اطلاعات تماس
  • 090211*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140111177150621991
در دسترس نیست

معرفی معتبر ترین تولیدی پریفرم

کد: 140111177150621991

، (اخبار رسمی): امروزه کاربرد بسیار زیادی ظروف پریفرم در صنایع گوناگون دارد و به دنبال کاهش هزینه ها و مدیریت آن استفاده این محصولات بسیار پیشنهاد می شود.

معرفی معتبر ترین تولیدی پریفرم
تولید ظروف پلاستیکی

تولیدات باکیفیت پریفرم باعث شده است که در ظروف مختلفی مورد استفاده قرار گیرد. جاادویه ای، بطری مواد شوینده، بطری آرایشی بهداشتی از جمله مواردی می باشد که توسط پریفرم تولید می شود. معتبرترین تولید پریفرم می تواند بهترین و باکیفیت ترین این محصولات را ارائه دهد و می توان شرکت اطلس پلیمر آسیا را یکی از بهترین تولید کننده ظروف پت و بطری مواد شوینده دانست. در ادامه به کاربرد پریفرم و معرفی بزرگترین تولیدی این محصولات می پردازیم.

پریفرم چیست؟

در ابتدا برای اینکه بدانیم از کدام فروشگاه اقدام به خرید نمایید، باید در رابطه با تعریف این محصولات اطلاعات کافی داشته باشید. پریفرم در لغت به معنی پیش ساخته می باشد و می تواند یک محصول میانی در تولید بطری آرایشی بهداشتی و محصولات دیگری مانند بطری مواد شوینده باشد. مواد متفاوتی در تولیدی بطری پلاستیکی به کار می رود که پریفرم می تواند یکی از بهترین آنها باشد. پریفرم ها یک لوله استوانه ای شکل می باشند که در مصارف گوناگون آزمایشگاهی و یا خانگی از آن استفاده می کنند. بطری آرایشی بهداشتی که توسط این شرکت با استفاده از قالب پریفرم تولید می شود مورد تایید سازمان غذا و دارو و همچنین ایالات متحده آمریکا می باشد. این محصولات اگر از متریال باکیفیتی درست شده باشند نسبت به شیشه مقاومت بالاتری داشته و به راحتی شکسته نمی شوند.

تولید پریفرم به چه صورت می باشد؟

سوالی که پیش می آید این است که تولید پریفرم به چه صورت می باشد و روند تولیدی آن نیز چگونه می باشد که مقاومت زیادی دارد؟ اول از همه باید بگوییم پریفرم تولیدی توسط این شرکت از استانداردهای متعددی برخوردار می باشد. از جمله این استانداردها می توان به ropp , pco_180 ,pco_1811 ,bpf_c و غیره اشاره کرد. علاوه بر این ها باید بدانید که در ساخت آن نیز باید استانداردهایی از جمله اندازه دهانه، ابعاد و سایز آن را نیز مدنظر داشته باشید. تولید پریفرم مانند تولید بطری آرایشی بهداشتی پت می باشد ولی فقط در اندازه و شکل قالب می توانند تفاوت داشته باشند. این مواد در طی تولید باید حدودا 5 تا 6 ساعت درون کوره هایی با درجه حرارت 140 تا 170 درجه سانتی گراد قرار گیرد. به همین دلیل است که از مقاومت بالایی برخوردار می باشد. تولید کننده ظروف پت باید به این نکته توجه داشته باشند که نفوذپذیری آن نسبت به رطوبت، حرارت و گازها تا حد بسیار زیادی بالا باشد. استفاده از این قالبها می تواند تولیدکننده ها را به این هدف نزدیک تر سازند.

نکات مهم در خرید پریفرم

پریفرم از لحاظ ظاهری شباهت بسیار زیادی به شیشه دارد اما شکنندگی که در شیشه وجود دارد به هیچ عنوان در پریفرم وجود نخواهد داشت. برای تولید بطری های پلاستیکی از قالب های پریفرم استفاده می شود. انتخاب یک پریفرم مناسب و استاندارد می تواند به شما در تولیدی بطری پلاستیکی در ابعاد و اندازه های مختلف کمک کند. باید در خرید پریفرم دقت داشته باشید که دارای بدنه یکنواختی باشد. موج دار بودن و غیر یکنواختی از جمله ویژگی هایی می باشد که در یک پریفرم نامرغوب وجود دارد. اگر در فرایند تولید در تزریق و یا قالبگیری مشکلاتی بوجود آید بدون شک محصول نهایی از کیفیت خوبی برخوردار نخواهد بود. سایز دهانه پریفرم باید استاندارد باشد، میزان خطا سایز دهانه می تواند بسیار جزئی باشد. در یک تولیدی معتبر سایز دهانه مطابق با شاخصها و استانداردهای جهانی می باشد. در سطح پریفرم هایی که توسط تولید کننده ظروف پت تولید می شود نباید هیچگونه خط و خشی وجود داشته باشد.

پریفرم که توسط معتبرترین تولیدی تولید می شود چه ویژگی هایی دارد؟

پریفرمی که توسط شرکت اطلس پلیمر آسیا تولید می شود دارای ویژگی هایی می باشد که دانستن آن قبل از خرید خالی از لطف نیست. باید اندازه و طراحی پریفرم به گونه ای باشد که با کاربری آن هماهنگ بوده و در شکل دقیق و اندازه های متناسبی تولید شود. بعضی از پریفرم هایی که غیراستاندارد هستند در تولیدشان به جزئیات توجه زیادی نمی شود و ممکن است بعد از تولید در کاربری دچار مشکل شوند. چگالی و وزن مناسب از جمله ویژگی هایی می باشد که در معتبرترین تولیدی پریفرم به آن توجه زیادی می شود.

نسبت وزن به حجم و ابعاد باید در شرایط استانداردی باشد و چگالی آن در ایجاد محصول نهایی باکیفیت بسیار تاثیرگذار می باشد. اگر پریفرمی وزن بیش از اندازه داشته باشد در پروسه باد کردن اختلال ایجاد می شود و وزن کمتر نیز باعث نازکی و شکننده شدن محصول نهایی خواهد شد. در پروسه ساخت و تولید پریفرم باید از میزان بسیار کمی استالدهید که یک ماده سمی می باشد استفاده کرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 090211*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید