اطلاعات تماس
  • 021665*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140208047650916118
در دسترس نیست

تعمیر یخچال فریزر هایسنس در تهران

تعمیر یخچال فریزر هایسنس

کد: 140208047650916118

، (اخبار رسمی): تعمیرات یخچال فریزر هایسنس در سراسر تهران با ضمانت نامه 6 ماه -اعزام نیرو در کمتر ار یک ساعت 5 شعبه فعال در پایتخت 22669196-44284743-77241505-55795334-66593368

تعمیر یخچال فریزر هایسنس
تعمیرات یخچال فریزر هایسنس

تعمیرات یخچال فریزر هایسنس در سراسر تهران با ضمانت نامه 6 ماه -اعزام نیرو در کمتر ار یک ساعت 5 شعبه فعال در پایتخت 22669196-44284743-77241505-55795334-66593368

تعمیر یخچال فریزر هایسنس در محل توسط تعمیرکاران متخصص نمایندگی و تعمیرگاه مجاز مرکزی تهران سرویس آنلاین صورت می گیرد. ما یخچال HISENSE شما را عیب یابی و برای رفع عیب از قطعات اصلی استفاده می کنیم تا مشکل برای همیشه و به صورت کامل برطرف گردد. اگر یخچال شما خراب شده در هر نقطه از تهران که هستید با تعمیرگاه مجاز و رسمی یخچال فریزر هایسنس کالاتعمیر تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان تعمیرکار به محل اعزام کنیم.

بیش از 95% خدمات یخچال فریزر هایسنس در محل ( در منزل ) مشتریان ارائه میشود تنها مواردی که نیاز به تعمیرات الکترونیک دارند قابلیت اجرا در منزل را ندارد .

https://www.tehranservic.com/hisense-refrigerator-repair/

لیست خدمات سرویس و تعمیرات یخچال هایسنس عبارت اند از :

شارژ گاز یخچال فریزر و ساید هایسنس

تعویض کمپرسور یا موتور

تعمیر و تعویض سنسور ها

تعمیر و تعویض فن ها

تعمیر و تعویض المنت دیفراست

تعمیر و تعویض ترمودیسک و ترموفیوز

تعمیر و تعویض تایمر

تعویض اواپراتور و کندانسور

نشت یابی اواپراتور و کندانسور

اصلاح سیم کشی داخلی یخچال

تعویض فیلتر های آب ساید بای ساید

تعمیر برد الکترونیکی : تنها موردی که قابل تعمیر در محل نمیباشد تعمیر برد الکترونیکی یخچال فریزر میباشد ، در این حالت برد باز و به تعمیرگاه مجاز یخچال فریزر هایسنس منتقل میگردد .

برای ثبت درخواست تعمیر یخچال هایسنس کافیست با یکی از شماره های نمایندگی تعمیرات یخچال هایسنس تماس بگیرید .

عیب یابی یخچال هایسنس

7اولین مرحله برای تعمیر یخچال فریزر عیب یابی میباشد چنانچه عیب یابی یخچال فریزر بدرستنی انجام نشود کل مراحل تعمیر یخچال هایسنس زیر سوال میرود .

عیب یابی یه معنی یافتن قطعات معیوب و مهم تر از آن علت معیوب شدن قطعات میباشد ، اگر علت خرابی قطعات مشخص نشود احتمال خرابی مجدد در طی مدت زمان کوتاهی وجود دارد ، عیب یابی مهم ترین قسمت برای تعمیر یخچال فریزر میباشد .

مهم ترین مشکلات و خرابی های یخچال فریزر هایسنس عبارت اند از :

روشن نشدن صفحه نمایش یخچال هایسنس

کار نکردن کمپرسور یخچال

کم شدن سرمای یخچال یا فریزر

داغ شدن بیش از اندازه موتور یخچال

برفک و یخ زدگی در قسمت دیواره یخچال و فریزر

جمع شدن آب در کف یخچال یا فریزر

صدای زیاد و غیر طبیعی

بهم ریختن تنظیمات دمای یخچال هایسنس

ظاهر شدن ارور یا خطا برروی صفحه نمایش

این موارد از پر تکرار ترین خرابی های ثبت شده در نمایندگی تعمیرات یخچال هایسنس میباشد در ادامه هرکدام از مشکلات بصورت تخصصی بررسی و هزینه تعمیر یخچال هایسنس بطور تقریبی آورده شده است .

علت روشن نشدن صفحه نمایش یخچال هایسنس

دلایل اصلی روشن نشدن صفحه نمایش یخچال فریزر هایسنس عبارت اند از :

قطعی برق : ممکن است دوشاخه یا کابل برق در اثر اتصال کوتاه یا قطعی نتواند ولتاژ موزد نظر را برای برد اصلی فراهم کند .

قطعی کابل ارتباطی : ممکن است در مسیر اتصال برد اصلی به دیسپلی ( صفحه نمایش ) قطعی وجود داشته باشد باید از سالم بودن تمامی کابل های ارتباطی مطئن شد .

خرابی برد اصلی : امکان خرابی در برد اصلی وجود دارد ، چنانچه فرمان و ولتاژ مناسب برای صفحه نمایش ارسال نشود دیسپلی روشن نمیشود .

خرابی دیسپلی : ممکن است قطعات الکترونیکی یا سون سگمنت های برد نمایشگر سوخته باشند .

رفع تمامی موارد بالا باید بدست تعمیرکاران و متخصصان نمایندگی تعمیرات یخچال هایسنس انجام گیرد .

دلایل کار نکردن موتور یا کمپرسور یخچال Hisense

کار نکردن کمپرسور باعث از بین رفتن سرمای یخچال فریزر میگردد ، دلایل کار نکردن موتور یخچال عبارت اند از :

خرابی سیم کشی : در صورتی که سیم کشی مشکل داشته باشد موتور یخچال کار نمیکند ابتدا سیم کشی را بررسی کنید در صورتی که مشکل برطرف نشد برای عیب یابی یخچال هایسنس به سراغ موارد بعدی بروید .

خرابی رله ها : ممکن است رله راه انداز یا رله اورلود معوب باشد ، از سالم بودن رله مطمئن شوید در غیر اینصورت رله را تعویض کنید .

خرابی ترموستات : اگر ترموستات دچار قطعی یا اتصال شده باشد برق مورد نیاز برای راه اندازی موتور ارسال نمیشود و موتور کار نمیکند .

خرابی تایمر : ممکن است سیم پیچ یا چرخ دنده های تایمر معیوب باشند و نتوانند برق مورد نیاز را وصل کنند .

خرابی برد و سنسور : در مدل های جدید بجای ترموستات و تایمر از سنسور و برد الکترونیکی برای صدور فرمان کار کرد موتور استفاده میشود .

برای بررسی بیشتر و تعمیر یخچال هایسنس با تعمیرگاه مجاز یخچال هایسنس تماس بگیرید .

تعمیر کم شدن سرما یخچال فریزر هایسنس

علت کم شدن سرمای یخچال فریزر یا خنک نکردن یخچال فریزر اختلال در عملکرد یکی از قسمت های زیر میباشد .

کار نکردن کمپرسور : اولین دلیل برای کم شدن سرمای یخچال کار نکردن کمپرسور میباشد ، چناچه مدتی از کار نکردن موتور یخچال بگذرد رفته رفته بطور کامل سرما از بین میرود و یخچال کاملا گرم میشود .

کار نکردن سیستم دیفراست : خرابی و معیوب بودن یکی از قطعات دیفراست کافیست تا بطور کامل سرمای یخچال و فریزر از بین برود قطعات دیفراست باید هرکدام بطور جداگانه تست شوند .

کار نکردن فن ها : فن های داخلی وظیفه انتقال سرما از اواپراتور به کابین یخچال فریزر را دارند چنانچه این فن ها کار نکنند سرما بطور کامل از دست خواهد رفت .

خرابی برد الکترونیکی : چنانچه برد نتواند دستورات درست برای قطعات یخچال را صادر کند این مشکل در دستگاه نمایان میگردد .

برای رفع و تعمیر یخچال هایسنس میتوانید با یکی از شعب سرویس برتر در تهران تماس بگیرید .

دلایل ایجاد برفک در یخچال فریزر هایسنس چیست ؟

بیش از 95% مشکلات مربط به برفک زدن در یخچال فریزر هایسنس به عملکرد ناقص یا نادرست سیستم دیفراست باز میگردد ، سیستم دیفراست متشکل از قطعاتی همچون :

سنسور دیفراست

ترموفیوز

ترمودیسک

المنت

درین

تایمر یا برد الکترونیکی

میباشد ، هر کدام از این قطعات نتوانند وظیفه خود را بدرستی انجام دهند کل سیستم دیفراست یا یخ زدایی یخچال از کار می افتد ، این سیستم وظیفه ذوب کردن برفک حاصل از تبرید در یخچال فریزر را برعهده دارد . برای رفع مشکلات و تعمیر دیفراست یخچال هایسنس با نمایندگی تعمیرات یخچال هایسنس تماس بگیرید .

دلایل ایجاد برفک در یخچال فریزر هایسنس چیست ؟

بیش از 95% مشکلات مربط به برفک زدن در یخچال فریزر هایسنس به عملکرد ناقص یا نادرست سیستم دیفراست باز میگردد ، سیستم دیفراست متشکل از قطعاتی همچون :

سنسور دیفراست

ترموفیوز

ترمودیسک

المنت

درین

تایمر یا برد الکترونیکی

میباشد ، هر کدام از این قطعات نتوانند وظیفه خود را بدرستی انجام دهند کل سیستم دیفراست یا یخ زدایی یخچال از کار می افتد ، این سیستم وظیفه ذوب کردن برفک حاصل از تبرید در یخچال فریزر را برعهده دارد . برای رفع مشکلات و تعمیر دیفراست یخچال هایسنس با نمایندگی تعمیرات یخچال هایسنس تماس بگیرید .

چرا کف یخچال فریزر هایسنس آب جمع میشه !

جمع شدن آب در کف یخچال فریزر هم به سیستم دیفراست مربوط میباشد ، در اکثر مواقع المنت توانیی خود را برای ذوب کردن کامل برفک از دست میدهد در این حالت زمانی که یخچال در تایم استراحت خود میباشد مابقی برفک باقی مانده در یخچال آب میشود و به انتهای جامیوه ای منتقل میشود.

یا ممکن است مسیر درین گرفته باشد در این حالت آب حاصل از برفک زدایی یخچال نمیتواند به بیرون خروج پیدا کند بنا براین آب به داخل یخچال منتقل میشود

تعمیر یخچال هایسنس در شمال تهران :

تهران سرویس آنلاین با داشتن شعبه در شمال تهران امکان اعزام نیرو در کمتر از یک ساعت را برای مشتریان عزیز شمال شهر فراهم نموده است. کافی است با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نمایید .

تعمیر یخچال هایسنس در غرب تهران:

همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت سفارش‌ها خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین با ضمانت ۶ ماه بهرمند شوند.

تعمیر یخچال هایسنس در شرق تهران :

تهران سرویس آنلاین تعمیر یخچال را در سراسر شرق تهران در کمترین مدت زمانی با ضمانت‌نامه و ارائه داغی قطعات تعویضی انجام می‌دهد. تمامی خدمات بر اساس نرخ اتحادیه و در پایان کار از مشتریان عزیز دریافت می‌شود. تماس با ۷۷۲۴۱۵۰۵

تعمیر یخچال هایسنس در مرکز تهران :

متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیر یخچال مشتریان عزیز می‌نمایند. ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد. شماره‌تلفن شعبه مرکزی ۶۶۵۹۳۳۶۸

تعمیر یخچال هایسنس در جنوب تهران :

تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس۵۵۷۹۵۳۳۴ تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب یخچال را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.

نحوه ثبت درخواست در تهران سرویس آنلاین :

برای ثبت سفارش در تهران سرویس آنلاین می‌توانید به نزدیک‌ترین شعبه ما به محل سکونت خود تماس حاصل نمایید و یا با ارسال پیامک مشخصات خود برای کارشناسان ما ارسال کنید، پس از ارسال پیامک کارشناسان تهران سرویس آنلاین با شما تماس خواهند گرفت و نزدیک‌ترین تکنیسین را برای شما اعزام می‌کنند. مشترکین قبلی با بیان کد اشتراک و یا شماره فاکتور قبلی می‌توانند از ۱۰ درصد تخفیف مجموعه ما بهرمند شوند.

ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

در حال عادی بعد از تماس شما با مجموعه تهران سرویس آنلاین و ثبت سفارش نزدیک‌ترین تکنیسین در کمتر از ۱ ساعت به محل شما اعزام خواهد شد. در صورت درنظرداشتن ساعت خاصی از شبانه‌روز برای حضور تکنیسین ساعت مدنظر را با کارشناسان در میان بگذارید، تا در ساعت مقرر شده تکنیسین به محل شما اعزام شود.

اگر از ارائه خدمات یخچال ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

بعد از اتمام ارائه خدمات توسط کارشناسان در صورت عدم رضایت از نحوه انجام کار و یا هرگونه مشکل پیش‌آمده کافی است با شماره تماس مرکزی تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید، تا شکایت شما از طریق دفتر مرکزی پیگیری شود و نتیجه آن به شما ابلاغ شود.

چرا تعمیرکار یخچال‌فریزر هایسنس خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

۱ – دارای تکنسین‌های باسابقه کاری حداقل ۱۰ سال و مختص تعمیرات یخچال‌فریزر هایسنس

۲ – تکنسین‌های دوره‌دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضرشدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت‌نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس‌دهی به طور شبانه‌روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه‌ها

۹-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت

۱۰-بالاترین رضایت مردمی

۱۱-ارائه خدمات تمامی برندهای یخچال‌فریزر در تهران

۱۲-اعزام نیرو در کوتاه ترن بازه زمانی به سراسر پایتخت

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 021665*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید