اطلاعات تماس
 • 092104*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140207187524023545
در دسترس نیست

مشخصات خرید بهترین تابلو برق

کد: 140207187524023545

، (اخبار رسمی): تابلو برق از تجهیزات کاربردی و پرمصرف در دنیای امروزی است. به دلیل گسترش شبکه برق‌رسانی در نقاط مختلف و استفاده وسیع و همه‌جانبه از این تجهیزات، امروزه خرید تابلو برق ارزان قیمت، یکی از گزینه‌‌های ایده‌آل جهت صنایع، پیمانکاران، سازندگان مجموعه‌های مسکونی و حتی مشتریان خانگی به‌شمار می‌آید.

مشخصات خرید بهترین تابلو برق
مشخصات خرید بهترین تابلو برق

تابلو برق از تجهیزات کاربردی و پرمصرف در دنیای امروزی است. به دلیل گسترش شبکه برق‌رسانی در نقاط مختلف و استفاده وسیع و همه‌جانبه از این تجهیزات، امروزه خرید تابلو برق ارزان قیمت، یکی از گزینه‌‌های ایده‌آل جهت صنایع، پیمانکاران، سازندگان مجموعه‌های مسکونی و حتی مشتریان خانگی به‌شمار می‌آید.

لیست قیمت تابلو برق های پرفروش

نوع تابلو برققیمت
تابلو برق کنتوری ۲+۱۷.۵۰۰.۰۰۰ تومان
تابلو برق کنتوری ۳+۱۸.۲۰۰.۰۰۰ تومان
تابلو برق کنتوری ۴+۱۸.۸۸۰.۰۰۰ تومان
تابلو دیماندیتماس بگیرید ۳۷۱۵۲-۰۲۵
تابلو برق خازنیتماس بگیرید ۳۷۱۵۲-۰۲۵
تابلو رایزرتماس بگیرید ۳۷۱۵۲-۰۲۵

تابلو برق از جمله تجهیزاتی است که در صنایع مختلف و ساختمان ها استفاده می شود و نقش بسزایی در حفاظت از کابل، سیم، فیوز و … در برابر عوامل آسیب زننده نظیر نوسانات برقی دارد. از این جهت خرید تابلو برق با کیفیت تاثیر زیادی در نگهداری و طول عمر تجهیزات برقی دارد. با توجه به تنوع محصولات در بازار و وجود متریال های بی کیفیت، شرکت شکوه صنعت با افتخار از سال ۱۳۸۱ در حال تولید تجهیزات برقی با بالاترین استاندارد های موجود است. برای اطلاع از قیمت انواع تابلو برق با ماه همراه باشید.

خرید تابلو برق

تابلو برق فضا یا محفظه‌ای جهت قرارگیری تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی است که از کلیدها و لوازم نمایشگر شامل فرکانس، شدت جریان، ولتاژ و توان تا قطعات و دستگیره‌های کنترلی و غیره را درون خود جای می‌دهند. تجهیزات حفاظتی برای جلوگیری از وارد شدن شوک الکتریکی به کاربران و تجهیزات نیز بخشی از آن به‌شمار می‌آیند. انواع مختلفی از تابلوهای کنترل برق در بازار موجود هستند. شکوه صنعت با داشتن تنوع بالایی از انواع تابلو برق، مرجع مطمئنی برای خرید این محصول است.

کاربرد تابلو برق

تابلو برق، به عنوان محفظه ای فلزی و یا غیر فلزی است که تجهیزات برقی نظیر کابل، سیم، کلید، رله، فیوز و … را درون خود جای داده است. اما استفاده از تابلوها از آن جهت اهمیت دارند که می توانند به عنوان محافظ در برابر نوسانات جریان برق عمل کنند. امکان قطع سریع برق در موارد اضطراری نیز یکی دیگر از اصلی ترین کاربرد های تابلوهای کنترل برق است. از ویژگی های مشترک انواع تابلو برق می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • امکان کنترل و بررسی تجهیزات در یک محفظه و در زمان کم
 • نگهداری آسان تامین ایمنی تجهیزات و وسایل برقی
 • امکان قطع سریع برق

انواع تابلو برق

تابلوهای کنترل برق را از جهات مختلف تقسیم‌ بندی می‌کنند که عدد ولتاژ یکی از آنهاست. به این ترتیب تابلوهای فشار قوی (HV) مانند تابلو برق ساختمانی ، تابلو برق های فشار متوسط (MV) مانند تابلو برق صنعتی و انواع تابلو برق های فشار ضعیف (LV) تابلو کنترل برق اتاق کنترل طراحی و ساخته می‌شوند که عدد ولتاژ در هر یک نیز با استانداردهای ساخت منطبق است.

از نظر کاربرد نیز تابلوها در انواع گوناگون با کاربری‌های متنوع ساخته می‌شوند. تابلو رایزر برق و تابلو ماینینگ دو نمونه از این موارد هستند که به‌ترتیب برای کابل‌کشی ساختمان و استخراج بیت‌کوین کاربرد دارند. دیگر نمونه‌های تابلو برق مانند تابلو دیماند، تابلو اتوماسیون و تابلو سیواکن نیز از دیگر نمونه‌هایی هستند که در صنعت تابلوهای برق مورد استفاده هستند.

این محصولات از نظر موقعیت و موارد استفاده در ساختمان با تقسیم‌بندی‌های متفاوتی روبرو هستند که در ادامه مطلب به آن می‌پردازیم.

انواع تابلو برق ساختمان

در ساختمان‌های مجهز به ملزومات برقی، مجموعه ارزشمند و کلیدی تابلوهای برق در انواع گوناگون وجود دارد که موارد زیر را شامل می‌شوند:

 • تابلو برق جریان ضعیف
 • تابلو برق اصلی ساختمان (MDP)
 • تابلو واحدها مینیاتوری (SDP یا SDB)
 • تابلو برق عمومی یا مشاعات (GDB یا GDP)
 • تابلو آسانسور
 • تابلو توزیع برق UPS
 • تابلو توزیع برق دیزل ژنراتور
 • تابلو کنتوری
 • تابلو plc
 • تابلو کنترل هوشمند
 • تابلو برق ایستاده

تابلو برق دیماند نیز بسته به تعداد کاربران، نوع و میزان نیروی برق مصرفی در دو نمونه تک فاز و سه فاز ساخته و به بازارهای مصرف عرضه می‌شود. به علاوه تابلو برق بسته به نحوه به کار‌گیری نیز دسته بندی می‌شود. برای مثال تابلو برق ایستاده سلولی یا توکار از این دسته‌بندی‌ها هستند.

منبع: خرید بهترین تابلو برق از شکوه صنعت

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
 • 092104*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید