اطلاعات تماس
  • 031426*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140202167269322675
در دسترس نیست

قطعات بنز | قطعه سازان قائم

کد: 140202167269322675

، (اخبار رسمی): یکی از مسائلی که رانندگان کامیون های آلمانی به ویژه کامیون بنز می بایست به آن توجه ویژه ای داشته باشند، خرید و تعویض قطعات بنز است. کامیون های بنز نسبت به دیگر کامیون ها از کیفیت و قدرت بسیار بالاتری برخوردار هستند.

قطعات بنز | قطعه سازان قائم
قطعات بنز | قطعه سازان قائم

قطعات بنز دارای قیمتی تقریبا دو الی سه برابر کامیون های دیگر است و خریداری آن ها به صورت اورجینال کمی مشکل است. علاوه بر آن، طراحی کابین، زیر و بند، موتور، گیربکس و دیفرانسیل کامیون بنز به گونه ای است که قطعات آن از طول عمر بیشتر برخوردار شوند؛ البته در نظر داشته باشید که تعویض قطعات بنز نیاز به تخصص بسیار بالایی دارد چرا که طراحی این کامیون بسیار پیچیده و دشوار است. اما اگر بتوانید برای تعمیرات کامیون بنز خود از قطعات اورجینال و اصلی استفاده نمایید، تا سالیان طولانی دیگر نیازی نیست به تعمیرگاه ها مراجعه کنید. برای خرید قطعات انواع ماشین سنگین به صفحه اصلی سایت قطعه سازان قائم مراجعه نمایید!

برند اصلی قطعات بنز
قطعاتی که توسط کمپانی دایلیمر تولید می شوند، مستقیما در خط تولید قرار می گیرند و بر روی کامیون ها نصب می گردند. البته در نظر داشته باشید که کمپانی دایلیمر در شرایط خیلی اضطراری قطعات خود را به بازار بیرون عرضه می کند ولی در شرایط عادی به هیچ عنوان قطعات خط تولید را به فروش نمی رساند. کمپانی هایی همچون بوش، هلا، زد اف و کنتینانتال در کشور آلمان توانستند با استفاده از متریال اصلی و مرغوب و با مهندسی بسیار دقیق، بهترین قطعات بنز را به تولید برسانند تا دارندگان این کامیون ها به هیچ عنوان با نایاب بودن قطعات به مشکل برخورد نکنند.

کمپانی زد اف، یکی از مشهور ترین و محبوب ترین کمپانی های جهان محسوب می گردد. فعالیت اصلی این کمپانی ساخت قطعات بنز از جمله گیربکس و دیفرانسیل است. جالب است بدانید گیربکس و دیفرانسیل هایی که توسط کمپانی زد اف تولید می شوند، به قدری دقیق و پر کاربرد هستند که برخی از متخصصان از آن ها برای تقویت کامیون های دیگر نیز استفاده می کنند. قطعاتی همچون سیلندر، سرسیلندر و توربو شارژ کامیون های بنز توسط کمپانی بوش و رینگ، پیستون و یاتاقان این کامیون توسط کمپانی ماهلر آلمان تولید می شوند.

نمایندگی های رسمی فروش قطعات بنز
کمپانی هایی که در بخش قبل به آن ها اشاره شد، برای آسایش بیشتر مشتریان خود در سراسر جهان، در کشور هایی همچون امارات متحده عربی، ایالات متحده آمریکا، سوییس، سوئد، نروژ، انگلستان و حتی ایران دارای شعبه های فروشگاهی هستند تا بتوانند خیال تمامی رانندگان را از جانب تامین قطعات بنز آسوده سازند. علاوه بر آن شما با خرید از نمایندگی های رسمی بوش، زد اف، ماهلر، هلا و کنتینانتال دیگر نگرانی از بابت کامیون خود نخواهید داشت. نا گفته نماند که قطعاتی که توسط این کمپانی ها عرضه می گردند، از قیمت بسیار بالا تری نسبت به قطعات دیگر برخوردار هستند.

خرید آسان قطعات بنز
همانطور که در بخش قبل به آن اشاره شد، کمپانی هایی همچون بوش در سراسر جهان دارای شعبه هایی هستند تا بتوانند قطعات مرغوب بنز را به سراسر جهان عرضه نمایند. اگر مسیر شما تا نمایندگی های قطعات بنز دور است، نیازی نیست نگران باشید؛ کافی است به وبسایت اصلی کمپانی های تولید قطعات بنز مراجعه کنید و سفارش خود را ثبت نمایید. پس از ثبت سفارش حداکثر تا یک هفته قطعات مورد نیاز شما با کیفیتی عالی و قیمتی بسیار مناسب به دست شما خواهند رسید.

در گذشته های نزدیک بسیاری از افراد که دارای کامیون بنز بودند، با مشکل قطعات یدکی مواجه می شدند. از این رو رانندگان کامیون بنز مجبور بودند برای تامین قطعات مورد نیاز خود  از لوازم کامیون های دیگر استفاده کنند، این امر سبب می گشت تا کیفیت عملکرد کامیون کاسته شود. اما امروزه خوشبختانه نمایندگی های فروش قطعات بنز در سراسر جهان وجود دارند و شما می توانید با مراجعه به آن ها به صورت حضوری یا آنلاین، هر قطعه  ای را که نیازی دارید خریداری نمایید و لذت ببرید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 031426*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید