اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140111087140122224
در دسترس نیست

مرکز پانل

بزرگ ترین مرکز فروش ساندویچ پانل ایران

کد: 140111087140122224

، تهران , (اخبار رسمی): مرکز پانل به عنوان بزرگ ترین مرجع ساندویچ پانل در ایران فعالیت می‌کند تمام برند های تولید کننده در مجموعه مرکز پانل یکجا با قیمت های مشخص و خرید مستقیم از کارخانه بدون واسطه در اختیار شما عزیزان می‌باشد.

بزرگ ترین مرکز فروش ساندویچ پانل ایران
مرکز فروش انواع ساندویچ پانل بدون واسطه

مرکز پانل ایران از یک خانواده کوچک آغاز به فعالیت کرد و امروزه به یک مرجع رسمی ساندویچ پانل در ایران مبدل شده است.

شرکت مرکز پانل از سال 1395 فعالیت اصلی خود را در زمینه تولید و فروش ساندویچ پانل، به عنوان مرکزساندویچ پانل ایران شروع کرده و امروزه توانسته ایم با تلاش روز افزون و همراهی شما عزیزان وهمچنین با سابقه ای درخشان در زمینه طراحی و تولید انواع سازه پیش ساخته و مدرن در مورد ساندویچ پانل تولید و فروش خود را افزایش دهیم.

مرکز پانل با در اختیار قرار داردن گزینه مشاوره رایگان درباره نصب وتولید انواع ساندویچ پانل، با کارشناسان متخصص و مجرب مرکز از صفر تا صد پروژه شما همراهتان باشیم و با ارائه بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت، محصولات را خدمت شما ارائه دهیم.

در این مرکز با ارائه خدمات بهتر توانسته ایم انواع ساندویچ پانل سقفی، ساندویچ پانل دیواری، سردخانه ها، ویلا های پیش ساخته، کانکس ها و...  را به صورت کانتینسوس و دیسکانتینیوز تولید و طراحی کنیم.

این شرکت نماینده جامع فروش ساندویچ پانل در ایران است که با شرکت های تونیکس پانل، کبیر پانل، دنیای ماموت و نبوغ سرمایش همکاری می‌کند.

از مجموعه تولیدات این مرکز می‌توان به موارد زیر اشاره کرد

 

 • ساندویچ پانل دیواری
 • انواع ورق طرح دار و ساده
 • تنوع رنگ در ورق ها
 • تولید انواع فوم های به کار رفته در این زمینه و...

ساندویچ پانل چیست
ساندویچ پانل یکی از مدرن ترین و به روز ترین مصالح مورد نیاز برای ساخت سوله ها، ویلا های پیش ساخته، انواع سردخانه بالای صفر و پایین صفر درجه، ساختمان سازی و دیگر صنایع کاربرد دارد؛ همچنین این ساندویچ پانل به دلیل برخورداری از سه لایه، 2 لایه ورق و 1 لایه فوم عایق برای ساخت انواع سازه ها به کار برده می‌شود.

 • ساندویچ پانل سقفی
 • انواع ساندویچ پانل

به طور کلی ساندویچ پانل به دسته های ساندویچ پانل دیواری و ساندویچ پانل دیواری تقسیم بندی می شوند

همچنین از انواع پانل ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد

 • ساندویچ پانل دیواری
 • ساندویچ پانل سردخانه
 • ساندویچ پانل کلین روم
 • ساندویچ پانل آلومینیوم
 • ساندویچ پانل پلی یورتان ((polyurethane
 • ساندویچ پانل پلی استایرن (polystyrene)
 • ساندویچ پانل اکس پی اس (XPS)
 • ساندویچ پانل آلوزینک
 • ساندویچ پانل گالوانیزه

در ادامه به توضیحات مختصری درباره هرکدام می‌پردازیم.

1- ساندویچ پانل دیواری

ساندویچ پانل دیواری با توجه به نام آن به عنوان عایق در ساخت انواع دیوارها و صنعت ساخت وساز مانند: ویلا های پیش ساخته، کلین روم، اتاق های حمل بار و ... کاربرد زیادی دارد و بر خلاف مدل سقفی سطحی صاف و یکدست دارند.

2- ساندویچ پانل سقفی

ساندویچ پانل سقفی متشکل از انواع ورق با شیارهای ذوذنقه ای شکل و شادولاین و فوم عایق هسته آن می‌باشد که امکان نفوذ آب به داخل را از بین می‌برد وهمچنین یکی از پرکاربرد ترین پانل در صنعت ساخت و ساز به شمار می‌روند؛ از جمله موارد استفاده شده از ساندویچ پنل سقفی: در کارخانه ها با سقف های بلند، سقف ویلا های شمال کشور، سقف سوله ها و کانکس ها و ... هستند.

انواع مختلف ساندویچ پانل سقفی: سه گام، پنج گام و پیچ مخفی هستند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مرکز پانل

مرکز پانل در زمینه تامین و فروش انواع ساندویچ پانل و مصالح ساختمانی پیش ساخته فعالیت دارد، با گرد آوری انواع برند ها در یک مجموعه امروزه مرکز پانل توانسته است در بازار ایران در بین خریداران ساندویچ پنل محبوب باشد. یکی از اصلی ترین دلایل محبوبیت مرکز ساندویچ پانل ایران، تحویل به موقع و قیمت های پایین نسبت به شرکت های دیگر فروشنده ساندویچ پانل می‌باشد. مرکز پانل با هدف بهینه سازی بازار ساندویچ پانل ایران توانسته است تا به امروز 40 درصد از حجم بازار را به خود اختصاص دهد. گرد آورری مشاورین و کارشناسان خبره در زمینه ساندویچ پانل به ما کمک کرد تا بتوانیم امروزه در کنار شما عزیزان باشیم. امیدواریم بتوانیم در آینده سهم بیشتری را درکنار شما دوستان و خریداران عزیز باشیم

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

مسکن و ساختمان