اطلاعات تماس
  • 021339*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140111097140622226
در دسترس نیست

استفاده از مواد پی وی سی در تولیدات

کد: 140111097140622226

، (اخبار رسمی): PVC در اوایل سال 1837 اختراع شد، اما اولین برداشت پلیمریزاسیون "وینیل کلراید" حدود 40 سال بعد گزارش شد.. این ماده در آن دوران به عنوان یک جامد سفید گزارش شده بود که می تواند تا دمای 130 درجه سانتیگراد را بدون آسیب تحمل کند.

استفاده از مواد پی وی سی در تولیدات
انواع لوله پی وی سی

PVC در اوایل سال 1837 اختراع شد، اما اولین برداشت پلیمریزاسیون "وینیل کلراید" حدود 40 سال بعد گزارش شد.. این ماده در آن دوران به عنوان یک جامد سفید گزارش شده بود که می تواند تا دمای 130 درجه سانتیگراد را بدون آسیب تحمل کند.

از مواد پی وی سی در تولید محصولات مختلفی استفاده می شود. محصولات شامل انواع لوله برق pvc و فاضلابی، کفپوش، دیوارپوش، درب و پنجره، ورق عایق بندی و... نیز می باشد. دلیل استفاده از این محصول قیمت ارزان، وزن کم، ایمن و مقاوم در برابر آسیب های محیطی است.

چرا کارخانه‌های کشتی‌سازی، مالکان و شرکت‌های مهندسی در سراسر جهان مهر و موم پی وی سی را به عنوان راه‌حل استاندارد خود برای نفوذ لوله انتخاب می‌کنند؟ زیرا ما روش های آب بندی سنتی را به چالش می کشیم و جایگزینی برتر ارائه می دهیم.

راه حل های آب بندی پی وی سی برای لوله
مهر و موم های پی وی سی کاملاً برای محافظت از لوله های عبوری از بخش های دارای درجه آتش یا ضد آب طراحی شده اند. آنها در مقایسه با ترکیبات، شمع های آب بندی و اتصالات دیواره ها مزایای بسیار زیادی را ارائه می دهند. آیا نیاز به آب بندی لوله های فلزی یا لوله های پلاستیکی یا هر دو دارید؟ آیا به دنبال راه حل کارآمد آب بندی غیر جوشی هستید؟ ما از شما دعوت می کنیم تا مجموعه راه حل های مختلف آب بندی ما را مرور کنید.

با این وجود همین لوله، شیلنگ PVC به دلیل مقاومت بالا در برابر مواد شیمیایی، عدم تغییر طعم یا بوی آب عبوری از آنها و سطح داخلی صاف و مناسب برای انتقال آب آشامیدنی است. و آب طوفان کافی بود.

از سال 1936 تا 1939، لوله های پی وی سی در بیش از 400 محل زندگی در مرکز المان برای انتقال ید و فاضلاب نصب شد. استفاده از تست و لوله، شیلنگ پی وی سی، طی سالهای 1936 تا 1941، درسدن و غیره، ماگدبورگ و غیره، برلین، هامبورگ، آلمان. کلن، آلمان هایدلبرگ و ویسبادن به نمایش گذاشته شد.

دهه 1950 و 1960 دوره پیشرفت چشمگیری بود. ... لوله پلیکا PVC برای تکنولوژی. نتایج تحقیقات چندین شرکت اروپایی و آمریکایی بر روی لوله پی وی سی آدام که قبل از جنگ جهانی اول LOLLH استفاده می کرد، پتانسیل بالای لوله پی وی سی را ثابت کرد. شرکت های مذکور این فناوری را در زمینه فرمولاسیون و فروویند دنبال کردند.

تحقیقات و آزمایش‌های سیستماتیک منجر به مهندسی فروئین‌های تولیدی به‌طور خاص برای PVC و همچنین ایجاد روان‌کننده‌های موثر پایدارکننده همره و فروئین‌های کمکی شد. در این دوره، این شرکت عمدتاً با محصولات قدیمی در بازار لوله پی وی سی رقابت می کرد.

مانند: لوله های مورد استفاده برای گاز، لوله، انتقال برق، آب و فاضلاب، زهکشی، انتقال، آب باران و شبکه های توزیع. .. لوله پی وی سی، پس از 70 سال استفاده، همانطور که در شکل 1 می توانید سالم زیر خاک را ببینید، همانطور که مبدل شده بود.

برای درک بهتر IZ برای درک PVC PVC چیست؟ ابتدا بیایید معنای این کلمه را تعریف کنیم. پی وی سی (PVC) مخففی مانند پلی وینیل کلراید (پلی وینیل کلرید) است. مواد اولیه پتروشیمی با توجه به ترکیب شیمیایی خاصی تحت فشار تولید می شود که در ادامه به تفصیل به آن اشاره خواهیم کرد.

وینیل کلراید یک ترکیب یددار کلردار است که با نام VCM (VCM) نیز شناخته می شود. این ماده بی رنگ یکی از مواد شیمیایی مهم صنعتی است که برای ساخت پلی وینیل کلراید (PVC) استفاده می شود. در دما و فشار محیط - وینیل کلرید در حالت گاز است. این یک ماده ید بسیار سمی است که بسیار قابل اشتعال و سرطان زا است.

مواد اولیه لوله پی وی سی لول پلیکا از پلیمریزاسیون رادیکال مونومر وینیل کلرید lollh به دست می آید. مطابق شکل 2، پلیمریزاسیون از محل فعال شروع می شود و مونومرها به صورت سر به دم به یکدیگر متصل می شوند. سپس رشد زنجیره ای توسط یک واکنش زنجیره ای رادیکال با فاکتور X مهار می شود.

در سال های اخیر پی وی سی در بسیاری از مناطق جایگزین مصالح ساختمانی سنتی مانند چوب، سیمان و خاک رس شده است.

انواع لوله پی وی سی

لوله پی وی سی به صورت رزوه ای داخلی، پیچی داخلی جوش داده شده لولا و چسب داخلی تولید می شود که هر کدام با توجه به کاربردشان مورد استفاده قرار می گیرند. اغلب از این لوله Pleca برای انتقال مایعات بدون فشار یا با فشار کاری یک پای ید استفاده می شود. اما برای سیالات فشار قوی استفاده از اتصالات جوشی و رزوه ای ضروری است.

امروزه از لوله های پی وی سی تنها در ساختمان ها استفاده نمی شود. بلکه در کاربردهای زهکشی بسیار قابل اعتماد است و در شبکه های انتقال فشار و انتقال فاضلاب شهری کاربرد دارد. ...

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 021339*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید