اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140106276529720641

خدمات سئو چیست؟ و شامل چه مواردی می‌شود؟

کد: 140106276529720641

https://bit.ly/3xy6vk7

، (اخبار رسمی): مهم‌ترین عامل برای موفقیت هر کسب و کار آنلاین و دیجیتالی، در مرحله اول دیده شدن آن است. هرچقدر هم خدمات و محصولات ایده‌آل و باکیفیتی ارائه دهید؛ تا وقتی مشتری با کار و برند شما آشنا نشود نمی‌توانید به موفقیت برسید. اینجاست که اهمیت سئو و نقش آن مشخص می‌شود.

خدمات سئو چیست؟ و شامل چه مواردی می‌شود؟
خدمات سئو چیست؟ و شامل چه مواردی می‌شود؟
خدمات سئو چیست؟ و شامل چه مواردی می‌شود؟
خدمات سئو چیست؟ و شامل چه مواردی می‌شود؟
خدمات سئو چیست؟ و شامل چه مواردی می‌شود؟
خدمات سئو چیست؟ و شامل چه مواردی می‌شود؟

ممکن است مفهوم سئو و پروسه‌ی آن در وحله اول کمی گیج کننده به نظر برسد. اما نگران نباشید زیرا امروز می‌خواهیم راجع به سئو بیشتر صحبت کنیم و خدمات مهم سئو را با هم بررسی کنیم.

سئو چیست و چرا مهم است؟

سئو مخففی برای بهینه سازی موتور جستجو است. این فرآیند سبب می‌شود وقتی افراد در موضوعات مربوط به کسب و کار شما سرچ می‌کنند، سایت شما در نتایج اولیه موتورهای جستجو ظاهر شود. این به نوبه خود به شما فرصت‌های بیشتری برای تبدیل مشتریان بالقوه به مشتریان واقعی می‌دهد. هنگامی که سئو به درستی انجام شود، می‌تواند به برند شما کمک کند تا به عنوان یک شرکت قابل اعتماد بالاتر از دیگران قرار بگیرید و تجربه کاربر را با برند و وب سایت شما بهبود می‌بخشد.

خدمات سئو شامل استراتژی‌های مختلف و متنوعی است و موارد زیادی را در برمی‌گیرد. در هر صورت اگر می‌خواهید از خدمات یک آژانس دیجیتال مارکتینگ استفاده کنید باید بدانید موارد زیر جزو مهم‌ترین خدماتی هستند که باید دریافت کنید:

ارزیابی سئو

خدمات هر شرکت سئو باید دارای ممیزی یا همان ارزیابی مجدد SEO باشد. این یعنی شرکت خدمات دهنده سئو باید نگاهی عمیق به استراتژی فعلی شرکت بیندازد. حتی اگر استراتژی سئو ندارید، آژانس مد نظر وب سایت شما را از منظر سئو ارزیابی می‌کند و نقاط ضعف و قوت را بررسی می‌کند. عدم وجود ممیزی سئو نشان دهنده این است که آژانس شما برنامه‌ای برای ایجاد یک استراتژی سفارشی برای کسب و کار شما ندااین یعنی آن‌ها از یک قالب آماده استفاده می‌کنند و زمانی برای چیدن یک استراتژی تخصصی برای شما صرف نمی‌کنند.

تحلیل رقبا

مهم نیست که کسب و کار شما چقدر جایگاه ویژه‌ای دارد، در هر صورت تجزیه و تحلیل رقبل و خدمات دیجیتالی آن‌ها جزو ضروریات است. این تحلیل می‌تواند استراتژی شما را مشخص کند و به شما کمک کند از نقاط ضعف رقبا بهره ببرید. مسئله مهم این جا است که این تحلیل و بررسی نباید تنها در شروع کار انجام شود، بلکه باید به صورت مداوم و همیشگی رخ دهد. شما قطعا می‌خواهید که همیشه یک قدم از رقبای خود جلوتر باشد و این کار تنها با بررسی مداوم روش‌های آن‌ها امکان پذیر است. این رویکرد فعالانه به آژانس خدمات سئو اجازه می‌دهد تا استراتژی‌های رقابتی برای مشتریان خود ایجاد کرده و بهینه‌ترین راه‌ها را پیشنهاد کند.

سئو خارجی یا off page

سئو خارجی به بهینه سازی عوامل خارج از وب سایت شما اشاره دارد که بر رتبه شما در نتایج جستجو تأثیر می‌گذارد. به عنوان مثال بک لینک و لینک سازی خارجی از جمله مواردی است که روی بهبود رتبه بندی سایت شما تاثیر دارد.

به عنوان بخشی از خدمات یک شرکت سئو، سئوی خارجی اغلب شامل موارد زیر است:

 •  تبلیغ محتوای وب سایت از طریق وبلاگ نویسان و مدیران وب سایت
 •  توسعه محتوای قابل اشتراک گذاری برای وبلاگ سایت
 •  توجه به اشاره شدن به سایت در رسانه‌های اجتماعی توسط کاربران و اینفلوئنسرها
 •   بهره گیری از بک لینک‌ها
 • سئو داخلی یا on page

  سئوی داخلی بر تجربه کاربر و بهینه سازی محتوای صفحه برای کلمات کلیدی مرتبط متمرکز است. نوشتن محتوای عالی وب سایت به معنای تلفیق محتوای جذاب و مرتبط برای کاربر با کلمات کلیدی غنی است که قرار است توسط موتورهای جستجو پیدا شوند. فرآیند بهینه سازی سئو داخلی اغلب شامل موارد زیر است:

 •  تحقیق در مورد کلمات کلیدی مرتبط که حجم جستجوی بالایی دارند
 •  حصول اطمینان از اینکه محتوای داخل صفحه، هدف جستجوی کاربر را برآورده می‌کند
 •    ایجاد پیوندهای داخلی از صفحه ای به صفحه دیگر برای ایجاد ارتباط قوی بین محتوا
 •    ایجاد تعادل بین لینک‌های داخلی با لینک‌های خروجی مرتبط و معتبر
 • اطمینان از اینکه محتوا در یک صفحه به خوبی سازماندهی شده و به درستی برای موتورهای جستجو ساختار یافته است

  سئو فنی و تکنیکال

  هنگام ساخت یک وبسایت، مهم است که نه تنها محتوا و طراحی، بلکه جزئیات فنی پشت صحن را نیز در نظر بگیرید که می تواند تأثیر زیادی روی رتبه بندی سایت شما در جستجو داشته باشد. سئو تکنیکال شامل چندین عنصر است که موتورهای جستجو هنگام رتبه بندی یک وب سایت در نظر می‌گیرند، از جمله:

   سرعت صفحه

 •     لینک‌های خراب (داخلی و خارجی)
 •     خطاهای crawl
 •     سازگاری با موبایل
 •    دسترسی به نقشه سایت
 • وقتی نوبت به این بخش می‌رسد، به شرکتی نیاز دارید که نحوه بهینه ‌سازی یک وب‌سایت در پشت صحنه را درک کند و دانش این را داشته باشد که چگونه هر یک از عوامل می‌تواند بر توانایی یک سایت در افزایش ترافیک جستجو تأثیر بگذارد.

  گزارش‌دهی ماهانه

  شفافیت در مورد خدمات سئو ضروری است. شما آژانسی می‌خواهید که تیم شما بتواند به آن اعتماد کند و به آن تکیه کند، به همین دلیل است که همکاری با یک شرکت خدمات سئو که شامل گزارش‌های منظم ماهانه باشد بسیار مهم است. با گزارش سئو، می‌توانید بینش دقیقی از نتایج استراتژی سئو داشته باشید و بدانید که آیا اصلا در مسیر درستی پیش می‌روید یا خیر.

  چنین گزارش‌هایی می‌توانند شامل مواردی همچون ترافیک ارگانیک وب سایت شما، نرخ تبدیل و رتبه بندی در نتایج جستجو را پوشش دهد. علاوه بر دریافت گزارش برگزاری جلسات منظم با تیم سئو نیز می‌تواند شما را از حرکت در مسیر درست مطمئن کند و به شما کمک کند همه چیز را تحت کنترل خود داشته باشید.

  تولید محتوا

  تولید محتوای حرفه‌ای و جذاب یکی دیگر از اجزای ضروری سئو است. این شامل ایجاد محتوای کاربردی پست‌های وبلاگ و صفحات خدمات برای وب سایت شما است که به افزایش رتبه موتور جستجو برای کلمات کلیدی مورد نظر کمک می‌کند. البته محتوا نباید صرفا ترکیبی از کلمات کلیدی باشد زیرا گوگل می‌تواند آن را به راحتی تشخیص دهد.

  محتوا باید به خوبی نوشته شده و آموزنده باشد، که خود نیاز به زمان و مهارت دارد.

  آژانس دیجیتال مارکتینگی که انتخاب می‌کنید باید تولید کنندگان محتوای متخصص در تیم خود داشته باشد که محتوای بهینه‌سازی شده را برای شما بنویسند و با تایید شما آن را در سایت بارگذاری کنند. محتوا همچنین به بهبود سئو کمک زیادی می‌کند و می‌تواند رتبه بندی و ترافیک سایت شما را بهبود دهد.

  جمع بندی

  فرقی نمی‌کند یک کسب و کار کوچک و تازه تاسیس باشید یا یک برند مهم و نام آشنا؛ خدمات سئو برای هر کسب و کاری می‌تواند مهم باشد. سئو به رشد بیشتر و دیده شدن شما کمک می‌کند و مشترین بالقوه را به کار شما معرفی خواهد کرد. در این مقاله مهم‌ترین خدمات ارائه شده توسط شرکت‌های خدمات سئو را معرفی کردیم. در نهایت ایجاد خدمات متناسب با نوع کسب و کار و به صورت شخصی سازی شده، از مهم‌ترین ویژگی‌های هر آژانس خدمات سئو است که موفقیت شما را تضمین کرده و به رشد برند شما کمک می‌کند.

  ### پایان خبر رسمی

  اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

  پروفایل ناشر گزارش تخلف
  اطلاعات تماس
  [نمایش اطلاعات]