اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140106076385516105

پذیرایی مراسم ترحیم با استفاده از پک‌ میوه

اهمیت پذیرایی مراسم ترحیم

کد: 140106076385516105

https://bit.ly/3QZ41mC

، مشهد , (اخبار رسمی): یکی از مهم‌ترین موضوعات بعد از گذراندن شوک اولیه از دست دادن عزیزان، نحوه برگزاری مراسم ختم و پذیرایی از سوگواران است. به طور معمول دغدغه همه نزدیکان و اقوام صاحب عزا، برگزاری مراسمی آبرومندانه و تمام و کمال است.

اهمیت پذیرایی مراسم ترحیم
اهمیت پذیرایی مراسم ترحیم

استفاده از پک میوه مراسم ختم می‎تواند یکی از بهترین گزینه‌های پذیرایی از مهمانان در چنین مراسم‌هایی محسوب شود. توصیه می‌شود پک پذیرایی را به صورت بسته‌بندی تهیه نمائید تا موارد بهداشتی را نیز در آن رعایت کرده باشید.

منظور از پکیج پذیرایی، یک بسته‌ حاوی خوراکی‌هایی است که در مراسم ترحیم با آن‌ها از دوستان و اقوام پذیرایی می‌شود. می‌توان پک‌های پذیرایی مذکور را به تعداد مهمانان سفارش داد یا شخصاً آن‌ها را آماده کرد. به طور معمول در این پک‌های پذیرایی اقلامی مثل میوه و آب‌میوه، خرما و حلوا قرار داده خواهد شد. توصیه می‌شود به ظاهر بسته‌بندی نیز توجه داشته باشید؛ چرا که هر اندازه پک‌های پذیرایی مراسم ترحیم ساده‌تر و آبرومندانه‌تر باشد بهتر است.

ناگفته نماند که پک‌های پذیرایی مذکور را می‌توان در بسته‌بندی‌هایی به رنگ مشکی با یک بیت شعر در وصف غم عزیز از دست رفته نیز تهیه نمود.

مزایای استفاده از پک پذیرایی مراسم ختم

استفاده از پک‌های پذیرایی مذکور در مراسم ختم مزایای زیادی را در پی دارد. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی این نوع پک‌ها، رعایت نکات بهداشتی است. علاوه بر این، تنوع پک‌هایی که می‌توان از مراکز تهیه آن سفارش داد نیز بسیار بالا بوده و پاسخگوی هر نوع سلیقه‌ای است.

در واقع پک‌ پذیرایی ترحیم علاوه بر این که میزان هزینه‌های مراسم را کاهش می‌دهد، از جلوه بسیار خوبی نیز برخوردار بوده و باعث می‌شود پذیرایی این نوع مراسم‌ها بسیار آبرومندانه و مطلوب انجام شود.

نحوه آماده‌سازی بهترین پک پذیرایی مراسم ترحیم

 چنانچه از فرصت و نیروی کار کافی برخوردار هستید، می‌توانید پک مراسم ختم را خودتان با هر سلیقه‌ای که دارید آماده کنید. در چنین شرایطی، در صورتی که دوستان و اقوام برای کمک و پذیرایی اعلام آمادگی کنند، می‌توانید از آن‌ها برای تهیه پک‌های مذکور کمک بگیرید. کافی است به تعداد میهمانان مراسم ظرف یک‌بار مصرف مخصوص سفارش دهید و از آن‌ها برای تهیه پک استفاده کنید.

البته در نظر داشته باشید که سایز ظروف باید به اندازه‌ای باشد که کلیه اقلام پذیرایی درون آن به راحتی جا بگیرد. توصیه می‌شود برای بهتر شدن پک پذیرایی مراسم ترحیم چند دستمال کاغذی بخرید و به تعداد مهمانان و پک‌های آماده شده چاقو و چنگال نیز تهیه نمائید. می‌توانید با در نظر گرفتن تعداد مهمانان از میوه‌فروشی یا بازار میوه خوب و درجه یک تهیه کنید.

تدارک شیرینی‌های مخصوص پذیرایی و حلوا و همچنین خرما با گردو نیز می‌تواند توسط خودتان یا شیرنی‌فروشی انجام شود.

با تهیه تمامی اقلام مذکور می‌توانید از اطرافیان خود درخواست کنید که با رعایت نکات بهداشتی و بعد از شست‌وشو و ضدعفونی کردن میوه‌ها و آب‌میوه‌ها، آن‌ها را درون پک‌های پذیرایی قرار دهند و در نهایت درب آن‌ها را به خوبی ببندند. اگر لازم بود می‌توانید برای بستن درب پک‌ها از سوزن منگنه یا چسب نواری نیز استفاده کنید؛ آن چیزی که اهمیت دارد بسته بودن درب پک‌ها است.

سینی‌های خرما و حلوا

علاوه بر پک‌های پذیرایی مراسم ترحیم و بسته‌بندی‌های مختلفی که برای میوه‌ها می‌توان تهیه کرد، به طور معمول در ورودی مجالس ترحیم از سینی‌های خرما و حلوا به منظور پذیرایی نیز استفاده می‌شود. امروزه معمولاً در چنین مراسم‌هایی خرما و حلوای تزئین شده به حالت‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.  در برخی مواقع از خرما یا مغزگردو نیز استفاده می‌شود. علاوه بر این حلوای بیسکوییت‌دار نیز برای پذیرایی گزینه خوبی است.

شما می‌توانید موارد مذکور را خودتان آماده کنید یا این که می‌توانید آن‌ها را سفارش دهید. به دلیل این که درست کردن اقلام مذکور در دوران عزاداری کار سختی است و اکثراً صاحبان عزا حوصله زیادی برای انجام چنین اموری ندارند؛ توصیه‌ای که ما به شما عزیزان در این زمینه می‌کنیم این است که بهترین راه سفارش اقلام پذیرایی به مجموعه‌ای است که در این حوزه فعالیت می‌کند.

منبع

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]