اطلاعات تماس
  • 021885*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140106176410418929

در خرید دستگاه حضور و غیاب به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

کد: 140106176410418929

https://bit.ly/3U3vlCj

، (اخبار رسمی): در خرید دستگاه حضور و غیاب عوامل بسیار زیادی می‌توانند نقش داشته باشند. اگر شما هم به فکر خرید یک دستگاه حضور و غیاب مناسب هستید مطالعه این مقاله را به شما پیشنهاد می‌کنم، چرا که ما در این مقاله به مهم‌ترین نکاتی که در خرید این دستگاه‌ها اهمیت دارد، پرداخته‌ایم.

در خرید دستگاه حضور و غیاب به چه نکاتی باید توجه کنیم؟
در خرید دستگاه حضور و غیاب به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

خرید دستگاه حضور و غیاب یکی از چالش‌هایی است، که مدیران و کارفرمایان با آن رو به رو هستند. با توجه به وسعت زیادی که این دستگاه‌ها دارند، هیچ جای تعجبی نیست، که هنگام خرید این محصولات دچار سردرگمی شوید.

وقتی قصد خرید این دستگاه‌ها را داشته باشید، احتمالا با گزینه‌های بسیار زیادی رو به رو خواهید شد. اما چگونه می‌توان یک دستگاه مناسب و مطابق با نیازهای شرکت خود انتخاب کرد؟

یکی از مهم‌ترین کارهایی که باید قبل از هر اقدامی انجام دهید، به دست آوردن اطلاعات لازم و سپس تصمیم‌گیری درست و در نهایت انتخاب و خرید می‌باشد.

در خرید این دستگاه‌ها نیز باید به همین شکل عمل کنید، ابتدا باید اطلاعات خودتان را در زمینه این دستگاه بالا ببرید و به طور کامل در مورد آن‌ها شناخت پیدا کنید و بعد از تصمیم‌گیری درست، اقدام به خرید نمایید.

در این مقاله به نکاتی اشاره کرده‌‌ایم، که مطالعه آن می‌‎تواند به شما در انتخاب و خرید این دسته از محصولات کمک زیادی نماید و اطلاعات شما را در خصوص این دستگاه‌ها بالا ببرد.

نکات مهم در خرید دستگاه ساعت زنی

عوامل زیادی در انتخاب و خرید این دستگاه‌ها وجود دارد، در ادامه به مهم‌ترین دلایلی که می‌تواند به شما در انتخاب و خرید این دستگاه‌ها کمک کند، اشاره خواهیم کرد.

ظرفیت دستگاه حضور و غیاب

مهم‌ترین نکته‌ای که باید در نظر داشته باشید، ظرفیت این دستگاه‌ها می‌باشد. همانطور که اشاره کردیم، تنوع این دسته از محصولات بسیار زیاد است.

شما باید قبل از خرید، تعداد پرسنل و کارمندان خود را در نظر بگیرید و بر اساس آن، یک دستگاه مناسب انتخاب نمایید. به عنوان مثال اگر شرکت شما دارای 60 پرسنل و کارمند می‌باشد، یک دستگاه با ظرفیت 100 یا 200 برای شما مناسب است.

به طور کلی مشاغل را می‌توان به 3 دسته کسب و کار کوچک، متوسط و بزرگ تقسیم کرد. دستگاه‌هایی که دارای ظرفیت ثبت بیش از 1000 کاربر را دارند، برای کسب و کارهای بزرگ، بسیار مناسب هستند.

دستگاه‌هایی که برای کسب و کارهای بزرگ استفاده می‌شوند، نسبت به دستگاه‌هایی که برای کسب و کارهای کوچک مناسب هستند، تفاوت زیادی دارد. دستگاه‌هایی که برای کسب و کارهای بزرگ به کار می‌روند، علاوه بر اینکه از ظرفیت بالایی برخوردار هستند، باید عملکرد سریع و سرعت بسیار بالایی نیز داشته باشند.

پردازنده دستگاه حضور وغیاب

قدرت پردازنده نقش بسزایی در عملکرد این دستگاه‌ها دارد، به عنوان مثال دستگاهی که قابلیت ثبت 100.000 رکورد را دارد باید از پردازنده قدرتمندی برخوردار باشد تا بتواند تمامی رکوردها را در سریع‌ترین زمان ممکن ثبت و ذخیره نماید.

پشتیبانی از باتری

اگر می‌خواهید در زمان قطعی برق با مشکلات کم‌تری مواجه شوید، می‌توانید از دستگاه‌هایی که دارای باتری پشتیبانی هستند، استفاده نمایید.

هم‌چنین شاید بخواهید از این دستگاه‌ها به صورت سیار استفاده کنید و یا آن را با خود حمل کنید. باتری پشتیبان این امکان را به شما می‌دهد تا بتوانید از این دستگاه در هر زمان و هر مکان استفاده نمایید و ورورد خروج پرسنل خود را ثبت کنید.

روش‌های احراز هویت

این دستگاه‌ها روش‌های مختلفی برای احراز هویت کاربران ارائه می‌دهند. ثبت اثر انگشت، اسکن کف دست، تشخیص چهره و کارتی از جمله روش‌هایی هستند، که می‌توانید برای احراز هویت کاربران استفاده کنید.

به عنوان مثال شما قصد دارید فقط از اثر انگشت برای احراز هویت پرسنل خود استفاده کنید، پس باید در میان این دستگاه‌ها، دستگاهی را انتخاب نمایید، که از قابلیت اثر انگشت پشتیبانی کند. البته این دستگاه‌ها معمولا می‌توانند از یک یا چندین روش احراز هویت به طور همزمان پشتیبانی کنند.

ماژول‌های به کار رفته در دستگاه

ماژول‌های به کار رفته در دستگاه مثل سنسور اثر انگشت، دوربین تشخیص چهره و کف دست، صفحه نمایش و ... از جمله مواردی هستند، که باید در هنگام خرید این دستگاه‌ها مورد توجه قرار دهید.

یه عنوان مثال در بعضی از این دستگاه‌ها از سنسور اثر انگشت silk id و در برخی دیگر از تکنولوژی bio id استفاده شده است، که تکنولوژی silk id نسبت به bio id عملکرد بهتری در تشخیص و شناسایی اثر انگشت کاربران ارائه میدهد.

هم‌چنین بعضی از این دستگاه‌ها مجهز به تکنولوژی visible light هستند، که می‌توانید برای آشنایی بیشتر با این تکنولوژی مقاله ما در این خصوص را مطالعه نمایید.

کیفیت ساخت

جنس بدنه و متریال به کار رفته در دستگاه از اهمیت زیادی برخوردار است، چرا که در آینده هزینه تعمیر و نگهداری کم‌تری برای ما رقم خواهد زد. هر چقدر مقاومت دستگاه در برابر ضربه، گرد و غبار و ... بیشتر باشد، در نتیجه طول عمر دستگاه نیز افزایش می‌یابد.

همچنین نکات دیگری مانند امکانات اختصاصی دستگاه، پروتکل‌‎های ارتباطی، پشتیبانی و... درخرید این دستگاه‌ها اهمیت دارد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 021885*****
[نمایش اطلاعات]