اطلاعات تماس
  • 092104*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140210167760323545
در دسترس نیست

قیمت خرید سیم و کابل لوشان

کد: 140210167760323545

، (اخبار رسمی): اگر شما هم به دنبال قیمت کابل لوشان هستید با ما در این نوشته همراه باشید. خوب است بدانید سیم و کابل لوشان که با نام لیاء قزوین نیز شناخته می‌شود طی سه دهه تولید و عرضه بی‌واسطه محصولات سیم و کابل، به مرجعی معتبر برای خرید انواع سیم افشان، فیلد و سیم و کابل های آلومینیومی تبدیل شده است.

قیمت خرید سیم و کابل لوشان
قیمت خرید سیم و کابل لوشان

اگر شما هم به دنبال قیمت کابل لوشان هستید با ما در این نوشته همراه باشید. خوب است بدانید سیم و کابل لوشان  که با نام لیاء قزوین نیز شناخته می‌شود طی سه دهه تولید و عرضه بی‌واسطه محصولات سیم و کابل، به مرجعی معتبر برای خرید انواع سیم افشان، فیلد و سیم و کابل های آلومینیومی تبدیل شده است. این شرکت با پیروی از استانداردهای تولید و عرضه محصولات خود، توانسته جایگاه مناسبی بین خریداران و کاربران این تولیدات در عرصه داخلی و در زمیتنه‌های مختلف از سیم مفتول مسی تا انواع سیم و کابل مخابراتی پیدا کند.
صنعت برق و صنایع وابسته به آن از اصلی‌ترین و زیر بنایی‌ترین صنایع کاربردی در کشور بوده و تهیه ملزومات اولیه و تجهیزات آن نیز به نوبه خود شاخه مهمی محسوب می‌شود.

سیم و کابل لوشان از تولید کنندگان معتبر و به‌نام این صنعت است که با ظرفیت بالای تولید در عین حفظ کیفیت توانسته تولیدات خود را در مقیاس وسیع صرف پیشبرد اهداف صنایع مختلف نماید.

علاوه بر جنبه کیفی این تولیدات، قیمت سیم و کابل لوشان نیز از تنوع و تناسب بالایی برخوردار بوده و به‌خوبی توانسته به تامین نیازهای مشتریان خود بپردازد.

در ادامه مطلب به این موضوع می‌پردازیم.

قیمت سیم و کابل لوشان
تنوع این محصولات و قیمت‌های آنها فرصت خاصی برای کاربران ایجاد کرده تا بتوانند در کنار کاربرد بهترین و تولیدات باکیفیت‌، از قیمت مناسب این محصولات نیز برخوردار شوند.

انواع سیم و کابل آمل نمونه‌ای از این تولیدات هستند که با قیمت ارزان و مناسب در این مجموعه عرضه می‌شوند. سیم و کابل آمل ارزان قیمت لوشان بخشی از این محصولات هستند که با استقبال بسیار خوبی از طرف کاربران نیز روبرو هستند.

تنوع قیمت‌ها از یک سو و نوسانات آن از سوی دیگر، الزاماتی در زمینه استعلام قیمت‌ها هنگام خرید سیم و کابل لوشان ایجاد کرده که رعایت آن می‌تواند تضمین کننده خرید موفقیت‌آمیز این محصولات باشد.

سایت مجموعه با اعلام و به‌روزرسانی قیمت محصولات به‌خوبی در مسیر تامین این نیاز مشتریان قدم برداشته و شرایط مناسبی برای این خرید فراهم آورده است.

کارشناسان حاضر در مجموعه نیز در این مورد راهنمایی‌های کافی را ارائه نموده و می‌توانند اطلاعات لازم را در اختیار مشتریان قرار دهند.

سیم و کابل ارزان قیمت لوشان
محصولات سیم و کابل لوشان نیز مانند سیم و کابل آمل ارزان قیمت تولید و به مصرف کنندگان عرضه می‌شوند. با وجود قیمت‌های مناسب، این مجموعه کلیه اقدامات لازم در زمینه بهینه سازی تولید این محصولات را به‌عمل آورده و از استانداردهای کیفی بالا نیز برخوردار است.

هم‌چنین استانداردهای کیفی اعمال شده و تاییدیه‌هایی که از طرف مراجع مختلف به این مجموعه تعلق گرفته نیز نشانگر کیفیت محصولات این مجموعه است.

برخی از این تاییدیه‌ها از طرف مراجع زیر صورت گرفته است:

شرکت توزیع نیروی برق استان‌ تهران
شرکت توزیع نیروی برق استان همدان
شرکت توزیع نیروی برق استان لرستان
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
شرکت توزیع نیروی برق استان مازندران
شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین
شرکت توزیع نیروی برق استان قم
شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان
شرکت توزیع نیروی برق تبریز
شرکت توزیع نیروی برق اهواز
شرکت توزیع نیروی برق استان البرز
شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان
شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام
هم‌چنین بهره‌مندی از تائیدیه شرکت نفت مناطق مرکزی ایران و عضویت در انجمن صنفی تولیدکنندگان سیم و کابل ایران از دیگر افتخارات این مجموعه است که بر کیفیت تولیدات آن صحه می‌گذارد.

آشنایی با انواع سیم و کابل لوشان
کارخانه سیم و کابل لوشان به تولید و عرضه انواع سیم و کابل اقدام نموده و محصولات خود را در این نمونه‌ها عرضه می‌کند:

کابل‌های مفتولی
سیم‌های مفتولی
سیم‌ بندتخت (نایلون)
سیم‌های افشان
کابل‌های کواکسیکال
کابل‌ کنترل ساده و شیلد دار
کابل‌های کیسه‌ای
کابل‌ افشان ۲، ۳، ۴ و ۵ رشته
سیم‌های مفتولی
کابل‌های کنترل
کابل‌های افشان
کابل‌های مخابراتی
کابل‌های جوشن
کابل‌های کولری
کابل‌های آلومینیوم
سیم‌های خودرویی
گرانول پی وی سی
کابل‌سازمانی (NYCY)

منبع: https://shokoohsanat.ir/products/wire-and-cable/loshan/

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 092104*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | مسکن و ساختمان