اطلاعات تماس
  • 021661*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140206267485323520
در دسترس نیست

بزرگترین شرکت فروش الکترود در ایران

کد: 140206267485323520

، (اخبار رسمی): الکترود جوشکاری باید از کیفیت کافی برخوردار باشد. برای همین خرید آن بهتر است از مراکز معتبر انجام شود تا از کیفیت آن اطمینان حاصل شود. شرکت پاشا جوش صنعت، از بزرگترین و معتبرترین مراکز فروش الکترود جوشکاری در ایران محسوب می‌شود.

بزرگترین شرکت فروش الکترود در ایران
بزرگترین شرکت فروش الکترود در ایران

الکترود جوشکاری یک قطعه فلزی است که از طریق آن عمل جوشکاری به راحتی صورت می‌گیرد. این قطعات از پوشش فلاکس برخوردار هستند و جریان برق را از خود عبور می‌دهند. الکترودها در انواع مختلفی موجود هستند و بر اساس نوع پوشش، جنس و روش ساخت به دسته‌های مختلف قابل تقسیم می‌باشند. هر کدام از الکترودهای موجود در بازار، کاربرد به خصوصی دارند و برای فلزها با آلیاژهای متفاوت استفاده می‌شوند.

مهمترین فاکتورها در زمان خرید الکترود جوشکاری

از آنجایی که الکترودهای جوشکاری در انواع مختلفی موجود هستند، در زمان خرید باید به چندین مورد توجه کرده و بر اساس آنها به خرید الکترود جوشکاری پرداخته شود. از مهمترین فاکتورهایی که در زمان خرید الکترود باید مورد توجه قرار بگیرند، میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. جنس الکترود: جنس الکترود جوشکاری گویای ویژگی‌ها و کاربردهای آن است. برای همین در زمان خرید باید به آن توجه زیادی شود. برای جوشکاری هر یک از قطعات و آلیاژها نیاز به الکترود خاص است. برای مثال برای جوشکاری آلیاژ نیکل، نیاز به الکترودهای مخصوص جوش نیکل است تا جوشکاری به بهترین شکل ممکن انجام شود.
  2. جنس پوشش و ضخامت آن: معیار دیگری که در زمان خرید الکترود جوشکاری باید مورد توجه قرار بگیرد، جنس روکش و ضخامت آن است. الکترودهای روکش‌دار در انواع مختلفی موجود هستند و جنس‌های متفاوتی دارند. هر کدام از آنها هم برای استفاده در شرایط خاصی تولید می‌شوند. از انواع الکترودهای روکش‌دار میتوان به الکترود پوشش روتیلی، قلیایی و سلولزی اشاره کرد. ضخامت پوشش الکترود هم اهمیت زیادی دارد. هر چقدر پوشش الکترود ضخامت بیشتری داشته باشد، به آمپر بیشتر و قوی‌تری برای ذوب آن نیاز است. برای همین این موضوع نیز باید مورد توجه قرار بگیرد.
  3. نوع جوشکاری و اتصال جوش: هر یک از الکترودها برای جوشکاری خاصی تولید می‌شوند. برای همین امکان استفاده از یک الکترود برای تمام روش‌ها وجود ندارد. برای همین در زمان خرید الکترود جوشکاری باید از سازگار و مناسب بودن آن اطمینان حاصل شود تا فرآیند جوش به بهترین شکل ممکن انجام شود.

الکترود جوشکاری باید از کیفیت کافی برخوردار باشد. برای همین خرید آن بهتر است از مراکز معتبر انجام شود تا از کیفیت آن اطمینان حاصل شود. شرکت پاشا جوش صنعت، از بزرگترین و معتبرترین مراکز فروش الکترود جوشکاری در ایران محسوب می‌شود.

پاشا جوش صنعت؛ بزرگترین شرکت فروش الکترود در ایران

پاشا جوش صنعت، یکی از شرکت‌های با سابقه در زمینه فروش انواع الکترود و تجهیزات جوشکاری است. این شرکت از بیش از دو دهه تجربه و سابقه در زمینه واردات و توزیع انواع مواد مصرفی جوشکاری همچون الکترود جوشکاری و سیم جوش برخوردار است. در این شرکت انواع الکترود جوشکاری با کیفیت بالا و قیمت مناسب موجود و قابل خرید است. از انواع الکترودهای موجود در این شرکت میتوان به الکترود استیل، الکترود آلومینیوم، الکترود مس، الکترود فولادی، الکترود ضد سایش، الکترود ذغالی و الکترود چدن پایه نیکل اشاره کرد. برای خرید هر یک از این الکترودها میتوانید با شرکت پاشا جوش صنعت در تماس باشید و الکترود مورد نیاز خود را با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت خریداری نمایید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 021661*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید