اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140207067502913153
در دسترس نیست

بهترین پکیج دیواری زمینی موجود در بازار ایران در سال 1402

قیمت بهترین پکیج موجود در بازار ایران در سال 1402

کد: 140207067502913153

، تهران , (اخبار رسمی): پکیج گرمایشی آب گرم برای گرمایش محیط و آب گرم مصرفی را فراهم می کند. به دلیل اینکه این دو امکان در یک دستگاه وجود دارد به آن یک پک گرمایشی یا همان پکیج گرمایشی گفته می شود.

قیمت بهترین پکیج موجود در بازار ایران در سال 1402
قیمت بهترین پکیج موجود در بازار ایران در سال 1402

پکیج به مجموعه گرمایشی که جهت آب گرم برای گرمایش محیط و آب گرم مصرفی را دارد گفته می شود.

انواع پکیج

انواع پکیج گرمایشی دیواری و زمینی با حداقل ظرفیت ۲۲۰۰۰ و حداکثر ۵۵۰۰۰۰ کیلوکالری بر ساعت جهت گرمایش و تامین آب گرم مصرفی واحدهای مسکونی، اداری و تجاری با ابعاد ۶۰ تا ۳۷۰۰ متر مربع کاربرد دارد.

پکیج دیواری در ظرفیت های متنوع ۲۲۰۰۰ تا ۴۵۰۰۰ کیلوکالری بر ساعت و مدل‌های زمینی در ظرفیت ۲۷۰۰۰ کیلوکالری بر ساعت به بالا تولید و عرضه می شوند.

مشعل به کاررفته در پکیج های ظرفیت پایین تا ۶۰۰۰۰ کیلوکالری بر ساعت از نوع  اتمسفریک می باشد اما در ظرفیت های بالاتر پکیج ها با مشعل مجزا تولید و راه اندازی می شوند.

در پکیج ها سیستم تولید آب گرم مصرفی به دو صورت تولید می شوند:

  • لحظه‌ای : مبدل صفحه ای برای تولید آب گرم مصرفی تعبیه شده است.
  • دارای حجم ذخیره یا  مخزن دار : حجم ذخیره برای آب گرم مصرفی از ۲۵ تا ۲۰۰ لیتر وجود دارد.

قیمت پکیج دیواری و زمینی

قیمت پکیج در برند های ایرانی نسبت به برند های خارجی پایین تر و قیمت پکیج دیواری پایین‌تر از پکیج های زمینی است.

همچنین قیمت پکیج های تک مبدل نسب به پکیج دو مبدل و مخزن دار مقرون به صرفه تر می باشد.

تعیین کننده قیمت پکیج مواردی مانند برند ، ظرفیت حرارتی انتخابی شما بر اساس متراژ فضا، نوع تک مبدل یا دو مبدل بودن دستگاه، فن دار و بدون فن بودن پکیج، مخزن دار یا مبدل دار بودن، زمینی یا دیواری بودن آن می باشد.

فروشگاه اینترنتی بامین تهویه جهت مقایسه دستگاه ها و خرید آسان تمامی اطلاعات فنی و تصاویر پکیج های گرمایشی دیواری و زمینی در برندهای معتبر با نازل ترین قیمت ها را در اختیار مشتریان محترم قرار داده است. همچنین می توانید از پر فروش ترین مدل پکیج بوتان و ایران رادیاتور و حتی برندهای معروف خارجی اطلاع کسب نمایید.

بهترین پکیج موجود در بازار ایران

در حال حاضر پکیج‌هایی با ضمانت و خدمات پس از فروش خوب بهترین پکیج موجود در بازار ایران می باشد و معروف ترین برند ها اگر ضمانت و خدمات ارائه نکنند ارزش خرید ندارند.

تعدادی از برندهای خارجی مانند آریستون، فرولی و ایمرگاس خدمات بهتری را در مقابل سایر برندهای خارجی ارائه می دهند اما تا زمانی که تحریم‌ها برقرار است بهتر است از پکیج های با برند ایرانی استفاده شود.

پرفروش ترین برند پکیج

در حال حاضر پرفروش ترین و بهترین برند ایرانی پکیج ایران رادیاتور و بوتان و در برندهای خارجی آریستون و فرولی می باشد زیرا این برندها تنوع محصول بالایی دارند و قطعات یدکی، ضمانت و خدمات مناسبی میان سایر برندها دارند.

مزایای پکیج دو مبله

از مزایای پکیج دو مبله یا همان پکیج مخزن دار نسب به پکیج تک مبدل، در سیستم‌های تولید آب گرم مصرفی که دائماً آب تازه در جریان است، از آنجا که اختلاف دمای دو طرف مبدل (آب سرد و منبع حرارتی) نباید بالا باشد و هر چه این اختلاف بیشتر باشد میزان رسوب گذاری در سمت آب سرد نیز بیشتر خواهد بود.

پکیج تک مبدل دارای یک مبدل حرارتی شعله مستقیم از جنس آلومینیوم و مس برای تولید آب گرم گرمایش و آب گرم مصرفی است که دارای دو مدار مجزا است.

در پکیج دو مبدله آب گرم مصرفی به وسیله مبدل حرارتی صفحه ای آب به آب و جدا از مبدل اصلی اولیه گرم می شود.

آب سیستم گرمایش برای رادیاتور ها در مبدل اولیه اصلی شعله مستقیم که در آن آب دائماً در حال سیرکوله است و آب تازه در آن جریان ندارد گرم شده و آب گرم مصرفی توسط مبدل حرارتی ثانویه تولید می شود.

در سیستم پکیج دو مبدله اختلاف دمای دو سمت مبدل نسبتاً پایین است و به مراتب میزان رسوب گذاری کمتری نسبت به پکیج تک مبدل دارد.

از آنجاییکه آب سیرکوله در مبدل حرارتی در جریان باشد، میزان رسوب گذاری بسته به میزان املاح موجود در حجم آب سیرکوله است اما زمانی که آب مصرفی در مبدل در جریان باشد  و روزانه چند برابر حجم آب سیرکوله رادیاتورها از آن عبور می کند و رسوب گذاری در مبدل چندین برابر بالا می‌رود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بامین تهویه

بامین تهویه بزرگترین سایت تاسیسات سیستم های تهویه حرارتی گرمایشی و سرمایشی

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید