اطلاعات تماس
  • 028335*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140112257208317387
در دسترس نیست

اره موتوری 60 سانت اگرو AGRO5800

اره موتوری 60 سانت اگرو AGRO5800

کد: 140112257208317387

، (اخبار رسمی): مدل محصول: AGCS-5800 نوع موتور: دو زمانه، هوا خنک، تک سیلندر قدرت موتور (hp): 3.2 اسب بخار حجم موتور (cc): 58 سی سی ظرفیت مخزن سوخت (ml): حدود 550 میلی لیتر طول تیغه (cm): 60 سانتی متر نوع سوخت: بنزین و روغن(نسبت 1 به 25) کاربراتور: چینی درجه یک تیغه زنجیر: چینی درجه یک

اره موتوری 60 سانت اگرو AGRO5800
خرید اره برقی

اره ها به دسته های مختلفی تقسیم بندی می شود که بطور کلی عبارتند از:

اره دستی: بدون موتور می باشد و برای کارهای در حجم کم کاربرد دارد.

اره برقی: با موتور الکتریکی کار می کند و همیشه نیاز به اتصال به برق را دارد و به دلیل صدای کم و نداشتن آلودگی محیطی، بیشتر در محیط های دربسته و کارگاه های نجاری مورد استفاده قرار می گیرد.

اره شارژی: با نیروی الکتریکی شارژ می شود و دارای باطری می باشد. بیشتر با توان متوسط به پایین وبرای هرس سرشاخه های درختان مورد استفاده قرار می گیرد.

اره موتوری: اره موتوری که با نام اره بنزینی یا اره زنجیری نیز شناخته می شود پرکاربردترین نوع در بین اره ها می باشد که دارای موتور بنزینی می باشد و برای برش تنه درختان، هرس شاخه ها، برش چوب در کارگاههای نجاری و کارهای هنری با چوب مورد استفاده قرار می گیرد.عدم نیاز به برق باعث می شود که اره موتوری قابلیت استفاده در حیطه گسترده ای را داشته باشد اما به دلیل ایجاد آلودگی ناشی از سوزاندن سوخت معمولاً در محیط های بسته مورد استفاده قرار نمی گیرد. به طور کلی موتور اره ها از نوع بنزینی می باشد و موتور دیزلی کاربرد چندانی در تولید اره های موتوری ندارد.

از بین موتور های بنزینی دوزمانه و چهار زمانه اره های موتوری بیشتر با موتور دوزمانه تولید می شوند. موتورهای چهار زمانه برای کار کردن نیاز دارد که موتور تا حد ممکن در حالت افقی باشد تا روغن از کارتل به داخل سیلندر کشیده شود ولی از آنجا که اره موتوری در حالت های مخلتف مورد استفاده قرار می گیرد موتور دوزمانه به دلیل مخلوط بودن روغن با بنزین بهتر از موتور چهارزمانه در این شرایط کار می کند.از طرف دیگر یکی از ویژگی های یک اره ایده آل داشتن وزن کم می باشد و موتور های دوزمانه نسبت به موتور های چهار زمانه وزن کمتری دارند.

بهترین اره موتوری کدام است؟

اره موتوری اشتیل آلمان معروفترین و بهترین اره موتوری یا بنزینی در دنیا می باشد که قبلا دارای نمایندگی در ایران بود ولی پس از اجرای تحریم ها و نیز بالا رفتن قیمت دلار واردات اره بنزینی اشتیل آلمان به ایران بسیار محدود شد و به دلیل داشتن قیمت بالای 20 میلیون تومان و نیز وجود مدل های طرح و فیک نیاز به آگاهی بالایی هنگام خرید و یا خرید اره اشتیل از یک فروشگاه معتبر می باشد.به جز اره اشتیل برندهای چینی معتبر و باکیفیت بازار عبارتند از اره موتوری skn، اره دیانا، اره اگرو، اره mbt، اره هیوندای ،اره رونیکس و اره ردلاین .

اره موتوری 60 سانت اگرو AGRO-CS5800

اره موتوری اگرو جزو محصولات شرکت اگرو ماشین می باشد که از شرکت های فعال در زمینه تولید و واردات ادوات باغبانی مثل تیلر کلتیواتور، اره موتوری ، علف زن، موتور برق ،سمپاش، پمپ آب و … می باشد که جزو اره های بنزینی با کیفیت بازار می باشد و نسبت به اره های رده قیمتی هم سطح خود کیفیت بالایی دارد و دارای خدمات پس از فروش گسترده ای می باشد.

اره موتوری 60 سانت اگرو دارای موتور دوزمانه با حجم موتور 58 سی سی و قدرت خروجی موتور 2.4 کیلووات معادل 3.2 اسب بخار می باشد. کاربراتور اره 60 سانت اگرو از نوع دیافراگمی می باشد. نسبت اختلاط روغن به بنزین 1 به 25 می باشد.روغن مناسب برای مخلوط کردن با بنزین روغن دوزمانه یا روغن 40 شرکتی می باشد.استفاده از روغن باکیفیت و ترکیب صحیح روغن و بنزین طول عمر دستگاه را چند برابر می کند.

اره بنزینی 60 سانت اگرو برای بریدن تنه درختان و هم برای برش الوار قابلیت استفاده دارد و می توان به جای تیغه 60 سانت از تیغه 55 سانت نیز استفاده کرد که باید  تیغه و زنجیر 55 سانت جداگانه خریداری شود.

نحوه استفاده اره موتوری 60 سانت اگرو AGRO5800

ابتدا از سفت بودن پیچ ها و تنظیم بودن زنجیر اطمینان حاصل کنید.

مرحله اول اختلاط روغن و بنزین است که به میزان 1 به 20 سری اول تا 20 ساعت اول کارکرد و بعد از آن نسبت 1 به 25 با روغن دوزمانه یا 40 شرکتی می باشد.

با توجه به اعداد مندرج روی پیمانه بنزین می توانید به راحتی بنزین و روغن را با هم مخلوط کنید.

نکته: هرگز روغن را بیشتر یا کمتر از میزان گفته شده مخلوط نکنید.

سپس درپوش باک اره را باز کرده و مخلوط بنزین و روغن را درون آن پر کنید.

سوخت مخلوط شده را همان روز استفاده کنید و از استفاده از مخلوط روغن و بنزینی که مدت زمان زیادی از اختلاط آن گذشته است خودداری کنید.

درپوش روغن زنجیر را باز کرده و بین 60-100 سی سی روغن 10W30 بریزید.

همیشه در ابتدای کار از پر بودن مخزن روغن زنجیر اطمینان حاصل کنید و هرگز از روغن سوخته یا روغن تصفیه برای روغن زنجیر استفاده نکنید.

قبل از روشن کردن از ترمز بودن اره موتوری اطمینان حاصل کنید.

سپس اهرم ساسات را بیرون کشیده و کلید خاموش و روشن را در حالت روشن قرار دهید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 028335*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید