اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140202077254816403
در دسترس نیست

با حضور گروه آزمایشگاهی پادینا ویستا، از ایران رخ داد 

چهاردهمین کنگره بین المللی و بیستمین کنگره کشوری ارتقاء کیفیت آزمایشگاه

کد: 140202077254816403

، تهران , (اخبار رسمی): چهاردهمین کنگره بین المللی و بیستمین کنگره کشوری ارتقاء کیفیت خدمات آزمایشگاهی تشخیص پزشکی ایران. ۲۶ لغایت ۲۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲، تهران - مرکز همایش‌های برج میلاد در شهر تهران ایران با حضور نمایندگان و کارشناسانی از ایران به مدت 4 روز برگزار شد.

چهاردهمین کنگره بین المللی و بیستمین کنگره کشوری ارتقاء کیفیت آزمایشگاه
چهاردهمین کنگره بین المللی و بیستمین کنگره کشوری ارتقاء کیفیت خدمات آزمایشگاهی تشخیص پزشکی ایران

#گروه_آزمایشگاهی_پادینا_ویستا #آریا_تشخیص_پارس #پادینا_تشخیص_ایرانیان #پادینا_تجهیز_ایرانیان #آزمایشگاه_پاتوبیولوژی_پادینا #سیما_پلیمر_آریا

به گزارش اخبار رسمی از روابط عمومی گروه آزمایشگاهی پادینا ویستا، نمایندگان این شرکت از تاریخ 26 اردیبهشت ماه 1402 به مدت 4 روز روز در چهاردهمین کنگره بین المللی و بیستمین کنگره کشوری ارتقاء کیفیت خدمات آزمایشگاهی تشخیص پزشکی ایران. ۲۶ لغایت ۲۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲، تهران - مرکز همایش‌های برج میلاد شرکت کردند.

بر اساس این گزارش، چهاردهمین کنگره بین المللی و بیستمین کنگره کشوری ارتقاء کیفیت خدمات آزمایشگاهی تشخیص پزشکی ایران. ۲۶ لغایت ۲۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲، تهران - مرکز همایش‌های برج میلاد  که در شهر تهران برگزار شد، با حضور مجموعه‌های فعال حوزه آزمایشگاهها و تجهیزات آزمایشگاهی تشخیص پزشکی ایران از چندین کشور جهان برگزار شد.

سید امیر عباس حسینی راد با تشریح اهداف حضور در این همایش، گفت: علاوه بر ارتقا سطح دانش  آگاهی شرکت کنندگان، یکی از مهترین دستاوردهای این همایش، ایجاد بستر مناسب برای همکاری‌های بین المللی میان شرکت‌ها و مجموعه‌ها، از کشورهای مختلف بود.

وی ادامه داد: در این فرصت بین المللی، شرکت‌ کنندگان با توجه به توانایی‌های مجموعه‌ها به فرصت سازی در این عرصه اقدام کردند.
او تاکید کرد: در همین راستا، گروه آزمایشگاهی پادینا ویستا تلاش کرد تا بالاترین بهره‌وری را در این همایش داشته و  در راستای ارتقای سطح توانمندی در تولید، واردات و فروش دستگاه ها و لوازم مصرفی آزمایشگاهی کشور  داشته باشد.

این مقام مسئول در مورد دستاوردهای این همایش هم اظهار داشت: گروه آزمایشگاهی پادینا ویستا افتخار این را داردکه از سال 1392 همواره در کنار مشتریان، تولیدکنندگان و واردکنندگان صنایع علوم آزمایشگاهی کشور باشد. هلدینگ پادینا ویستا در سال 1392 تاسیس گردید و با بیش از یک دهه فعالیت مستمر و پویا، هم اکنون از شرکت های برتر تجهیزات آزمایشگاهی شناخته می شود. ساختار مدیریتی این مجموعه همواره در تلاش بوده است که به صورت مستمر و پویا، در توسعه و تعالی سلامت جامعه در کشور ایفای نقش نماید. این شرکت توانسته است با اتکا به دانش و تجربه نیروی انسانی و فعالیت در حوزه تجهیزات پزشکی آزمایشگاهی در راستای رضایتمندی مشتریان ارجمند و ارتقاء سطح علمی و تکنولوژی کشور گام های بلندی را بردارد. مدیران این گروه آزمایشگاهی سعی بر آن دارد که در وهله ی اول در زمینه ی تولید داخل با کیفیت قابل رقابت با محصولات خارجی مشابه و در وهله ی دوم تامین کلیه ی مواد و محصولات موردنیاز آزمایشگاه ها با قیمت مناسب و کیفیت بالا را سرلوحه ی کار خود قرار دهند.

سید امیر عباس حسینی راد با اشاره به اهمیت شرکت در همایش‌های بین‌المللی برای هر مجموعه و کسب و کاری ادامه داد: از آنجایی که روزمرگی‌های رایج  درکسب و کار یک آسیب است، باید سعی کرد تا در هر لحظه به دنبال ارتقای علمی و افزایش ارتباطات در حوزه کاری خودمان باشیم که از همین رو این همایش در راستای این دو هدف قرار داشت.

گفتنی است، علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از وبسایت این مجموعه به نشانی www.padinavista.com بازدید کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گروه آزمایشگاهی پادینا ویستا

گروه آزمایشگاهی پادینا ویستا گروه آزمایشگاهی پادینا ویستا پیشرو در تولید، واردات و فروش دستگاه ها و لوازم مصرفی آزمایشگاهی گروه آزمایشگاهی پادینا ویستا نوآور در ارائه دستگاه های آزمایشگاهی گروه آزمایشگاهی پادینا ویستا افتخار این را داردکه از سال 1392 همواره در کنار مشتریان، تولیدکنندگان و واردکنندگان صنایع علوم آزمایشگاهی کشور باشد. هلدینگ پادینا ویستا در سال 1392 تاسیس گردید و با بیش از یک دهه فعالیت مستمر و پویا، هم اکنون از شرکت های برتر تجهیزات آزمایشگاهی شناخته می شود. ساختار مدیریتی این مجموعه همواره در تلاش بوده است که به صورت مستمر و پویا، در توسعه وتعالی سلامت جامعه در کشور ایفای نقش نماید. این شرکت توانسته است با اتکا به دانش و تجربه نیروی انسانی و فعالیت در حوزه تجهیزات پزشکی آزمایشگاهی در راستای رضایتمندی مشتریان ارجمند و ارتقا سطح علمی و تکنولوژی کشور گام های بلندی را بردارد. مدیران این گروه آزمایشگاهی سعی بر آن دارد که در وهله ی اول در زمینه ی تولید داخل با کیفیت قابل رقابت با محصولات خارجی مشابه و در وهله ی دوم تامین کلیه ی مواد و محصولات موردنیاز آزمایشگاه ها با قیمت مناسب و کیفیت بالا را سرلوحه ی کار خود قرار دهند.. آدرس: ایران - تهران, خیابان طالقانی, خیابان بهار شمالی, خیابان جواد کارگر, پلاک 45 کدپستی: 1563736316 تلفن: 71386 - 77686509 - 77686485 - 77686493 - نمابر: 71386 داخلی 8 ایمیل: [email protected] وب سایت: www.padina-ti.com #گروه_آزمایشگاهی_پادینا_ویستا #آزمایشگاه_تشخیص_طبی #آزمایشگاه_تخصصی #آزمایشگاه_پاتوبیولوژی

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]