اطلاعات تماس
  • 093092*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140203077305622741
در دسترس نیست

مزایای خرید فالوور واقعی در کنار جذب فالوور ارگانیک

کد: 140203077305622741

، (اخبار رسمی): شمایی که الان دارید این مقاله رو میخونید احتمالا صاحب یک کسب و کار در اینستاگرام هستید و شاید هم که تولید محتوا میکنید. هیچ فرقی نمیکنه، شما چه برای به فروش رسوندن محصولتون و چه دیده شدن محتواتون در فضای اینستاگرام نیاز به مخاطب دارید.

مزایای خرید فالوور واقعی در کنار جذب فالوور ارگانیک
مزایای خرید فالوور واقعی در کنار جذب فالوور ارگانیک

شما میتونید با تولید محتوای اصولی و جذاب، پست هاتون رو بفرستید اکسپلور، و بعد نسبت به محتوایی که ساختید کامنت میگیرید، لایک میگیرید و دیده میشید.

شمایی که الان دارید این مقاله رو میخونید احتمالا صاحب یک کسب و کار در اینستاگرام هستید و شاید هم که تولید محتوا میکنید. هیچ فرقی نمیکنه، شما چه برای به فروش رسوندن محصولتون و چه دیده شدن محتواتون در فضای اینستاگرام نیاز به مخاطب دارید.

برای در و دیوار که نمیخوایید پست و استوری بذارید! باید دیده بشید. مشخصا هم برای این کار به فالوور نیاز دارید.

تولید محتوای جذاب و یونیک

شما میتونید با تولید محتوای اصولی و جذاب، پست هاتون رو بفرستید اکسپلور، و بعد نسبت به محتوایی که ساختید کامنت میگیرید، لایک میگیرید و دیده میشید. این وسط یه عده هستند که خیلی از کار شما خوششون میاد. میان داخل پیجتون و یه سری هم به بقیه پست هاتون میزنن.

داشتن لایک بالا مثل فالوور نیز میتواند توجه مخاطب را جلب کند بس با خرید لایک اینستاگرام واقعی ایرانی پیج خود را تغذیه کنید.

اگه که بقیه محتوا هاتون هم براشون به همون اندازه جذاب بود دکمه فالو رو میزنن و موندگار میشن و اگه هم که نبود میرن و ترجیح میدن همون مخاطب اکسپلورتون بمونن.

بعد از محتوایی که ساختید دومین چیزی که فرد بازدید کننده از پیجتون رو موندگار میکنه و تبدیلش میکنه به مخاطب پای ثابت و همیشگی، تعداد فالوورهای شماست. که خرید فالوور اینستاگرام از سایت خرید فالوور واقعی میتواند شما را در این راه یاری کند.

فرد وارد پیجتون میشه یه نگاهی به پست هاتون میندازه، نگاه بعدی رو هم به تعداد فالوورهاتون میندازه. اگه که یه تعداد نسبی فالو کننده باشه از لحاظ بصری و روانی روش تاثیر میذاره.

با خودش میگه این شخص معتبره، شناخته شدست، دیده شدست. پیجش صرفا به یه ریل و پست محدود نیست و داره تخصصی محتوا میزنه، وقتی این همه آدم دارن فالوش میکنن پس منم باید بمونم.

پس چی شد؟

دو تا فاکتور در جذب فالوور ارگانیک اینجا از بقیه فاکتورها جلو میزنه.

فاکتور اول

همون تولید محتوای یونیک و تخصصی و جذابه دست خودتون رو میبوسه.

باید خلاق باشید، ایده هایی رو عملی کنید که تا حالا هیچکس اون کار رو نکرده. در کنارش هم باید صبور باشید و مستمر کار کنید. دفعه اول شاید هیچکس نبینه، دفعه دوم یه عده میبینن، دفعه سوم به تعدادشون اضافه میشه تا اینکه دیگه دفعه دهم شما جایگاه خودتون و محتواتون رو پیدا کردید و دیده شدید.

اما فاکتور دوم، فالوور!

اول راحت نمیتونی که منتظر معجزه باشی چون همونطور که گفتم دیده شدن تو و جا افتادنت زمان میبره. اون تعداد کمی هم که اومدن از پیجت دیدن کنن اگه ببینن فالور نداری بیشتر از 90 درصد احتمالش وجود داره که بدون اینکه فالوت کنن صفحت رو ترک کنن. چاره چیه؟!

اینجاست که تو باید حقه بزنی ولی نه حقه الکی، حقه ی واقعی!

تو باید که فالوور بخری، اما نه فالوور فیک، فالوور واقعی!

فالوور فیک رباته و الگوریتم اینستاگرام تشخیصش میده و حذفش میکنه.

"خب حالا این فالوور واقعی رو از کجا باید بخرم؟! طوری که شنیدم همه سایت ها فقط به اسم فالوور واقعی فالوورهای فیک میفروشن و خب حق بده که اعتماد نکنم."

معلومه که بهت حق میدم و به حرفت باور دارم ولی ازت میخوام نگی همه ی سایت ها، بگو یسری سایت ها!

چون تیم منصف هم تو این زمینه پیدا میشه.

سایت خرید فالوور واقعی.نت همین تیم رو داره و اصلا اسم وبسایتشون رو از همین خدماتی که ارائه میده الهام گرفته. پس اگه که همه کاراتو کردی، ایده محتوات تکمیله و ساختشو شروع کردی بهترین جا برای اینکه بتونی به جذب فالوور ارگانیک از طریق فاکتور دوم بررسی، خرید فالوور واقعی از وبسایت خرید فالوور واقعی.نت هستش.

بعد این دو تا فاکتور، تولید محتوای جذاب و فالوور، که مفصل راجبشون صحبت کردیم، تازه‌کار اصلیت شروع میشه و اون استمراره. بعد این دوتا اگه که تو صاحب کسب و کار باشی و در حال ارائه خدمات و محصولی هستی باید که تمرکزت فقط و فقط رو نگه داشتن مشتریت باشه، چون اگه مشتریای سابقت از تو و کارت راضی باشن مشتری های جدید هم خود به خود باهاش میاد.

از تکنیک های ترند برای سرگرم نگه داشتنشون استفاده کن تا مبادا حوصلشون سر بره و بخوان آنفالو کنن که در اون حالت تو با بحران ریزش فالوور مواجه میشی.

این مورد دقیقا درباره تویی که محتوا تولید میکنی هم صدق میکنه، مبادا فکر کنی کار تمومه و دیگه لازم نیست بیشتر ازین برای ایده پردازی زحمت بکشم و تلاش کنم. تو باید هی هدف هاتو بیشتر و بیشتر کنی.

چیزی که باعث دیده شدن کار تو میشه اعتباره، و دو فاکتور محتوای یونیک و تعداد فالوور چیزهایین که بهت اعتبار میدن.

روش های دیگه ای هم برای افزایش فالوور ارگانیک وجود دارد که در ادامه قراره بررسی شون کنیم:

1: استفاده از هشتگ های درست و مناسب:

سعی کنید در زیر ریل و پست هاتون از هشتگ های درست و مرتبط استفاده کنید. ویدیو یا پستی که ساختید یا منتشرش کردید موضوعش چیه؟ هر موضوعی که داره هشتگ هاتونم باید متناسب با اون باشند. تا جایی که میتونید از هشتگ های غیر مرتبط با موضوع ویدیوتون استفاده نکنید.

2: بک لینک در بیوگرافی:

اگر سایتی دارید یا در شبکه های اجتماعی دیگه مثل توییتر هم فعالیت می کنید حتما لینک حساب اینستاگرام خودتون رو اونجا هم قرار بدید تا مخاطبانتون رو به راحتی و مستقیما بتونید به اکانت اینستاگرامتون هدایت کنید.

3: زمان مناسب انتشار محتوا:

شما از طریق این سایت صفحه خودتون در اینستاگرام به راحتی میتونید زمان هایی رو که مخاطبینتون بیشتر فعال هستند رو پیدا کنید. دونستن این موضوع بهتون کمک میکنه تا محتواتون رو در زمان درست و وقتی که بیشترین مخاطب فعال رو دارید منتشر کنید تا با تعامل بیشتر به راحتی بتونید پست و ریلزتون رو به اکسپلور بفرستید و از طریق اکسپلور بتونید مخاطب ارگانیک جذب کنید.

4: همکاری با حساب های دیگر:

یکی از قابلیت های خفنی که اینستاگرام جدیدا اضافه کرده قابلیت همکاری کردن با اکانت های دیگه در پست و استوری. شما با همکاری اصولی با افرادی که در حوزه کاری خودتون فعالن و ایجاد پست مشترک میتونید که همدیگر رو به مخاطبان خودتون معرفی کنید و مخاطبان یک دیگرتون رو برای خودتون جذب کنید. مثل یه معامله دو سر برد میمونه این کار!

5: از استوری غافل نشید:

برای موفقیت در پلتفرم اینستاگرام باید که از تمام قابلیت هاش همزمان بهره برد. پس استوری هم مهمه. سعی کنید به نسبت مناسبی زمانی رو هم صرف تولید محتوا در استوری هاتون کنید.

از طریق استوری میتونید زمان انتشار پست های جدیدتون رو اعلام کنید یا حتی از محتوای خودتون پشت صحنه بذارید. از طریق استوری شما میتونید رابطه صمیمی تر و نزدیک تری با مخاطبانتون برقرار کنید، هر چقدر هم که رابطه شما و مخاطبانتون صمیمی تر بشه اعتماد بیشتری هم بینتون شکل میگیره و مخاطبینتون موندگار میشن!

6: ارتباط با مخاطبین:

هرچقدر تعامل تو با مخاطبانت در استوری ها و پست هات بالاتر بره الگوریتم اینستاگرام بیشتر دوست داره. الگوریتم اینستاگرام شدیدا تمرکزش رو بر روی تعامل گذاشته.

یعنی تو هرچقدر جواب دایرکت بیشتری بدی استوری هات به افراد بیشتری نشون داده میشه. هرچقدر جواب کامنت بدی پست هات به افراد بیشتری نشون داده میشه. علاوه بر اون جو صمیمی که بین تو و مخاطبانت شکل میگیره تو رو از بقیه اینفلوئنسرها یا صاحبان کسب و کار جدا میکنه.

7: تعامل با پیج های همکار:

همونطور که گفتم الگوریتم اینستاگرام عاشق تعامله. ولی تعاملی که الان میخوام راجع بهش صحبت کنم با تعامل گزینه قبل فرق میکنه. تعامل با همکارها یعنی اینکه اگر تو کمدی کار میکنی باید تا جایی که میتونی کمدین فالو کنی، پست هاشون رو لایک کنی و براشون کامنت بذاری.

اینطوری هوش مصنوعی اینستاگرام متوجه میشه که تو یه کمدین پس پست های تو رو به مخاطبان سایر کمدین ها پیشنهاد میده. اینطور میشه که تو مخاطب هدف خودت رو به راحتی و بی دردسر پیدا میکنی.

کمدی هم فقط یه مثال بود. فرقی نمیکنه که تو یه نقاش باشی، ادیتور باشی، صاحب کافه باشی یا یک فروشنده لباس. همکارانت رو پیدا کن و باهاشون تعامل داشته باش.

8: از محتوای ترند استفاده کن:

هر از گاهی مثلا ماهی یکبار، یک ویس، یک آهنگ، یک چالش یا حتی یک فیلتر خاصی ترند میشه. اونوقته که نباید از قافله عقب بمونی باید که تو هم به جمعشون بپیوندی و متناسب با موضوع پیجت از اون چیزی که ترند شده استفاده کنی.

نمیدونی چه تاثیری رو جذب مخاطب ارگانیک داره که!

اینا همه مواردی بودن که با رعایت شون میتونی به پیجت رشد بدی و دیده بشی ولی فراموش نکن قبل همه ی اینا اون 2 فاکتور اصلی که راجع بهش اول مقاله صحبت کردیو رو فعال کرده باشی.

اگه تصمیمت رو برای دیده شدن گرفتی ما تو وبسایت منتظرتیم!

ممنون که تا انتهای مطلب همراهم بودی.

اسپانسر: سایت خرید فالوور واقعی

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 093092*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تبلیغات و روابط عمومی