اطلاعات تماس
  • 091448***** - 044462*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140207307642422972
در دسترس نیست

جدیدترین امکانات یخچال های امروزی

کد: 140207307642422972

، (اخبار رسمی): جدیدترین امکانات یخچال های امروزی از جنبه های گوناگونی قلبل بررسی هستند.این یخچال ها دارای برتری نسبت به مدل های قبلی هستند. از موتور کم مصرف و کم صدا و بدنه استیل باشکوه گرفته تا قابلیت اتصال به موبایل و امکان بررسی محتویات آن از راه دور که در این مقاله با این ویژگی یخچال ها آشنا می شوید.

جدیدترین امکانات یخچال های امروزی
جدیدترین امکانات یخچال های امروزی

جدیدترین امکانات یخچال های امروزی

مطالب برگرفته از سایت گزینگ کالا 

شاید این سوالات برایتان پیش بیاید

یخچال خوب باید چه ویژگی وامکاناتی داشته باشد؟

تفاوت یخچال های امروزی با یخچال های قدیمی؟

چه چیزهای باعث وجه تمایز بین یخچال ها میشود؟

چه امکاناتی روی قیمت یخچال ها تاثیر گذار است؟

موتور اینورتر خطی

یکی از مهم‌ترین امکانات یخچال ها یا به عبارت دیگر تغییبرات موجود در یخچال‌های جدید، استفاده از کمپرسور‌های پیشرفته و کاملا متفاوت نسبت به نمونه‌های پیشین است. مزیت اصلی موتورهای خطی اینورتر، استفاده از جریان متناوب و با فرکانس مورد نیاز است. چون کم ‌و زیاد کردن دور موتور، مصرف انرژی و استهلاک کم تری نسبت به حالت سنتی یعنی قطع و وصل پیاپی دارد. در نتیجه‌ استفاده از این فناوری به ‌‌طور کلی هزینه‌ی برق مصرفی، کاهش چشم‌گیری خواهد داشت. به علاوه به دلیل راه‌ اندازی نرم با آمپر پایین این نوع موتورها، ضربه‌ای به سایر قطعات وارد نمی‌شود .و با صداهای اضافه و استهلاک خیلی کم تری مواجه خواهید بود. موتور خطی اینورتر یکی از قابلیت‌هایی است که هنگام خرید یخچال باید مورد توجه قرار گیرد.

بدنه‌ی تمام استیل

بسیاری از شرکت‌ها در یخچال‌های جدید خود از استیل ضد زنگ در بدنه‌ی دستگاه استفاده می‌کنند.که این ویژگی یخچال جدا از زیبایی در ایزوله کردن یخچال و عدم هدر رفت انرژی اثرگذار است. بدنه‌های تمام استیل حس محصولی باکیفیت و لوکس را القا می‌کنند. این دسته از یخچال‌ها از لحاظ استحکام در برابر رطوبت و زنگ‌زدگی مقاوم هستند .و از لحاظ قیمت نیز با نمونه‌ی مشابه و غیر استیل خود تفاوت قیمت دارند. ایرادی که شاید بتوان به این بدنه‌ها گرفت، در ابتدا همین قیمت بالاتر در کنار به جا ماندن اثر انگشت و چربی روی آن‌ها است. البته اگر از آن دسته افرادی هستید که از مگنت‌های تزیینی استفاده می‌کنید .یا از درب یخچال برای چسباندن یادداشت‌های مختلف با مگنت استفاده می‌کنید باید بدانید که بدنه‌ی تمام استیل مگنت را نمیتواند به خودش بگیرد.

راه حل

برای رفع این مشکلات، شرکت‌های مختلف به جای استفاده از استیل مرغوب و گران ‌قیمت از امکانات فولاد کربن با پوشش مشابه استیل، رنگ یا لمینت یخچال استفاده می‌کنند. این موضوع باعث می‌شود ضمن پایین آمدن قیمت، ظاهر یخچال شما فرق چندانی با یخچال‌های گران ‌قیمت نداشته باشد. همچنین، امکان استفاده از مگنت را روی این بدنه‌ها خواهید داشت. اما ایرادی بدنه‌های فولاد کربن دارای پوشش این است که نسبت به اجسام تیز مانند چاقو و مداد حساس هستند و به اصطلاح خط می‌افتند. این موضوع در صورتی که کودک در منزل دارید می‌تواند ارزش زیادی به خود بگیرد.

نور پردازی

چراغ‌های داخل یخچال وظیفه‌ی نور پردازی مناسب فضای درونی آن را دارند. اگر نور پردازی داخل دستگاه ضعیف باشد ممکن است در پیدا کردن ظرفی که در انتهای یک ردیف قرار دارد دچار مشکل شوید. معمولا یخچال ‌ها دارای یک لامپ در قسمت بالای فضای داخلی هستند.اما برخی مدل‌ها از چراغ ‌های کناری استفاده می‌کنند و در نتیجه هر طبقه از یخچال به ‌صورت جدا از هم نورپردازی خواهد شد. برخی مدل‌ها هم نورپردازی تئاتری دارند. این یعنی با باز کردن درب یخچال، نور به‌صورت آهسته روشن می‌شود و روشنایی آن کم‌کم زیاد میشود.

قفسه‌های قابل تنظیم و محفظه‌های روی درب

قابلیت تنظیم فضای قفسه ‌ها و امکان استفاده از فضای روی در، این امکان را فراهم می‌کند .که ظرفیت یخچال بالا برود و تا حدودی امکان شخصی‌سازی فضا متناسب با نیاز کاربر وجود داشته باشد. بدین ترتیب از هدر رفت فضاهای اضافه ممانعت به عمل می آید.

آب ‌ریز و یخ ‌ساز

اگر تصمیم به خرید یخچالی مجهز به یخ‌ساز و آب‌ریز بیرونی دارید، حتما به میزان مصرف روزانه خود توجه داشته باشید و آیا وجود چنین امکانی روی درب یخچال را از لحاظ زیبایی می‌پسندید یا خیر. تأمین آب دستگاه نیز باید مد نظر قرار بگیرد. البته مدل‌هایی نیز وجود دارند که دارای مخزن آب برای آب‌ریز هستند که این موضوع هر چند باعث می‌شود نیازی به لوله‌کشی آب نباشد، اما مجبورید تقریبا هر روز آن را لبریز بکنید.

پر کردن اتوماتیک

در آب‌ریزهایی که مجهز به این امکان باشند، می‌توانید ظرف خود را زیر آب‌ریز قرار بدهید و به سایر کارهای خود بپردازید. آب‌ریز ظرف شما را پر می‌کند و پیش از سرریز شدن آب، جریان را قطع میکند.

فیلتر تصفیه‌ی آب

آب‌ریزهای یخچال‌های پیشرفته معمولا به نوعی فیلتر تصفیه‌ی آب مجهز هستند که آب آشامیدنی با کیفیت‌تری به ارمغان می‌آورند. باید توجه داشته باشید داشتن یک آب‌ریز با چنین امکاناتی باعث اشغال شدن فضا روی درب دستگاه شما خواهد شد .طبیعی است که ممکن است کمی از فضای داخلی درب یخچال را ازشما بگیرد.

سرمای انحصاری

با استفاده از این قابلیت بخش‌های مختلف یخچال فریزر روی یکدیگر تأثیر دمایی نمی‌گذارند و به همین جهت بهترین نگهداری از مواد غذایی صورت بگیرد. این ویژگی که اغلب در یخچال فریزرهای پیشرفته با دو کمپرسور دیده می‌شود.مانع تأثیرگذاری هوای سرد فریزر روی مواد غذایی داخل یخچال می‌شود .و با کاهش رطوبت در فریزر و افزایش آن در یخچال می‌شود، به ماندگاری مواد غذایی کمک خواهد کرد.

قابلیت درب دوگانه

این قابلیت باعث می‌شود زمانی که به مواد غذایی مانند بطری‌های نوشیدنی نیاز دارید بدون باز کردن درب اصلی ، درب خارجی را باز کنید. در نتیجه‌ی هدر رفت انرژی کم تر و هزینه‌ی برق مصرفی کم میشود.

تماشای سریع

برخی مدل‌ های یخچال‌ های هوشمند این امکان را به شما می‌دهند که بدون باز کردن درب ی، از طریق صفحه ‌نمایش تعبیه ‌شده روی آن راببینید.و البته به کمک دوربین داخلی، محتویات یخچال را ملاحظه بفرمایید.

یخچال فریزر با کشو نگهداری مواد غذایی تازه

دمای کشوی نگهدارنده قابل تنظیم هستند و با توجه به نوع موادی که در آن قرار می دهیداز صفر درجه تا ۴ درجه قابل تغییر است.

یک کشوی آن دارای یک محظه مطمئن برای نگهداری کردن از ماهی ، گوشت و دیگر محصولات گوشتی است. هوای سرد از قسمت فریزر به داخل این کشو وارد می شود و باعث ایجاد دمای پایین تری در آن می شود.

 یکی از کشوی این یخچال با سامانه رطوبتی قابل تنظیم نه تنها فضای ایده آل و کافی برای نگهداری از میوه ها و سبزیجات فراهم می کند، بلکه آنها را تا مدت طولانی تازه و با طراوت نگه می دارد.

اطلاع از محتویات داخل یخچال

در مورد محتویات داخل یخچال، این نوع محصولات هوشمند به دو روش به ما کمک می‌کنند. اول اینکه می‌توانند در صورت رو به اتمام بودن ماده‌ی غذایی خاصی که در یخچال قرار دارد هشدار دهند. دیگر اینکه به لطف مجهز بودن به دوربین داخلی و اینترنت، حتی زمانی که خارج از منزل هستیم .و مطمئن نیستیم که مثلا شیر در یخچال داریم یا خیر.می‌توانیم از طریق گوشی هوشمند خودمان به دوربین پانورامای داخل یخچال وصل بشویم و موضوع را بررسی بکنیم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

gzingkala

در حال حاضر فروشگاه ما یکی از بزرگترین مرکز خریدهای لوازم خانگی در سطح استان آذربایجان غربی می باشد و انواع محصولات خانگی اصل و باکیفیت را به مشتریان عزیز ارائه می کند. این مجموعه متعلق به آقای معروفی می باشد و ایشان صاحب امتیاز نماد اعتماد الکترونیکی است و کلیه کارها تحت مدیریت ایشان انجام می پذیرد. فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی گزینگ کالا به عنوان یکی از برترین و جامع ترین فروشگاه های آنلاین در زمینه ی انواعی از لوازم خانگی در دسته بندی های یخچال و فریزر، شستشو و نظافت، سرمایشی و گرمایشی، لوازم صوتی و تصویری، تجهیزات و خرده ریزه های آشپزخانه فعالیت می کند.

اطلاعات تماس
  • 091448***** - 044462*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید