اطلاعات تماس
  • 092104*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140211037786523545
در دسترس نیست

قیمت و خرید ژنراتور گازسوز (موتور برق گازی)

کد: 140211037786523545

، (اخبار رسمی): با توسعه تنوع کیفی دستگاه‌ها، انتخاب و خرید دستگاه مورد نظر با پیچیدگی‌هایی همراه است. تنوع گسترده ژنراتورها نیز باعث می‌شود متقاضیان این دستگاه‌ها گاهی در انتخاب خود دچار اشتباه شوند. یکی از اصلی‌ترین عواملی که به هنگام انتخاب ژنراتور خود باید به آن توجه داشت، نوع سوخت آن است.

قیمت و خرید ژنراتور گازسوز (موتور برق گازی)
قیمت و خرید ژنراتور گازسوز (موتور برق گازی)

با توسعه تنوع کیفی دستگاه‌ها، انتخاب و خرید دستگاه مورد نظر با پیچیدگی‌هایی همراه است. تنوع گسترده ژنراتورها نیز باعث می‌شود متقاضیان این دستگاه‌ها گاهی در انتخاب خود دچار اشتباه شوند. یکی از اصلی‌ترین عواملی که به هنگام انتخاب ژنراتور خود باید به آن توجه داشت، نوع سوخت آن است.

در واقع سوخت این دستگاه‌ها میزان توانایی، قدرت، و نوع کاربرد آنها را تحت تاثیر می‌گذارد. در حال حاضر انواع ژنراتورها با انواع کارایی و سوخت مصرفی در بازار وجود دارد که ژنراتور گازسوز نیز یکی از کاربردی‌ترین ژنراتورهای حاضر در بازار به حساب می‌آید که بیشتر برای محیط‌های صنعتی استفاده می‌شود.

ژنراتور گازسوز
ژنراتور گازسوز یکی از ژنراتورهایی محسوب می‌شود که در حال حاضر با توسعه شبکه توزیع و مصرف برق در کشور ما با کاربردهای فراوانی همراه است. به عبارت دیگر به ژنراتوری که سوخت مصرفی آن گاز شهری و کپسول است ژنراتور گازسوز می‌گویند.

ژنراتور گازسوز با ژنراتور برق فرق دارد زیرا این دستگاه تولید کننده و مولد برق و از ترکیب یک موتور گاز سوز و یک ژنراتور به وجود آمده است. بعد از اینکه نوع مصرف و کابرد ژنراتور مورد نظر خود را درک کردید، باید به فکر خرید دیزل ژنراتور ارزان قیمت نیز باشید زیرا این دستگاه‌ها را نمی‌توان با قیمت خیلی ارزان تهیه کرد.

ژنراتورهای گازسوز برای مصارف خانگی نیز استفاده می‌شوند. حتی برخی از این ژنراتورها به شکلی طراحی شده‌اند که به صورت بی‌صدا و اتوماتیک فعالیت دارند. قبل از نهایی کردن خرید ژنراتور خود از توان مصرفی و میزان سوخت مورد نیاز آن مطلع شوید. زیرا هر یک از این ژنراتورها برای فعالیت‌های مختلفی کاربرد دارند.

قیمت و خرید ژنراتور گازسوز
بعد از اینکه از نوع کاربرد ژنراتور مورد نیاز خود مطمئن شدید و با کارایی ژنراتورهای گازسوز نیز آشنایی پیدا کردید، بهتر است در مورد قیمت این دستگاه‌ها نیز تحقیق و بررسی انجام دهید. از آنجایی که برخی از این دستگاه‌ها به گازشهری نیز دسترسی دارند، بنابراین هزینه‌های کمتری برای شما خواهند داشت.

بدین‌ترتیب برای خرید ژنراتور گازسوز باید با نوع کارایی، کاربرد، و میزان سوخت مورد نیاز آن آشنا باشید. اگر توانایی مالی بالایی در تهیه و خرید این ژنراتورها ندارید، می‌توانید ژنراتورهای دست دوم نیز خریداری کنید. این دستگاه‌ها در بسیاری از فروشگاه‌ها با قیمت مناسب قابل عرضه هستند.

علاوه بر موارد ذکرشده در بالا، به هنگام خرید این دستگاه‌ها به ویژگی‌ها و مشخصات فنی آن نیز توجه داشته باشید زیرا هر چه توان این دستگاه‌ها بیشتر باشد، به طور حتم کارایی آن ساده‌تر و سریع‌تر خواهد بود. در ضمن هر چه توان ژنراتور پایین‌تر باشد کارکرد این دستگاه نیز کیفیت کمتری خواهد داشت.

مشخصات فنی ژنراتور گازسوز
همه ژنراتورها مشخصات عمومی دارند که شامل اتاق سرور، یو پی اس، و توان چند فازی آنها است. علاوه بر این مشخصات عمومی هر ژنراتور مشخصات ویژه و کابردی نیز شامل می‌شود. برای مثال برخی از ژنراتورها برای آسانسورهای ۳ فازی یا ساختمان‌های مسکونی به کار می‌روند در حالی که برخی دیگر از ژنراتورها بارهای موتوری بیشتری را تحمل می‌کنند.

به خاطر داشته باشید ژنراتور گازسوز دارای موتور احتراقی است که با سوخت گاز کار می‌کند و شاسی نگهدارنده سیستم آن مهم‌ترین بخش این دستگاه به حساب می‌آید. طول عمر هر ژنراتور نیز یکی دیگر از نکات مهم در بررسی مشخصات فنی آن است. البته طول عمر این ژنراتورها به نوع نگهداری آنها نیز بستگی دارد.

ژنراتورهای گازسوز در بیشتر مواقع دی اکسید کربن را حذف می‌کنند و سپس با فشرده‌سازی این گاز، نوعی گاز طبیعی به وجود می‌آورند. ناگفته نماند برخی دیگر از ژنراتورهای گازسوز با کمک گاز زغال سنگ فعالیت دارند. نوع سوخت مصرفی هر یک از ژنراتورها در مشخصات فنی آنها ذکر می‌شود. بنابراین قبل از تکمیل خرید خود به مشخصات فنی توجه داشته باشید.

انواع ژنراتور گازسوز
پیش از این نیز گفتیم نوع ژنراتور گازسوز به توان و سوخت مصرفی آن بستگی دارد. فراموش نکنید ژنراتور گازسوز به دو دسته تقسیم می‌شود:

ژنراتور با توان بالاتر از KVA60  و فشار ۴.۱ پوند
ژنراتور با توان پایین تر از ۶۰ و فشار ۲ پوند
البته ژنراتورهای گازسوزی که با سایر سوخت‌های مصرفی فعالیت دارند، همانند سوخت گاز طبیعی یا دفن زباله نیز جزء انواع ژنراتورها به حساب می‌آیند. به هر حال قبل از نهایی کردن خرید خود باید نوع کاربرد ژنراتور مورد نیازتان را تشخیص دهید و سپس برای خرید خود به یکی از فروشگاه‌های بزرگ این دستگاه‌ها مراجعه کنید.

منبع: https://shokoohsanat.ir/products/electric-generator/gas-generator/

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 092104*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید