اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 14011218719709799
در دسترس نیست

کابل هالوژن فری

کابل هالوژن فری سیلیکونی

کد: 14011218719709799

، کمال‌شهر , (اخبار رسمی): در این مقاله از سایت شرکت کابل یاقوت درباره‌ی ( کابل هالوژن فری) توضیح میدهیم و به موارد استفاده و کاربرد این نوع کابل ها اشاره میکنیم ، پس تا آخر این مقاله همراه ما باشید.

کابل هالوژن فری سیلیکونی
کابل هالوژن فری سیلیکونی | کابل یاقوت

کابل های بدون هالوژن در ترکیب پلاستیک ها بدون هالوژن هستند؛ پلاستیک های حاوی هالوژن را می توان با عناصر شیمیایی موجود در نام آنها شناسایی کرد، مانند پلی وینیل کلرید که قبلا ذکر شد

در این مقاله از سایت شرکت کابل یاقوت درباره‌ی ( کابل هالوژن فری) توضیح میدهیم و به موارد استفاده و کاربرد این نوع کابل ها اشاره میکنیم ، پس تا آخر این مقاله همراه ما باشید.

عناصری مانند :

  • فلوئور
  • کلر
  • برم
  • ید
  • و استات هالوژن هستند

 هالوژن فری در هفتمین گروه اصلی جدول تناوبی عناصر ظاهر می شوند؛ آنها در بسیاری از ترکیبات شیمیایی ، به عنوان مثال در پلی وینیل کلراید یافت می شوند.

پی وی سی (PVC) همانطور که به اختصار شناخته می شود بسیار بادوام است و به همین دلیل در بسیاری از محصولات فنی و همچنین برای عایق کاری و مواد روکش در کابل ها استفاده می شود، کلر و سایر هالوژن ها اغلب به عنوان مواد افزودنی برای بهبود حفاظت در برابر شعله گنجانده می شوند؛  هالوژن ها برای سلامتی مضر هستند، به همین دلیل، پلاستیک هایی که هالوژن ندارند به طور فزاینده ای برای کابل ها استفاده می شوند.

همانطور که از نام آنها پیداست، کابل های بدون هالوژن در ترکیب پلاستیک ها بدون هالوژن هستند؛ پلاستیک های حاوی هالوژن را می توان با عناصر شیمیایی موجود در نام آنها شناسایی کرد، مانند پلی وینیل کلرید که قبلا ذکر شد، لاستیک کلروپرن، پروپیلن فلوئورواتیلن، لاستیک فلورو پلیمر و غیره.

اگر می‌خواهید از کابل‌های بدون هالوژن استفاده کنید، مطمئن شوید که این کابل‌ها از پلاستیک‌هایی مانند لاستیک سیلیکون، که یک الاستومر گرمانرم بوده و برخی متریال های دیگر که فاقد این گاز سمی باشند، تشکیل شده‌اند. آنها حاوی هیچ گونه تثبیت کننده یا نرم کننده مبتنی بر فلزات سنگین نیستند و افزودنی های محافظت در برابر شعله برای محیط زیست بی خطر هستند.

هالوژن ها می توانند به سلامت آسیب برسانند؛ این امر به ویژه هنگامی که پلاستیک های هالوژنه، به ویژه PVC، می سوزند، صادق است؛ در صورت بروز آتش سوزی، هالیدهای هیدروژن از پلاستیک آزاد می شوند و هالوژن ها با آب ترکیب می شوند مانند آب خاموش کننده ای که توسط آتش نشانی یا مایعات از غشاهای مخاطی استفاده می شود و اسید تشکیل می دهند، کلر به اسید هیدروکلریک تبدیل می شود، فلوئور به اسید هیدروفلوئوریک بسیار خورنده تبدیل می شود که بسیار خطرناک و مخرب میباشند.

علاوه بر این، مخلوطی از دیوکسین ها و سایر مواد شیمیایی بسیار سمی می تواند تشکیل شود، اگر وارد مجاری تنفسی انسان شوند، می توانند باعث آسیب و خفگی شده حتی اگر فردی از آتش سوزی جان سالم به در ببرد، سلامتی او می تواند برای همیشه آسیب ببیند. این مورد در مورد کابل های بدون هالوژن بسیار کمتر است.

ما در کارخانه کابل یاقوت سیم و کابل سیلیکونی هالوژن فری را مطابق با استاندارد آزمون بین المللی  IEC 60754/۲ و IEC 60754/1 که بدون هالوژن میباشند را تولید میکنیم از این رو مفتخر به برترین شرکت تولید سیم و کابل های هالوژن فری در ایران می‌باشیم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سیلیکون کابل یاقوت

شرکت سیم نسوز تولید کننده سیم و کابل نسوز سیلیکونی و مقاوم در برابر حرارت و آتش تا دمای 1300درجه سانتی گراد ،کابل های اعلام حریق ، سیم نسوز ، سیم نسوز دو روکش،کابل سیلیکونی ، سیم سیلیکونی... اطلاع از آخرین محصولات تولیدی و قیمت ها:simnasoz.com

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید