اطلاعات تماس
  • 091207*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140208287691721983
در دسترس نیست

تعمیرات پکیج روکا در تهران

تعمیر پکیج روکا با ضمانت 6 ماه

کد: 140208287691721983

، (اخبار رسمی): تعمیرات و سرویس پکیج روکا در تهران با ضمانت 6 ماه اعزام نیرو در کمتر از 1 ساعت مشاوره 22669196-66593368-44284743-77241505-55795334

تعمیر پکیج روکا با ضمانت 6 ماه
تعمیرکار پکیج روکا

تعمیرات و سرویس پکیج روکا در تهران با ضمانت 6 ماه اعزام نیرو در کمتر از 1 ساعت مشاوره 22669196-66593368-44284743-77241505-55795334

تعمیر پکیج روکا (roca water heater repair ) تهران سرویس آنلاین با بکارگیری نیروهای مجرب و متخصص برای تعمیر پکیج روکا میزان رضایت مندی قابل توجهی از مشتریان خود بدست آورده است. تهران سرویس آنلاین آماده ارائه خدمات تعمیر پکیج روکا ،سرویس پکیج روکا در سراسر تهران به شما شهروندان می باشد. نیروهای ما خود را در سریع ترین زمان مکن به محل می رسانند، تا مشکل پکیج روکا شما را برطرف کنند.
بسیاری از افراد فکر میکنند، که اگر بخواهند خیلی سریع برای تعمیر پکیج روکا با مجموعه ها تماس بگیرند باید هزینه زیادی برای تعمیرات بپردازند اما خیالتان آسوده مجموعه تهران سرویس آنلاین با درار بودن سابقه طولانی به همراه کادری مجرب آمادگی این را دارد که بتواند در سریع ترین زمان ممکن در محل مورد نظر شما حاضر شده و تعمیرات پکیج روکا را با کمترین نرخ بازار انجام دهد انجام دهد .
امروزه یکی از بهترین برندهای پکیج موجود در بازار پکیج‌های روکا می‌باشند. در برخی موارد ارورهایی در پکیج روکا شما به وجود می‌آید که باید در این شرایط با متخصصین تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نماید تا پکیج شما ایتدا عیب یابی سپس تعمیر شود.
برای دانلود فایل تعمیر پکیج روکا اینجا کلیک کنید.

تعمیر پکیج روکا در تهران:

در صورت نیاز به تعمیرکار برای تعمیر پکیج روکا خود کافیست با یکی از شعب تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و یا از طریق فرم درخواست خدمات با ما در ارتباط باشید، کارشناسان ما در کمتر از یک ساعت در محل شما حاضر بوده و اقدام به تعمیر پکیج شما خواهند کرد.تعمیر پکیج روکا باید توسط متخصصین دوره دیده و با تجربه در این زمینه صورت گیرد، چرا که استفاده از افراد غیر متخصص در تعمیرات تنها آسیب بیشتری به دستگاه شما وارد خواهد کرد.
برای مشاوره و کارشناسی با متخصصان ما از طریق واتساب و یا فرم درخواست خدمات اقدام نمایید.

تعمیرات پکیج روکا در محل:

در بیشتر مواقع امکان تعمیر پکیج روکا در محل وجود دارد. همچنین تعمیرکار ارسالی از طرف تهران سرویس آنلاین با توجه به وضعیت شرح داده شده توسط مشتری پیش بینی های لازم جهت آوردن قطعات یدکی را انجام داده و تمام سعی وی این است که بتواند در کمترین زمان ممکن و در همان محل پکیج ایرفو، که نامی برگرفته از ”ایران” و ”فولاد” است، با ساخت نخستین رادیاتور چدنی و سپس دیگ چدنی شوفاژ سانترال، در سال ۱۳۴۳ و توسعه روزافزون توانمندی فنی و تولیدات صنعتی، این صنعت مادر را در کشور پایه گذاری کرد. پایه گذاران این صنعت عظیم که متشکل از ۵۲۰ نفر سهامدار بودند با اهدافی خیر خواهانه در جهت بومی کردن تکنولوژی، تربیت متخصصان داخلی و تقویت صنعت و اقتصاد کشور گام های بلندی برداشتند. شما را تعمیر نماید.
خدمات تعمیر پکیج روکا در محل، در همه جای شهر تهران انجام می شود و شما می توانید جهت اخذ این خدمات فقط با ما تماس بگیرید و مشکل خود را عنوان کنید تا کارشناسان ما بهترین سرویسکار منطقه را برای شما ارسال کنند.

هزینه تعمیر پکیج روکا چقدر است ؟

برای جواب این سوال نمی شود، همین لحظه هزینه ای ثابت و مشخص اعلام کرد. زیرا تا زمانی که علت و میزان خرابی پکیج مشخص نشده نمی توان هزینه ای را اعلام کرد. بهترین راه برای اطلاع از هزینه تعمیر پکیج تماس با تعمیرکار پکیج روکا است تا پکیج دیواری توسط تعمیرکار مورد بازدید و بررسی قرار گیرد.

خدمات پکیجهزینه خدمات پکیج

سرویس کامل پکیج روکا۵۰۰.۰۰۰ تا ۷۰۰.۰۰۰ تومان

تعویض فیلتر رسوب۵۰۰.۰۰۰ تا ۶۵۰.۰۰۰ تومان

هواگیری پکیج۱۵۰.۰۰۰ تا ۲۰۰.۰۰۰ تومان

تشخیص عیب در محل۱۵۰.۰۰۰ تومان

ایاب و ذهاب تعمیرکارتا ۵۰.۰۰۰ تا ۹۰.۰۰۰ تومان

خدمات تهران سرویس آنلاین برای پکیج روکا:

نصب پکیج روکا

سرویس پکیج روکا

تعمیر پکیج روکا

تعمیر برد پکیج روکا

ارسال قطعات پکیج روکا به سراسر کشور
برای مطالعه مقاله تعمیر پکیج لورچ اینجا کلیک کنید.

چه عواملی بر تعرفه تعمیرات پکیج روکا موثر می باشد ؟!

برای اطلاعات بیشتر شما باید بدانید که بطور کلی محاسبه اجرت تعمیر پکیج روکا به نوع و درجه خرابی بستگی دارد. در اینجا به ۳ مورد از عوامل موثر در تعرفه تعمیرات پکیج می پردازیم:

نوع خرابی پکیج روکا

برای محاسبه تعرفه تعمیرات پکیج اولین اقدام، بررسی و تشخیص نوع خرابی بوجود آمده در پکیج توسط تعمیرکار می باشد، و طبق نوع خرابی لیست قیمت خدمات پکیج را به شما ارائه می کند.

نیاز به تعویض قطعات

دومین عامل موثر در محاسبه اجرت تعمیرات پکیج، نیاز یا عدم نیاز به تعویض قطعه یا قطعاتی از دستگاه می باشد. تعمیرکار ما بدون توجه به سختی و یا زمان بر بدون تعمیر در وهله اول پس از بررسی دقیق تشخیص می دهد که آیا نیاز به تعویض قطعات هست یا خیر!؟ او در حد امکان اولویت خود را بر تعمیر قطعات خواهد گذاشت. درصورت نیاز به تعویض قطعه، هزینه های مربوط به قطعه مورد نظر نیز در محاسبه تعرفه تعمیرات لحاظ می گردد. البته باید در نظر داشت قیمت قطعات در انواع مختلف پکیج می تواند متفاوت باشد. به همین دلیل هزینه تعمیر پکیج روکا ممکن است در برخی موارد با قیمت تعمیر پکیج روکا یا تعمیر پکیج روکا متفاوت شود.

زمان و میزان سختی کار

یکی دیگر از عوامل موثر بر تعرفه خدمات پکیج، میزان سختی کار، و زمان مورد نیاز برای تعمیر می باشد. مسلما هرچه زمان بیشتری جهت عیب یابی و تشخیص خرابی صرف شود و نیاز به مهارت و تخصص بیشتری داشته باشد، هزینه تعمیر نیز بیشتر خواهد بود.
برای مطالعه مقاله ارورهای پکیج پلار اینجا کلیک کنید.

سرویس پکیج روکا:

اگر شما عزیزان جزء آن دسته افرادی هستید که سرویس پکیج را امری بیهوده تلقی میکنید، باید به شما عزیزان بگوییم دیر نیست که باید هزینه بالای تعمیراتی پکیج خود را بپردازید.سرویس پکیج روکا یکی از مهمترین درخواست مشتریان عزیز در فصل زمستان است.
هرسال پیش از شروع فصل زمستان سرویسکاران تهران سرویس آنلاین به صورت شبانه روزی سرویس پکیج روکا شما را انجام خواهند داد.
توصیه ما به شما عزیزان این است که حتما سرویس پکیج خود را جدی تلقی کنید ، و هر ۶ ماه یکبار برای رسوب زدایی و بازدید آن اقدام نمایید.سرویس پکیج روکا با توجه به کمبود قطعات اصلی این برند بسیار مهم و جدی است.چرا که بسیاری از قطعات این پکیج دیگر وارد نشده و در صورت بروز مشکل باید از قطعات یدکی دیگری استفاده کنیم.

سرویس پکیج هر چند وقت باید انجام شود؟

سرویس کامل: در این نوع سرویس پکیج تمامی قطعات مورد بازبینی قرار می گیرند و بررسی می شوند، در این نوع دستگاه به طور کامل سرویس می شود، اگر مدت زمان طولانی از سرویس و رسوب زدایی پکیج می گذرد بهتر است این نوع سرویس را انتخاب کنید تا به نتیجه مطلوب در کارایی آن برسید.

سرویس دوره ای: این سرویس پکیج عموما در بازه های زمانی چند ماهه صورت می گیرد و به دلیل کوتاه بودن زمان بین دو سرویس، کار آن سبک تر است و دستگاه به ندرت دچار مشکل خواهد شد، بهتر است پس از خرید و نصب دستگاه از همان ابتدا با روند سرویس دوره ای پکیج پیش بروید، ساده بودن این نوع سرویس به حدی است که با افزایش تجربه و اطلاعات خودتان نیز می توانید آن را انجام دهید.
برای مطالعه مقاله منبع انبساط پکیج اینجا کلیک کنید.

مشکلات متداول پکیجنحوه رفع مشکل

خاموش شدن ناگهانی پکیج روکابررسی جریان گاز پکیج، اطمینان از باز بودن شیر آب، بررسی فشار آب و گاز

روشن نشدن پکیجبررسی فشار گاز، بررسی مدار گرمایشی پکیج و رفع هرگونه انسداد و گرفتگی، هواگیری پکیج

کاهش یا افزایش فشار پکیجهواگیری پکیج، بررسی شیرپرکن و اطمینان از سالم بودن آن

نشت آب از پکیجبررسی اتصالات دستگاه، آب بندی قطعات، بررسی شیر اطمینان، بررسی مبدل پکیج و تعمیر آن در صورت خرابی

صدای زیاد پکیج روکارسوب زدایی پکیج، استفاده از عایق و ضربه گیر، هواگیری پکیج، نصب پکیج در محل مناسب

بوی دود و سوختگی از پکیجبررسی شیلنگ های متصل به لوله گاز و پکیج، نصب صحیح دودکش، سرویس دوره ای و تمیز کردن پکیج

سرد و گرم شدن آب پکیجرسوب زدایی مبدل ثانویه، بررسی فشار آب، تنظیم شعله پکیج

داغ شدن بیش از حد آب پکیجهواگیری پکیج، بررسی لوله ها و رفع هرگونه انسداد و گرفتگی، بررسی شیرپرکن

سرد بودن شوفاژها یا رادیاتورهاهواگیری شوفاژ، رسوب زدایی رادیاتور شوفاژ، تنظیم کردن دمای پکیج

گرم شدن رادیاتورها در تابستانبستن شیرهای رفت و برگشت رادیاتورها در فصل تابستان

کار نکردن دکمه‌های پکیجبرای رفع این مشکل از یک تکنسین کمک بگیرید.

روشن ماندن فن پکیجرفع انسداد و گرفتگی دودکش، بررسی جرقه زن، بررسی برد و تعمیر آن در صورت خرابی

خاموش شدن مدام پکیج روکا:

زمانی که مشکل پکیج روکا شما خاموش شدن مدام پکیج است مشکلات متفاوتی وجود دارد.
در برخی موارد مشکل از برد دستگاه می‌باشد و علت دیگر خاموش شدن پکیج می‌تواند کم بودن فشار آب یا گاز هم باشد که با تنظیم فشار مشکل برطرف خواهد شد.در اینجا توصیه میشود با متخصصان تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید.

سر و صدای پکیج روکا:

از مجموع علت‌های که باعث بروز سر و صدا در پکیج می‌شوند هوا گرفتن پکیج و یا رسوب گرفتن آن می‌باشد که در این صورت باید رسوب گیری و هواگیری پکیج روکا انجام شود.

نامناسب بودن محل نصب پکیج

خراب شدن فن پکیج

رسوب گرفتگی پکیج روکا

وجود هوا در لوله‌های پکیج

کم شدن فشار آب ساختمان

لوله‌کشی نامناسب

سرد بودن آب ورودی به پکیج روکا

لرزش بدنه و لوله‌های پکیج

استشمام بوی گاز از پکیج روکا :

اگر بوی نامطبوع گاز را اطراف پکیج خود استشمام کردید به احتمال زیاد این مشکل به دلیل وجود یک نشتی در پکیج شما است. این موضوع را باید بسیار جدی بگیرید چون ممکن است خطرات ناگواری را به دنبال داشته باشد. وجود نشتی می توان به دلیل گرفتگی لوله ها یا دودکش یا به دلیل خرابی فلوسوئیچ پکیج باشد. پس حتما در برخورد با این مشکل از تعمیرکار مجرب برای تعمیر پکیج روکا خود کمک بگیرید.

نشت گاز از شیلنگ و اتصالات پکیج

نشت گاز از شیر برقی پکیج

نشت گاز به دلیل گرفتگی دودکش پکیج

انفجاری روشن شدن پکیج روکا:

دلایل مختلفی باعث بروز این اتفاق می‌شوند که در ادامه نام برده خواهد شد.در عیب یابی پکیج روکا زمانی که مشکل آن انفجاری روشن شدن پکیج است، تنظیم نبودن میزان گاز ورودی یکی از علت‌های آن است که با تنظیم کردن آن می‌توانید این مشکل را برطرف کنید.
یکی دیگر از مواردی که باعث بروز این مشکل شده است تنظیم نبودن فاصله بین مشعل و الکترود جرقه زن الکتریکی می‌باشد.
دیگر علت‌های آن می‌تواند مسدود بودن دود کش و یا خرابی سوراخ‌های اطراف جرقه زن باشد.

خرابی پرشر هوا

فاصله زیاد الکترد جرقه زن با پیلوت

خرابی دودکش پکیج

خرابی جرقه زن

تنظیم نبودن شیر گاز

مسدود بودن سوراخ های مشعل

بالا رفتن دمای آب خروجی پکیج:

در این صورت که دمای آب بالا می‌رود باید به چند نکته مهم توجه شود که یکی از آن‌ها توجه به میزان گاز ورودی پکیج است.
از دیگر علت‌های آن می‌تواند کم بودن فشار آب باشد.
یکی دیگر از علت‌های بالا رفتن دمای پکیج روکا گرفتگی مسیر ورودی و خروجی آب پکیج می‌باشد.

روشن نشدن پکیج روکا:

برای عیب یابی پکیج روکا در صورتی که روشن نمی‌شود باید ابتدا گاز ورودی بررسی شود چرا که در این حالت مشکل اصلی پکیج، گاز پکیج است.
در اولین مرحله باید شیلنگ گاز را بررسی کنید و مطمئن شوید که وصل است و گاز هم قطع نیست.
در مرحله بعد گاز را بررسی کنید چرا که ممکن است هوا درون لوله گاز باشد.
در برخی موارد هم این امکان وجود دارد که علت روشن نشدن پکیج فشار بالای گاز باشد که در این صورت باید تنظیم شود برای تنظیم آن بهتر است با اداره گاز تماس بگیرید.

روشن نشدن پکیج به دلیل کمبود آب در مخزن

کم بودن فشار گاز

وجود هوا در لوله های مدار پکیج

مسدود بودن مدار گرمایشی

خرابی پمپ آب

ایراد دودکش پکیج

روشن نشدن مشعل پکیج به دلیل خرابی الکترود تشخیص شعله

ایراد شمعک پکیج

ایراد برد پکیج

علت نشان ندادن دمای درست آب در پکیج دیواری روکا:

این مشکل ممکن است از مواردی از قبیل احتمال خرابی سنسور NTC دستگاه باشد که این مشکل را می توان با بررسی این قطعه و تعویض آن برطرف کرد.
برای مطالعه مقاله ارورهای پکیج بایکان اینجا کلیک کنید.

علت زرد شدن شعله پکیج دیواری روکا :

این مشکل ممکن است از مواردی از قبیل عدم مکش مناسب در دودکش، نبود هوای کافی، کثیفی مشعل ها، کمبود هوا در محیط اطراف پکیج، دوده داشتن در دیگ و دودکش باشد. که این مشکلات را می توان با بررسی مسیر دودکش برای برطرف کردن عدم مکش مناسب در دودکش ، تعبیه دریچه برای ورود و خروج هوا برای مشکل نبود هوای کافی، کنترل قطر مشعل برای عدم تناسب قطر با نوع گاز مصرفی، تمیز کردن مشعل ها و دیگ و دودکش برای برطرف کردن دوده در دیگ و دودکش برطرف کرد.

عیب یابی مخزن انبساط جهت تعمیر پکیج روکا:

در اینجا برخی از علائم که نشان دهنده بروز مشکل در منبع انبساط است را بیان می کنیم: سیستم آب گرم ممکن است گرمای ضعیفی ایجاد کند، امکان نشتی وجود دارد، لوله ها ممکن است صدای سر و صدایی زیادی ایجاد کنند یا بترکند، همچنین نوسان فشار در پکیج می تواند از علائم خراب شدن منبع انبساط پکیج باشد.

ایجاد رسوب در پکیج

خرابی منبع انبساط به دلیل کمبود فشار باد

خرابی منبع انبساط پکیج به دلیل خرابی والف پکیج

آب پکیج روکا سردوگرم می‌شود:

یکی از رایج‌ترین مشکلات پکیج روکا سردوگرم شدن آب مصرفی است. این مشکل فراغ از برند پکیج ممکن است برای تمامی دستگاه‌ها ایجاد شود برای برطرف‌کردن این مشکل باید در ابتدا موارد زیر را بررسی کنید:

نوسان فشار آب

خرابی پمپ ورودی

معیوب‌بودن سنسور آب گرم یا سنسور شوفاژ

جرم گرفتن مبدل پکیج

خرابی فلومتر، فلوسوئیچ، پرشر

تنظیم نبودن ارتفاع شعله پکیج

پکیج روکا فقط آب مصرفی یا شوفاژها را گرم می کند و هر دو همزمان کار نمیکند:

علت اصلی این مشکل به دلیل ایراد شیر سوئیچ است. شیر سوئیچ قطعه ای از پکیج است که آب گرم شده در داخل پکیج را به مدار لوله های آب گرم برای شیرهای آب و حمام یا مدار آب شوفاژها منتقل می کند.
شیر سوئیچ به مرور زمان می تواند ایراد پیدا کرده و بسیار رایج است که در یک وضعیت گیر کند. بنابراین در این حالت پکیج گرمایش شوفاژها را تامین اما آب گرم شیرها را تامین نمی کند یا ممکن است قضیه برعکس باشد.
از نشانه های خرابی شیر سوئیچ، ولرم بودن آب در بهترین حالت ممکن و گرمایش عالی شوفاژهاست یا برعکس آب داغ و شوفاژهای ولرم خواهید داشت.
در تابستان که شوفاژها خاموش هستند، اگر آب ولرم باشد و با روشن کردن شوفاژها دمای آب کمی بالاتر رود، نشان دهنده معیوب بودن شیر سوئیچ است.

بیشترین علل خرابی پکیج روکا:

انواع مختلفی از مشکلات وجود دارند که می‌توانند در هنگام استفاده از یک پکیج برای مدت طولانی با آن مواجه شوند. اگر پکیج شما را با منبع آب‌گرم کافی تامین نمی‌کند، اولین فکر که به ذهن می‌رسد این است که آیا پکیج قدرت لازم برای گرم کردن آب را دارد یا نه. گاهی ممکن است سناریویی وجود داشته باشد که در آن دریچه فشار فشرده می‌شود، دریچه باز می‌شود وقتی دما در مخزن بالاتر از حد آن است و بنابراین فشار درون مخزن را آزاد می‌کند. اگر شیر برای مدتی طولانی مسدود شود، خطر انفجار پکیج وجود دارد. شیرها را می‌توان به راحتی تمیز کرد، و شما برای آن نیاز به متخصص دارید. اگر سوپاپ را در فواصل زمانی منظم چک کنید، به پکیج روکا کمک خواهد کرد تا بادوام و امن‌تر شود. اگر در مورد مکانیزم شیرها مظنون هستید، عوض کردن آن ها بهترین گزینه است .
برای مطالعه مقاله علت برق داشتن علت برق داشتن بدنه پکیج اینجا کلیک کنید.

مشکل نشت آب در پکیج روکا:

مشکل نشت آب در پکیج روکا و به مرور زمان در این پکیج های خانگی پدیدار می شود، مشکل نشت آب در پکیج روکا به وسیله تکنسین های فنی تهران سرویس آنلاین قابل حل می باشد، شما کافیست که با گرفتن تماس با متخصصین تهران سرویس آنلاین مشکل بوجود آمده را با آن ها در میان بگذارید و کار تعمیر پکیج روکا و رفع مشکل نشت آب در پکیج روکا را به عهده آن ها بسپارید.عوامل ایجاد نشت آب در پکیج دیواری :

خراب شدن شیر تخلیه یا شیر اطمینان پکیج

عدم آب بندی صحیح اتصالات پکیج

نشتی آب از محل شیر پرکن دستگاه

آبریزی پکیج از ناحیه پمپ پکیج

پوسیدگی لوله و اتصالات درون دستگاه

زنگ زدگی، ترک خوردگی و یا سوراخ شدن مبدل پکیج

پوسیدگی قطعات داخلی پکیج

نشت آب به دلیل بالا رفتن فشار آب پکیج

نشت آب به دلیل ایجاد رسوب در قسمت های مختلف پکیج

هواگیری پکیج روکا:

هواگیری پکیج روکا یکی دیگر از مشکلاتی است که معمولا برای پکیج های روکا بوجود می آید، معمولا اگر شما سالهاست که یک پکیج روکا برای منزل خود خریداری و نصب کرده اید، قطعا با مشکل هواگیری پکیج روکا مواجه خواهید شد، و به کمک تعمیر کار پکیج برای تعمیر و هواگیری پکیج روکا نیاز داریدبا تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید.

فن پکیج روکا روشن میماند:

قبل از هر چیز لازم به ذکر است که در فصول سرد، بیشتر کار کردن و روشن ماندن فن پکیج امری طبیعی است و در صورتی که در خصوص تامین آب گرم توسط پکیج خود مشکلی ندارید، نیازی به حساسیت نسبت به روشن ماندن فن پکیج نیست.
اما اگر در عملکرد صحیح پکیج مشکلی به وجود آمده و فن پکیج یکسره کار می کند، عیب یابی پکیج دیواری شما را به بررسی یکی از موارد زیر منجر می کند:

وجود اشکال در جرقه زن پکیج

خراب شدن میله یونی

خرابی فن پکیج و برد آن

مسدود شدن یا گرفتگی دودکش

قسمت بالای شوفاژها یا رادیاتورها پکیج روکا سرد است:

اگر پکیج شما باعث گرم شدن شوفاژها می شود اما قسمت بالایی آنها همچنان سرد است، ابتدا به تراز بودن رادیاتور دقت کنید.
اگر رادیاتور خود را به تازگی نصب کرده‌اید، از تراز بودن آن مطمئن شوید.
تراز بودن رادیاتورها باعث می‌شود تا مقدار آب گرم یکسانی به هر کدام از رادیاتورها و پره های شوفاژ برسد که موجب گرمای یکنواخت از رادیاتور می شود.
این مشکل می‌تواند احتمالا به هوا گرفتگی رادیاتورها نیز مربوط باشد.

دکمه های پکیج روکا کار نمی کند:

یکی دیگر از مشکلات متداول پکیج دیواری، از کار افتادن کلیدهای آن است. در صورتی که هر یک از موارد زیر اتفاق بیوفتد، امکان خرابی دکمه‌ها وجود داشته و در این حالت بهترین راهکار تعویض آنهاست:

پکیج در زمانی که نباید روشن یا خاموش می شود.

دما از آنچه که ترموستات نشان می دهد، گرمتر و یا سردتر است.

از ترموستات صدای کلیک شنیده نمی شود.

ترموستات و یا تایمر مکانیکی وز وز می کنند.

پیچ رادیاتورها دما را طبق تنظیمات افزایش و کاهش نمی دهند.

آب خروجی خیلی داغ است.

تغییر رنگ و بوی نامطبوع آب :

ممکن است بوی نامطبوعی از آب گرم و آب سرد ساطع شود اگر تنها آب سرد دچار این مشکل بود این امر به پکیج ارتباط ندارد ولی اگر آب گرم بوی نامطبوعی داشت نیاز است تا متخصصان شرکت ما بررسی‌های لازم را انجام دهند.
برای مطالعه مقاله علت یخ زدن لوله های پکیج اینجا کلیک کنید.

کدخطا پکیج روکا:

اگر قصد عیب یابی و تعمیرات پکیج روکا خود را دارید حتما مقاله ی ما با عنوان ارورهای پکیج روکا را مطالعه کرده و از این مطلب آموزشی استفاده کنید.

نکات مهم نگهداری پکیج روکا:

۱-استفاده از محافظ قبل از اتصال سیم برق دستگاه به پریز
۲-سرویس به موقع دستگاه توسط تعمیرکار پکیج روکا
۳-بستن شیر آب سرد در هنگام مسافرت
۴-اگر پکیج در محیطی باز قرار دارد ، قبل از خاموش کردن آن برای مدت طولانی آب دستگاه را تخلیه نمایید.
۵-در فضای باز حتما از دستگاه در برابر یخ زدگی محافظت نمایید.
۶-در فضای باز حتما دودکش دستگاه را هر چند وقت یکبار چک کنید تا از عدم ورود پرنده و زباله به دورن آن مطمئن شوید.
۵-در صورت استشمام بوی گاز حتما پکیج را خاموش کرده و درب و پنجره ها را تا زمان ورود تکنیسین به منزل باز نگه دارید.

در پاسخ به این سوال که تعمیر پکیج روکا بصرفه است یا خرید پکیج روکا ؟

روزانه ده‌ها مشتری با ما تماس گرفته و سؤالاتی می‌پرسند مبنی بر اینکه آیا پکیج روکا ایشان قابل تعمیر بوده؟ یا راهی جز تعویض آن وجود ندارد ما این امکان را برای تمامی مشتریان خود فراهم آورده‌ایم تا کارشناسان تهران سرویس آنلاین با بازدید دستگاه شما با صرف وقت و تجربه تا حد امکان نسبت به تعمیر پکیج روکا شما اقدام کنند زیرا هزینه تعمیرات پکیج روکا ده‌ها برابر کمتر از تعویض آن با یک دستگاه پکیج دیواری نو است ولی در صورت هزینه‌بردار بودن این مورد و به‌صرفه نبودن آن به شما گزارشی کامل درست و کارشناسانه خواهند داد و این اطمینان را به شما خواهند داد که تعویض پکیج روکا به‌صرفه‌تر از تعمیر آن خواهد بود.

تعمیرکار پکیج روکا:

تعمیرکاران پکیج روکا تهران سرویس آنلاین با داشتن مدرک فنی از مراکز معتبر و با سابقه بیش از ۷ سال در ارائه خدمات به مشتریان عزیز در سراسر تهران و با ۵ شعبه فعال در تمام طول شبانه روز در حال خدمت رسانی و رفع مشکل شما عزیزان هستند.عمیرکاران پکیج روکا تهران سرویس آنلاین با اخلاق حرفه ای و رعایت پروتکل های بهداشتی در حال فعالیت در مجموعه هستند.
برای مطالعه مقاله ارورهای پکیج اخگر  اینجا کلیک کنید.

تعمیر پکیج روکا در شمال تهران:

عزیزان ساکن در شمال شهر تهران میتوانند با تماس با شماره تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ نست به ثبت درخواست خود اقدام نمانید ، تا تکنسین پکیج تهران سروبس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر شده و اقدام به تعمیر پکیج شما عزیزان نماید.

تعمیر پکیج روکا در مرکز تهران :

مناطق مرکزی شهر تهران در صورت تمایل به استفاده از خدمات تهران سرویس آنلاین کافیست با شماره تماس ۶۶۵۹۳۳۶۸ تماس حاصل نمایند .

تعمیر پکیج روکا در شرق تهران :

نمایندگی تهران سرویس آنلاین در شرق تهران همواره در تلاش است ، در کمترین زمان ممکن نیروی متخصص را اعزام و مشکل را برطرف نمایند. ۷۷۲۴۱۵۰۵ شماره تماس نمایندگی تهران سرویس آنلاین در شرق تهران است.

تعمیر پکیج روکا در غرب تهران :

برای تعمیر پکیج روکا توسط متخصصان تهران سرویس آنلاین در غرب تهران کافیست با شعبه غرب ما با شماره تلفن ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس حاصل نمایید.

تعمیر پکیج روکا در جنوب تهران :

نمایندگی تهران سرویس آنلاین در جنوب تهران واقع در میدان الغدیر به سراسر مناطق جنوبی تهران در کمتر از یک ساعت خدمات رسانی خواهد کرد. کافیست با شماره تماس ۵۵۷۹۵۳۳۴ تماس حاصل نمایید.

ضمانت ۶ ماه تعمیر پکیج روکا:

گروه پشتیبانی تهران سرویس آنلاین از زمان ثبت درخواست تا پایان کار در کنار شما مشتریان عزیز خواهد بود ، تمامی خدمات این مجموعه دارای ۶ ماه ضمانت بوده و در صورت بروز مشکل تنها با تماس با پشتیبانی این شرکت خدمات خود را پیگیری نمایید.
در نظر داشته باشید پس از دریافت اولین خدمت از تهران سرویس آنلاین و دریافت پیامک کد اشتراک تمامی خدمات دریافتی شما از این مجموعه دارای ۱۰ % تخفیف ویزه باشگاه مشتریان خواهد بود.

چرا تعمیرکار پکیج روکا خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیرات پکیج روکا
۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
۹-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
۱۰-بالاترین رضایت مردمی

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 091207*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید