اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140105226349919423

روش درست انتخاب جک پارکینگی همراه با تجهیزات مورد نیاز

کد: 140105226349919423

https://bit.ly/3AgO7OD

، تهران , (اخبار رسمی): تصمیم واقعی ما یا اکثر مدیران ساختمان و افراد مختلف برای نصب جک پارکینگی بیشتر بر اساس قیمت جک پارکینگ است تا مناسب بودن آنها برای محل نصب و عملکرد درست. اغلب می بینیم که فروشنده به مشتری توصیه میکند که انتخاب اشتباهی انجام داده و جنسی که سود بیشتری دارد را توصیه میکند.

روش درست انتخاب جک پارکینگی همراه با تجهیزات مورد نیاز
روش درست انتخاب جک پارکینگی همراه با تجهیزات مورد نیاز

یک مورد دیگر که بسیار فراگیر نیز شده است اطلاعات قرار داده شده در بسیاری از سایت های اینترنتی است که کافیست یک سایت که تقریبا مرجع است اطلاعات نادرست ارائه دهد و همین کافیست تا n سایت دیگر از روی آن کپی کرده و همان اطلاعات نادرست در بخش وسیعی گسترش یابد.

به دلیل رعایت نشدن قانون کپی رایت، به اطلاعات درج شده از طرف بسیاری از شرکتهای اینترنتی اعتماد نکنید. البته در برخی از سایت های تخصصی فروش و نصب جک پارکینگ می توان از اطلاعات و مقاله های سودمند و درست استفاده نمود.
به عنوان مثال، در بسیاری از مواقع جهت یک مجتمع و آپارتمان که دارای تردد بالا می باشد یک نمونه جک بازویی ریموتی با تردد پایین در روز خرید می شود، در حالی که در واقع یک نمونه از سیستم دربازکن کنترلی ایتالیایی با قیمت بالاتر و عملکرد بسیار عالی برای هدف مناسب است.

جک پارکینگ کشویی با حرکت آهسته انتخابی عالی برای ورودی های امنیتی بالا هستند، اما به دلیل سرعت باز و بسته شدن بسیار کم و غیر قابل تغییر، برای موقعیت‌هایی که نیاز به کنترل ترافیک مؤثر دارند، بسیار کند هستند.

برعکس، موانع برای کنترل ترافیک عالی هستند، اما سطوح محدودی از امنیت را ارائه می دهند و برای استفاده عابران پیاده طراحی نشده اند.جک پارکینگ دو لنگه و تک لنگه امنیت بالاتری نسبت به موانع ارائه می‌دهند و عملکرد سریع‌تری نسبت به جک پارکینگ کشویی ارائه می‌دهند، بنابراین در برخی شرایط، ممکن است بسیار کارآمد و عالی باشند.

برای شرایطی که امنیت و کنترل ترافیک هر دو در اولویت هستند، یک دروازه دوتایی مجهز به جک بازویی دو لنگه پارکینگی باید در نظر گرفته شود، که در آن چرخه باز و بسته شدن معمولاً چند ثانیه خواهد بود و بسیار سریع هستند.

مشخصات کاربردی انواع جک پارکینگ:

دقیقا باید این مورد توسط خریداران بررسی گردد و به هیچ عنوان از فروشندگان این مورد به صورت تلفنی و یا پیش فاکتور مورد تایید واقع نگردد.خوب برای انجام این کار باید وقت گذاشت و پس از اعلام این که مدل ایرانی و یا خارجی که بایستی تهیه گردد مدل جک پارکینگی را مورد استعلام قرار دهیم.

برای انواع جک پارکینگ ایرانی این کار کمی پیچیده است و برخی شرکت ها اطلاعات مناسب از تولیدات خود را ارائه نمی دهند و فروشندگان بر حسب تعداد فروش و فیدبک محصولات آن را عرضه می کنند و اما در انواع جک پارکینگ وارداتی اطلاعات دقیق در دسترس است و قابل استعلام می باشد و پس از بررسی آن و مطابقت با دروازه مورد نظر ما می توانیم خرید انجام دهیم.

مثال کاربردی این که بسیاری از فروشندگان انواع جک هیدرولیک پارکینگ را بدون محدودیت تردد می دانند که این امر کاملا اشتباه است.برخی انواع این مدل را مناسب تا عرض 4 متر می دانند که باز هم اشتباه می باشد و صرف جک روغنی بودن دلیل بر بدون محدودیت عرض درب نیست.

پس به روشنی اعلام کردیم که باید مدل ارائه شده و درخواستی خود را با مشخصات درب مطابقت داده و پس از هم خوانی اقدام به تهیه و خرید نمایید تا دچار مشکلات پس از نصب نشوید.

تجهیزات ایمنی و مورد نیاز جک پارکینگ:

پس از تهیه جک پارکینگی مدل مناسب از یک برند معتبر و خوب اکنون باید بررسی کنیم که اکسسوری و چه لوازم جانبی مورد نیاز است که باید به تعداد و اضافه تر تهیه نماییم.پس به دقت در مورد تمام قطعات و لوازم که در ادامه شرح می دهیم توجه نمایید و از تجربیات ما استفاده کرده و خرید خود را به اتمام برسانی.

تعداد مورد نیاز ریموت جک پارکینگی:

بسیاری از مدل ها و انواع جک دربازکن پارکینگ دارای دو عدد ریموت و برخی دارای یک عدد ریموت می باشند که با مدار کنترل جک پارکینگی مچ می شوند.راهکار ارائه شده در این قسمت بیشتر در مورد جک پارکینگ خارجی می باشد که بایستی مورد توجه قرار گیرد و در انتها فقط یک مطلب در مورد جک پارکینگ ایرانی ذکر می گردد.

باید در هنگام تهیه یک برند خوب وارداتی توجه نماییم که کدهای ارائه شده برای ریموت از نوع رولینگ و غیر قابل کپی می باشند و بهتر این است که اگر به تعداد کم نیاز داریم از نوع اصلی تهیه شود و اگر به تعداد بالا مورد نیاز بود از انواع ریموت و رسیور ترجیحا از نوع هاپینگ استفاده گردد.

مثال کاربردی در این زمینه،پس از خرید یک مدل از جک زومر اگر نیاز به تهیه تا 10 الی 15 عدد ریموت داریم از نوع ریموت اصلی زومر تهیه شود زیرا از نوع هاپینگ و فرکانس 898 می باشد که غیر قابل کپی است و اگر تعداد از 20 عدد بالاتر رفته تهیه رسیور هاپینگ بتا و تعدادی ریموت 2011 بتا کارساز است.

و اما در انواع مدل سیستم های ایرانی به دلیل یکسان بودن فرکانس و لرنینگ بودن آن می توانید جهت بالا بردن امنیت از ریموت اصلی آن استفاده نکرده و یک مدل رسیور هاپینگ سایلکس و به تعداد ریموت یونیکس سایلکس که از نوع هاپینگ است بهره ببرید و یا در مجتمع های بزرگ از یک دستگاه به نام سیموت استفاده کنید تا کاربران با استفاده از گوشی همرا بتوانند درب را باز و بسته نمایند و مدیر ساختمان نظارت بر کاربران داشته و بتواند حذف و اضافه انجام دهد.

چشمی جک پارکینگی:

بر روی تمام تولیدات یک عدد وجود دارد که در قسمت خروج و بیرون درب استفاده می شود و در برخی از ورودی ها باید توجه نمود که در قسمت داخل نیز مورد نیاز است و باید نصب شود زیرا فاصله ماشین ها تا ورودی زیاد است و امکان بسته شدن درب در هنگام خروج وجود دارد. پس حتما از یک نمونه چشمی جک پارکینگ چه به صورت فابریک و هم مدل جک ها و چه به صورت برند جداگانه تهیه و نصب گردد و ترجیحا از مدل سیستم خریداری شده باشد بهتر است.

قفل برقی برای ایمنی تردد:

یکی از مواردی که بسیار مهم و قابل تامل است نصب یک مدل قفل برقی مناسب با دروازه ورودی است نه جک پارکینگی که خوب این دو مورد باهم اشتباه گرفته می شود.یعنی وقتی از انواع جک پارکینگ تک لنگه استفاده میکنیم استفاده از قفل برقی کلونی و قفل برقی کله گاوی پیشنهاد می شود و اما در انواع ورودی های دو لنگه قفل برقی لاک پشتی زمانی کارآمد است که به لنگه دوم درب و چهارچوب بالا اتصال پیدا کند و نه بین دو درب نصب شود.

در مدل های جک ریلی پارکینگ هم نمونه هایی از قفل برقی جک کشویی وجود دارد که باید مورد استفاده قرار گیرد.

نوع کابل و کابل کشی:

اصلا مهم نیست که شما برای سیستم خریداری شده کابل 2رشته و یا 3 رشته را خودتان تهیه نمایید زیرا بسیاری از افرادی که خدمات ارائه می دهند از انواع سیم نایلون استفاده میکنند که اصلا در دراز مدت مناسب نمی باشد.پس باید توجه نمایید که کابل مناسب جک بازویی و چسب برق مناسب و داکت قرار گیری کابل در اختیار نصاب قرار داده تا کار به نحوه احسن انجام پذیرد.

کلید خلاص کن و دستی کردن سیستم:

از مهمترین قسمت که کمتر مورد توجه قرار میگیرد می باشد و باید در هنگام تحویل گرفتن سیستم از نصاب جک پارکینگ از اولویت ها باشد.یعنی پس از امتحان و تست کردن روند باز و بسته شدن جک ریلی و جک دولنگه و تک لنگه نوبت به آموزش رها سازی جک از حالت گیربکس می باشد که باید آموزش داده شود و به درستی نیز کار بکند.فراموش نشود که به تعداد نیاز کلید خلاص کن جک پارکینگ تهیه گردد و در اختیار کاربران گذاشته شود.

همیشه به این نکته توجه داشته باشید، اطمینان از ایمنی تجهیزات خریداری شده و درستی انتخاب آن به جای تلاش برای تقویت ایمنی در یک نصب نامناسب آسان تر خواهد بود و دارای هزینه به مراتب پایین تر است. اگر شک دارید، حتما از کارشناسان دکاشاپ سوال بپرسید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دکاشاپ

فروشگاه دکاشاپ زیر مجموعه سایت اینترنتی دکا (DCA) می باشد که در سال 1386 فعالیت خود را با سایت بزرگترین بانک اطلاعاتی ساختمان آغاز نمود و پس از ارائه خدمات شامل اطلاعات کامل محصولات و مشخصات کامل آن و مقایسه با دیگر محصولات مورد اعتماد بسیاری از مشتریان قرار گرفت و سپس تصمیم به راه اندازی و ارائه فروش و خدمات گرفته شد که وبسایت دکاشاپ در دسترس قرار گرفته است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کسب و کار و خرده فروشی