اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140109176863421986
در دسترس نیست

دکتر بینی نیوشا ضیغمی کیست؟

کد: 140109176863421986

، (اخبار رسمی): نیوشا ضیغمی بسیار توصیه کرد که حتما خود نزد بهترین پزشکان بسپارید و از پزشکان کم تجربه دوری کنید تا مانند من نیاز به دوبار عمل بینی نداشته باشید ضیغمی اضافه کرد که معیار های خوب بهترین جراح بینی در کرج و تهران را جستجو کنید و اسیر برندینگ نام پزشکان نشوید

دکتر بینی نیوشا ضیغمی کیست؟
جراحی بینی نیوشا ضیغمی

یوشا ضیغمی (زادهٔ ۱۸ تیر ۱۳۵۹) بازیگر ایرانی است. وی فعالیت خود را از سال ۱۳۸۲ آغاز کرده‌است و در کارنامه هنری خود نامزد دریافت جایزهٔ سیمرغ بلورین از جشنواره فیلم فجر برای نقش‌آفرینی در فیلم‌های شوریده (۱۳۸۳) و حس پنهان (۱۳۸۵) را دارد.

نیوشا ضیغمی جوایز مختلفی از جمله نامزدی دو سیمرغ بلورین و یک جایزه حافظ را دریافت کرده است.

زندگی

نیوشا ضیغمی دیپلم معماری دارد، اما به دلیل اینکه در دانشگاه سراسری روان‌شناسی کودک قبول شد ترجیح داد در این رشته ادامه تحصیل بدهد و بعد از اتمام دبیرستان، لیسانس خود را در رشته روان‌شناسی کودک از دانشگاه شهید بهشتی تهران گرفت

او می‌گوید با مخالفت والدین وارد حرفهٔ بازیگری شده‌است: «وقتی می‌خواستم وارد بازیگری شوم مادرم مخالفت نمی‌کرد ولی آن دید مادرانه نسبت به آینده من را در نظر می‌گرفت اما پدرم با بازیگر شدن من زیاد موافق نبود. پدرم اصولاً کارهای علمی را دوست داشته و دارد و ترجیح می‌داد من پزشک یا مهندس شوم تا بازیگر وقتی وارد این عرصه شدم و با کار آقای مسعود جعفری جوزانی شروع کردم و پس از آن هم بلافاصله وارد سینما شدم، در همان سال اول نتیجه خوبی حاصل شد، پدرم تغییر موضع داد و با کار من موافقت کرد.»

ضیغمی با شرکت در کلاس‌های آزاد بازیگری کانون سینماگران جوان بازیگری را فراگرفت و توسط این مؤسسه به مسعود جعفری‌جوزانی معرفی شد. پس از فارغ‌التحصیلی از این کلاس‌ها در مجموعهٔ تاریخی در چشم باد نقش یک دختر روستایی شمالی را ایفا کرد.

او سپس در اولین تجربه سینمایی خود در فیلم تردست به کارگردانی محمدعلی سجادی ایفای نقش کرد و همین فیلم سبب همکاری دوباره ضیغمی و محمد علی سجادی در فیلم شوریده شد و برای بازی در این فیلم نامزد دریافت سیمرغ بلورین از بیست و چهارمین جشنواره فیلم فجر شد و با بازیگرانی چون هدیه تهرانی رقابت کرد.

او در سال ۱۳۸۹ با آرش پولادخان، یک تاجر ایرانی ازدواج کرد و در اردیبهشت ۱۳۹۷ اولین فرزندشان به نام لنا را به دنیا آوردند. او در یک لایو در برنامه اینستاگرام اعلام کرد که مهریه او یک سکه طلا بوده‌است و همین مسئله منجر به جنجال در رسانه‌های ایرانی شد.

توصیف جالب نیوشا ضیغمی بازیگر زن سینما از عمل بینی که انجام داده است (او اخیرا دوباره بینی اش را ترمیم کرد)

او بسیار توصیه کرد که حتما خود نزد بهترین پزشکان بسپارید و از پزشکان کم تجربه دوری کنید تا مانند من نیاز به دوبار عمل بینی نداشته باشید

ضیغمی اضافه کرد که معیار های خوب بهترین جراح بینی در کرج و تهران را جستجو کنید و اسیر برندینگ نام پزشکان نشوید

ضیغمی یکی از حامیان جدی صنایع دستی ایران به‌شمار می‌رود. او در گفت وگویی که با مدیر کل صادرات ایران داشت بر لزوم معرفی صنایع دستی کشور در بازارهای جهانی تأکید کرد. در مراسمی که در انجمن حامیان کودکان کار و خیابان برگزار شد، ضیغمی به عنوان سفیر کودکان کار ایران معرفی شد.

او در این مراسم با بیان اینکه موضوع کودکان کار یکی از دغدغه‌های همیشگی‌اش بوده اظهار داشت: «وقتی سر چهارراه‌ها کودکان کار را می‌بینم با خودم می‌گویم سهم این بچه‌ها از دنیای کودکی چیست و چرا باید از همین سن و سال وارد چرخه کار شوند و بزرگ شدن را از همان روزهای اول کودکی مشق کنند.»

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

سینما و تئاتر | سلامت و زیبایی