اطلاعات تماس
  • 021843*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140105306368118323

آموزشگاه زبان سفیر شعبه فردیس

کد: 140105306368118323

https://bit.ly/3T9F7Cr

، (اخبار رسمی): بهترین آموزشگاه زبان در فردیس در دنیای امروز یادگیری زبان انگلیسی کم‌اهمیت‌تر از زبان مادری نیست؛ دیگر بدون آموزش زبان بخش زیادی از فرصت‌ها و منابع می‌سوزند از دست می‌روند. حتماً شما هم می‌دانید ورود به دنیای این زبان چقدر مهم و شیرین و حیاتی است.

آموزشگاه زبان سفیر شعبه فردیس
آموزشگاه زبان سفیر شعبه فردیس

بهترین آموزشگاه زبان در فردیس

در دنیای امروز یادگیری زبان انگلیسی کم‌اهمیت‌تر از زبان مادری نیست؛ دیگر بدون آموزش زبان بخش زیادی از فرصت‌ها و منابع می‌سوزند از دست می‌روند. حتماً شما هم می‌دانید ورود به دنیای این زبان چقدر مهم و شیرین و حیاتی است؛ اما نکته این‌جاست بهترین مسیر یادگیری زبان چیست؟

آموزشگاه زبان می‌تواند یکی از مسیر‌های هموار و خوش‌منظره باشد؛ یک موسسه زبان خوب به شما کمک می‌کند زبان را اصولی و کامل یاد بگیرید و از مسیرهای فرعی که به وقت و جیبتان ضربه می‌زنند، در امان بمانید. البته این در صورتی است که آموزشگاه زبان را درست و هوشمندانه انتخاب کنید؛ چطور می‌توانیم بهترین آموزشگاه زبان را انتخاب کنیم؟

برای انتخاب موسسه زبان چه معیارهایی داشته باشیم؟

  • اساتید حرفه‌ای و با تجربه

طبیعتاً اولین و مهم‌ترین مسئله‌ای که باید در مورد کلاس زبان زیر ذره‌بین ببرید، اساتید آن هستند. نقش استاد و معلم در یادگیری اهمیتی باورنکردنی دارد؛ معلم می‌تواند مسیر یادگیری شما را کوتاه یا طولانی کند. بهترین آموزشگاه زبان، آموزشگاهی است که اساتیدش در عین باتجربه و مسلط بودن، به‌روز باشند؛ یعنی متدهای آموزش را بدانند، با جدیدترین تغییرات دنیا همراه باشند و از روش‌های متنوعی به شما آموزش بدهند.

  • استفاده از کتاب‌ها و منابع‌ آموزشی به‌روز و استاندارد

استفاده از کتاب‌های به‌روز و استاندارد یکی از نکاتی است که باید حسابی زیرنظر بگیرید؛ شما برای استفاده از دانش زبان و شرکت در آزمون‌های جهانی، باید دانش به‌روز و معتبری داشته باشید. در انتخاب آموزشگاه زبان درنظر بگیرید که از کتاب‌ها و منابع جدید، استاندارد و موردتایید سازمان‌های جهانی استفاده شود.

  • ارائه مدرک معتبر

شما برای استفاده از دانش زبانتان در مراکز مختلف، نیاز به مدرک دارید. البته نه هر مدرکی؛ مدرکی که حرفش همه‌جا خریدار داشته باشد و کسی روی حرفش حرفی نزند! پس وقت انتخاب آموزشگاه زبان دقت کنید که در پایان مسیر مدرک معتبری دریافت کنید.

  • تقویم آموزشی منسجم و منظم

یک موسسه زبان خوب، برنامه‌ی آموزشی منظمی برای شما دارد؛ یعنی از قبل مسیر یادگیری ترسیم شده و شما طبق برنامه جلو می‌روید. این ویژگی باعث می‌شود هم مطالب بیشتر در ذهنتان بمانند و هم اصولی جلو بروید و بدانید در هر زمانی چقدر پیشرفت می‌کنید.

  • کنترل کیفی آموزش

آموزشگاه زبان نباید شما را به اساتید بسپارد و با شما خداحافظی کند! آموزشگاه زبانی انتخاب کنید کلاس زبان را از نظر کیفی کنترل کند و عملکرد شما و اساتیدش را زیر نظر بگیرد!

  • تنوع در روزها و ساعت‌های برگزاری کلاس‌ها

دنیای امروز، دنیای مشغله‌هاست؛ بهترین آموزشگاه زبان آموزشگاهی است که این مسئله را در نظر می‌گیرد و برای هر سطح ساعت‌ها و روزهای متنوعی را طراحی می‌کند. در این صورت شما با تغییر برنامه از کلاس زبان جا نمی‌مانید و هم‌چنین می‌توانید به سایر مشغله‌هایتان هم رسیدگی کنید.

  • وجود مشاوره در مسیر آموزش

شما ممکن است هر آن و هر لحظه در مسیر یادگیری با مشکل یا ابهامی روبه‌رو شوید؛ همچنین ممکن است در مواقعی ناامید شوید و تصمیم بگیرید از میانه‌ی راه برگردید. آموزشگاه زبان حرفه‌ای این مسئله را می‌داند و برای شما از مشاورهای حرفه‌ای استفاده می‌کند. مشاورهایی که می‌توانند چه در برابر مسائل آموزشی و روش‌های آن و چه در برابر مشکلات جانبی شما راه‌حل‌های مختلفی ارائه دهند و به‌ نوعی همراهتان باشند.

کلاس زبان انگلیسی در موسسه سفیر فردیس

موسسه زبان سفیر فردیس، بهترین اساتید زبان در این شهر را استخدام کرده و با آموزش‌های بدو خدمت و ضمن خدمت که تحت نظر دفتر مرکزی سفیر انجا می‌شوند، کیفیت آموزش زبان در این موسسه را بسیار بالا برده است. استفاده از کتاب‌های روز و استاندارد، تقویم آموزشی منظم و سیستم آموزشی منسجم و همگام با سایر شعبات موسسه سفیر در سراسر کشور دیگر نقاط قوت موسسه زبان سفیر در فردیس هستند.

نتایج نظرسنجی ها نشان می‌دهد که 83.5 درصد زبان آموزان از کیفیت آموزش و میزان یادگیری خود در آموزشگاه زبان سفیر فردیس راضی بوده و آن را بهترین موسسه زبان در فردیس می‌نامند. زبان‌آموزان بعد از فارغ التحصیلی، مدرک معتبر با مهر سفیر و دانشگاه بلومزبری دریافت می‌کنند و در صورت موفقیت در آزمون‌های ورودی، امکان استخدام در موسسه سفیر فردیس به عنوان استاد زبان را خواهند داشت.

 اگر شما هم در فردیس زندگی می‌کنید و به دنبال بهترین آموزشگاه زبان در فردیس هستید، حتما به موسسه زبان سفیر فردیس سر بزنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت شماره تلفن و آدرس واحد سفیر درفردیس کلیک کنید

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 021843*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش