اطلاعات تماس
 • 093704*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140109076844921898
در دسترس نیست

نقشه گنج درآمد میلیونی فقط با خرید نهال از نهالستان معتبر

کد: 140109076844921898

، (اخبار رسمی): یکی از مهمترین شغل اجداد و نیاکان ما کشاورزی و باغداری است. در دهه هفتاد و هشتاد یک تغییر رویه خیلی بزرگ درباره شغل و درآمد ها اتفاق افتاد. آن هم فاصله گرفتن مردم با باغداری و مهاجرت به شهرها بود.

نقشه گنج درآمد میلیونی فقط با خرید نهال از نهالستان معتبر
نقشه گنج درآمد میلیونی فقط با خرید نهال از نهالستان معتبر
نقشه گنج درآمد میلیونی فقط با خرید نهال از نهالستان معتبر
نقشه گنج درآمد میلیونی فقط با خرید نهال از نهالستان معتبر
نقشه گنج درآمد میلیونی فقط با خرید نهال از نهالستان معتبر
نقشه گنج درآمد میلیونی فقط با خرید نهال از نهالستان معتبر

البته نباید علاقه والدین به کارمند شدن فرزندانشان را نیز فراموش کنیم، در نظر همین والدین درآمد پایین ولی ثابت خیلی بهتر بود. بیشتر دهه شصتی ها و دهه هفتادی ها وقت و زمان خود را صرف قبولی در کنکور، تحصیل در دانشگاه بدون هیچ پشتیبانی کردند.

  متاسفانه بیشترشان بیکار مانده و نه تنها هیچ شغل رسمی و دولتی نداشتند، بلکه آمادگی کار در بازار آزاد وحرفه صنعتی هم نداشتند. با اوضاع پیش آمده بلافاصله همین افراد خودشان برای اینکه به یک درآمد میلیونی برسند نقشه گنجی به دست آوردند. نقشه گنج آنها بازگشت به سمت شغلی آبا و اجدادی شان بود، ولی با یک تفاوت فاحش!

آنها کشاورزی سنتی را پشت سرگذاشته و خود را با علم جدید گیاهپزشکی وقف دادند. قبل از احداث باغ اطلاعات و آگاهی های لازم را در مورد نحوه احداث باغ و خرید نهال از نهالستان های معتبر را تجربه کردند. به خاطر همین است که در یک دهه گذشته بیشتر باغداران توانستند، بر خلاف گذشتگان به سودهای کلان و میلیونی برسند. در حالی که همین زمین های زراعتی برای پدر و مادران آنها سود چندانی نداشته و باعث کوچ آنها از روستا به شهر شد.

چطور با خرید نهال از نهالستان معتبر به درآمد میلیونی برسیم؟؟

بله این سوالی است که ذهن بیشتر کاربران و احداث کنندگان باغ را مشغول کرده است. چگونه می شود با خرید نهال  به یک درآمد میلیونی برسیم. اگر در ادامه مطلب با ما همراه باشید، ما سعی می کنیم به مقایسه بین نهال ژنوتیپ اصلاح شده یک نهالستان معتبر با نهال های معمولی بدون شناسنامه بپردازیم.

کارت قرنطینه و کارت سلامت

وقتی یک نهالستان معتبر به فروش نهال با کیفیت و مرغوب می پردازد برای اینکه آن را با تضمین کیفیت ارائه دهد، باید مطمئن باشد که هیچگونه عامل بیماری در آن وجود ندارد. به همین خاطر نهال را در شرایط محیطی خاصی پرورش می دهند تا به هیچ وجه عامل بیماری های ویروسی، باکتریایی و قارچی در آن نفوذ نکرده باشد.

معمولاً این نهال ها دارای کارت قرنطینه یا کارت سلامت می باشد، تا به هنگام خرید خریدار مطمئن شود که نهال خریداری شده سالم است. در صورتی که شما نهار را خودتان تهیه کنید و یا از مراکز نامعتبر و متفرقه خریداری کنید اگر این محال آلوده به یکی از عامل های بیماری زا باشد بعد از کاشت در باغچه شما به احتمال ۷۰ یا ۸۰ درصد درختان دیگر را نیز آلوده خواهد کرد چون متاسفانه بیشتر بیماریهای درختان واگیردار می باشد.

اگر بخواهیم این دو نهال را با یکدیگر مقایسه کنیم، مطمئنا نهالی را از نهالستان معتبر خریداری کنید، در طول سال هزینه خیلی کمتری برای کود دهی و یا سموم و آفت کش ها صرف خواهید کرد. ولی در گزینه دوم نه تنها هزینه مربوط به خرید نهال از بین می رود، بلکه هزینه مربوط به درختان اطراف از بین رفته را باید حساب کرد، همچنین باعث می شود تا تولید سالانه باغ را کاهش دهد.

کارت گارانتی

 نهال فروشی هایی که از کیفیت نهال های خود مطمئن هستند، آن را با ضمانت کیفیت به فروش می رسانند. به هنگام خرید نهال حتما آن را با کارت گارانتی تهیه کنید. بهترین زمان گارانتی یک نهال با کیفیت دو سال می باشد. کارت گارانتی به شما این اجازه را می‌ دهد تا در صورت بروز کوچکترین مشکلی نسبت به آن ادعای خسارت کنید. خرید نهال بدون گارانتی از عرضه کننده های نامعتبر باعث می شود تا هیچ مسئولیتی را قبول نکند.

نهال لیبل دار و شناسنامه دار

نهال فروشی معتبر معمولاً نهال های لیبل دار و شناسنامه دار را عرضه می‌ کند، که تحت نظارت جهاد کشاورزی می باشد. با این کار فروشنده ها نیز خیالش از کیفیت محصول مطمئن می باشد.

با توجه به موارد گفته شده اینطور استنباط می شود، وقتی شما نهال های خود را از نهالستان های معتبر و شناخته شده تهیه می کنید، در واقع از ایجاد بسیاری از هزینه های ناخواسته جلوگیری می کنید. همچنین نهال های معتبر زود بازده بوده، بلافاصله بعد از کشت باردهی خود را شروع می کنند. البته این نوع نهال ها پر بار نیز هستند. از این رو تاکید داریم که وقتی شما نهال های با کیفیت و مرغوب را در زمین کشت می کنید، در واقع چند عدد سکه را در زمین می کارید و بعد از چند سال درخت سکه برداشت خواهید کرد.

 تغییر سبک با غهای سنتی به باغ های تجاری

البته در ابتدا باید توضیحاتی بدهیم که منظور از باغ تجاری چیست و چرا تغییر باغ سنتی به باغ تجاری باعث می شود تا سود کلانی به دست باغدار برسد؟ تجربه نشان داده است افرادی که با آشنایی کامل توانستند باغ های تجاری را احداث کند بلافاصله به درآمد میلیونی رسیده اند. ولی مشخصات باغ تجاری عبارتند از:

 • زود بازده بودن نهال های خریداری شده
 • پربار بودن نهال های خریداری شده
 • داشتن نژادهای متفاوت برای مناطق و اقلیم های متفاوت
 • استقامت و مقاومت بالای درختان در برابر انواع بیماریهای ویروسی و قارچی و باکتریایی
 • مقاومت درخت در برابر خشکسالی
 • داشتن نژاد دیرگل برای اقلیم های سرد و خشک
 • داشتن نژاد زود کل برای اقلیم های گرم و خشک

تمامی موارد گفته شده باعث می‌شود تا کشاورز به هنگام احداث باغ خود با مشکلات زیادی روبرو نشود. البته چند مورد را نیز قبل از احداث باید رعایت کند ، باعث شود تا یک باغ تجاری و اقتصادی داشته باشد که عبارتند از:

 1. آنالیز خاک باغ
 2. بررسی میزان بارش سالیانه
 3. آب و هوای غالب در منطقه

 وقتی که یک کشاورز و باغدار تمامی موارد فوق را هم رعایت کند، می تواند باغ خود را احداث کند. چون درختان این باغ مقاومت خیلی زیادی در برابر خشکسالی دارد، در صورتی که میزان بارش سالانه کم باشد، هیچ تاثیری بر روی درخت نخواهد گذاشته و یا با توجه به منطقه وقتی که شما، نژاد دیر گل یا زود گل بودن آن مانع تاثیر شوک های هوایی و جوی بر روی شکوفه های تازه می شود.

مهمتر از همه ویژگی زودبازده و پربار بودن نهال خریداری شده از نهال فروشی معتبر می‌باشد. درختان و نهال های سنتی بعد از ۴الی۵ سال شروع به باردهی می‌ کند، میزان باردهی آن ها متفاوت می باشد. ولی نهال های خریداری شده از نهالستان، به صورت اصلاح شده به فروش می رسند، یک الی دو سال بعد از کاشت شروع به باردهی می‌ کنند که با مقایسه با نهال های سنتی میزان باردهی حداقل دو برابر نهال سنتی است. مطمئنا هرچه تولید سالانه شما افزایش یابد، میزان درامدتان بیشتر خواهد شد.

نقشه گنج درآمد میلیونی را در کدام نهالستان معتبر میتوان پیدا کرد؟؟

حتماً این سوال برای شما به وجود آمده است که کدام نهالستان معتبر به فروش نهال با کیفیت و درجه یک می‌ پردازد، که در عین حال قیمت نهال عرضه شده مناسب و اقتصادی باشد. یکی دیگر از دغدغه‌های کشاورزان و باغداران قیمت نهال است، قیمت پایین و کیفیت بالا از مهمترین سیاست های نهالستان های برتر کشور می باشد. شما با مراجعه به این نهالستان به صورت حضوری و یا مراجعه به سایت این نهالستان می توانید خرید اینترنتی را تجربه کنید که باعث کاهش هزینه های شما خواهد شد.

نباید فراموش کنیم این نهال فروشی تمامی محصولات خود را با کارت گارانتی و تضمین کیفیت دو ساله به فروش می رساند. مهمترین قسمت آن ارائه مشاوره رایگان برای تمامی مردم عزیز کشور می باشد. البته باغدارانی که به فکر احداث باغ جدید و یا تازه سازی باغ  خود از روش کشاورزی سنتی به تجاری هستند، می توانند در هر لحظه با شماره تماس های موجود تماس گرفته و سوالات خود را بپرسند. مدیر نهالستان در تمام مراحل با شما همراه خواهد بود.

بهترین سایت اینترنتی خرید نهال جهت احداث باغ میوه پر سود

 شما که به عنوان احداث کننده باغ به دنبال کسب اطلاعات زیادی در این زمینه هستید، به شما پیشنهاد می‌ دهم در این راستا اطلاعات گیاهپزشکی و کشاورزی سایت های خارجی را نیز مطالعه کنید. دانش و اندوخته خود را بر پایه تجربیات گذشتگان قرار ندهید. در این سایت ها مراحل احداث باغ را به طور کامل به صورت نوشتاری و متنی همچنین فیلم های آموزشی یاد داده اند.  یکی از این سایت ها، https://www.burntridgenursery.com می باشد.

شما می توانید با آمیختن روش های ایرانی و خارجی یک باغ پر بار و تجاری را احداث کنید، برای این منظور می توانید از اطلاعات گیاهپزشکی سایت های ایرانی مانند برتر نهال نیز استفاده کنید. این سایت با کمک محققان اطلاعات کاملی در مورد انواع نهال ها و همچنین ویژگی شان ثبت کرده است. علاوه بر استفاده از محتوای یونیک در سایت سعی کرد است فیلم های آموزشی که نیاز یک کشاورز می باشد را تدوین کرده و جای گذاری کند.

 در مرحله نتیجه گیری به عنوان یک مشاور به شما توصیه می کنم، برای رسیدن به درآمد بالا حتما به فکر احداث باغ مناسب با منطقه زندگی خود باشید تا ارقام نهال های خریداری شده سازگار با اکوسیستم باشد. جهت کسب اطلاعات مفید در این زمینه اطلاعات آگاهی های خود را از سایتهای موفق و معتبر کسب کنید.

شماره تماس : ۰۹۱۴۴۵۰۱۰۰۳ ۰۹۱۴۱۸۳۲۳۹۳

 دفتر : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
 • 093704*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنایع غذایی و کشاورزی