگل بیابید و کار را با برش زدن پارچه آغاز کنید.

یاد گرفتن اصول خیاطی یعنی آشنایی با فرصت های شغلی تازه! همانطور که می دانید، صنعت پوشاک، روز به روز در حال بزرگ شدن است و کارگاه های کوچک و بزرگ خیاطی در گوشه و کنار این سرزمین، تاسیس می شود. بنابراین، هنرجویان خیاطی، همیشه این فرصت را دارند که با شکوفا کردن استعداد خود، این هنر دیرینه را احیا کنند و به درآمد برسند.

خوشبختانه بازار آموزش خیاطی این روزها داغ داغ است! جوانان به خوبی فهمیده‌اند که هنر خیاطی پرسود و مفید بوده و می‌تواند آینده شغلی آن ها را بسازد. اما آیا می دانید در میان ده‌ها آموزشگاه برتر در کشور، کدام یک بهتر است؟

شاید شما نیز با مشاهده تنوع در مراکز آموزش خیاطی کشور، کمی سردرگم شوید و انتخاب بهترین گزینه برایتان سخت شود. جای نگرانی نیست. مسلماً آموزشگاه‌های برتر خیاطی، خصوصیاتی دارند که آن ها را از بقیه متمایز می کند.

این ویژگی‌ها عبارت اند از:

 • خود آموزشگاه و مدرکی که در پایان آموزش به هنرجو ارائه می نماید، معتبر است.
 • قیمت کلاس ها با امکاناتی که از آن دریافت می شود، تناسب دارد.
 • کاربران مختلف در فضای مجازی، نسبت به آن نظر مثبتی دارند. اساتید دوره ها از مهارت و تجربه خوبی برخوردارند.
 • تجهیزات کلاس آموزشی کامل و باکیفیت است.
 • مهارت ها و آموزش ها متنوع است.

نزدیک ترین آموزشگاهی که چنین ویژگی هایی را دارد، همان گزینه ای است که در جست و جوی آن هستید! در ادامه با 5 مورد از برترین آموزشگاه های خیاطی در کشور آشنا خواهید شد.

خانه فن و هنر 20بافت ؛ بهترین مرکز آموزش خیاطی در ایران اگر به دنبال یک آموزشگاه ایده آل هستید که صفر تا صد اصول خیاطی را بیاموزید، به خانه فن و هنر مراجعه کنید. مدیریت این مجموعه آموزشی به همراه اساتید ماهر و باسابقه خانه فن و هنر، در این سال ها توانسته اند از صدها هنرجوی مبتدی، خیاطان ماهر، مبتکر و خلاق بسازند و مسیر آن ها را برای ورود به بازار کار هموار نمایند.

چرا خانه فن و هنر:

 • در آموزشگاه خانه فن و هنر، به فارغ التحصیلان مدرک رسمی از سازمان فنی و حرفه ای اعطا خواهد شد.
 • تنها اموزشگاه در ایران که مدرک بین المللی که قابلیت ارائه در 72 کشور دنیا را دارد.
 • هنرجویان، به روزترین متدهای آموزشی دنیا و جدیدترین سرفصل های آموزشی را توسط استادکاران ماهر می آموزند.
 • با مدارک معتبری که از این آموزشگاه اخذ می شود، می توان وارد بازار کار در داخل و خارج از کشور شد.
 • تجهیزاتی که برای آموزش به هنرجویان عزیز در نظر گرفته شده، کامل و پاسخگوی نیاز آن ها است.
 • بهره مندی از خدمات آموزشی این مجموعه، با پرداخت مناسب ترین هزینه امکان پذیر شده است.
 • راهکارهای تبلیغات، درآمدزایی و جذب مشتریان به هنرجوها آموزش داده می شود.
 • هنرجویان، نحوه دریافت مجوز کسب و کار و اخذ پروانه را فرا می گیرند.
 • ده ها دوره آموزشی متنوع برای هنرجویان در نظر گرفته شده است.
 • این دوره های آموزشی، همگی از ابتدا و مطابق با اصول است.

اگر انتخابتان آموزشگاه خیاطی فن و هنر است، به شما تبریک می گوییم و به شما قول می‌دهیم که اگر پا به پای استادان این مجموعه پیش بروید، طولی نمی کشد که طراحی و دوخت انواع لباس مجلسی، لباس مجلسی زیر و لباس اسپرت را خواهید آموخت.

در نهایت وقتی از این مرکز آموزشی فارغ التحصیل می‌شوید، یک خیاط آموزش دیده هستید که حالا می‌تواند لباس شب، مانتو شلوار، لباس فشن، سارافن، کت دامن، کت شلوار، لباس نامزدی، لباس عروس، تیشرت، تاپ، لباس های هندی و عربی و… را مطابق با تازه ترین ژورنال ها و مدل های روز دنیا بدوزد و لذت خلق زیباترین لباس ها را تجربه کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

علم و آموزش | مد و لباس