اطلاعات تماس
  • 091249*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140202097256822667
در دسترس نیست

محدودیت های خرید ملک در یونان چیست؟

محدودیت های خرید ملک در یونان چیست؟

کد: 140202097256822667

، (اخبار رسمی): مانند هر کشور دیگری برای سرمایه گذاران غیر اتحادیه اروپا که در یونان اقدام به خرید ملک در یونان می کنند، بر اساس منطقه ای که ملک در آن قرار دارد محدودیت های خاصی اعمال می شود از این رو، قبل از خرید ملک در یونان برخی جنبه های ضروری وجود دارد که به توجه ویژه ایی نیاز دارد.

محدودیت های خرید ملک در یونان چیست؟
محدودیت های خرید ملک در یونان چیست؟

خرید ملک در مناطقی مانند خط ساحلی، مرزها و مناطق تاریخی به مجوز ویژه از مقامات بالاتر نیاز دارد.

محدودیت های خرید ملک در یونان چیست؟

مانند هر کشور دیگری برای سرمایه گذاران غیر اتحادیه اروپا که در یونان اقدام به خرید ملک در یونان می کنند، بر اساس منطقه ای که ملک در آن قرار دارد محدودیت های خاصی اعمال می شود از این رو، قبل از خرید ملک در یونان برخی جنبه های ضروری وجود دارد که به توجه ویژه ایی نیاز دارد به عنوان مثال خرید ملک در مناطقی مانند خط ساحلی، مرزها و مناطق تاریخی به مجوز ویژه از مقامات بالاتر نیاز دارد.

همچنین بنا به دلایل امنیتی قوانین یونان برای شهروندان غیر اتحادیه اروپا محدودیت هایی سختگیرانه جهت خرید ملک در یونان در مناطق مرزی تعریف شده لذا باید حتما قبل از خرید از وزارت دفاع ملی و مقامات عالی مجوز بگیرید که کار دشواری است. یک لیست در دسترس است که چنین مناطقی را مشخص می کند و سرمایه‌گذاران باید تحقیقات کاملی را در مورد چنین زمین‌هایی قبل از خرید انجام دهند. برخی از این مناطق مانند: مانند ایوانینا در اپیروس، فلورینا، پلا، دریای اژه شرقی، جزایر دودکانیز، مناطق یونان شمالی، کرت، رودس و غیره ؛

تملک در مناطق جنگلی امکان ندارد پس باید توجه ویژه ایی داشته باشید که محدودیت هایی  برای خرید ملک در مناطق جنگلی به علت غیر قابل تغییر بودن کاربری اراضی، وجود دارد.

محدودیت هایی هم برای خرید ملک خارج از مناطق شهری یا مسکونی وجود دارد زیرا در بیشتر موارد نمی توان آن را به قطعات کوچکتر تقسیم کرد.

خرید ملک هایی که در نزدیکی خط ساحلی واقع شده اند تحت شرایط بسیار خاص توسط دولت ممنوع یا گاها مجاز است.

از آنجائیکه یونان کشور تاریخی است، محدودیت های خرید ملک در مناطقی که بناهای تاریخی وجود دارد که توسعه وساخت را با شرایط بسیار خاص ممنوع یا مجاز می کند و برای این کار مجوز ویژه توسط اداره وزارت فرهنگ لازم است. حتی خرید و یا توسعه ملک در مناطقی تحت عنوان حفاظت از محیط زیست ممکن است به دلیل محدودیت هایی ممنوع شود. لذا برای خرید ملک در یونان حتما بررسی های لازم را انجام دهید.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 091249*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

مسکن و ساختمان | دکوراسیون و منزل