اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140009055544917646

هر آنچه که باید درباره کیش اینوکس 2021 بدانید

کد: 140009055544917646

https://bit.ly/313NiJZ

، تبریز , (اخبار رسمی): سیزدهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری کشور و هشتمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی (کیش اینوکس 2021) از 8 لغایت 11 آذرماه سال جاری در جزیره کیش برگزار می شود.

هر آنچه که باید درباره کیش اینوکس 2021 بدانید
هشتمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی (کیش اینوکس 2021)

به گزارش شهر بورس، سیزدهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی (کیش اینوکس 2021) از 8 لغایت 11 آذرماه سال جاری در جزیره کیش برگزار خواهد شد.

این نمایشگاه که به‌طور سالیانه در جزیره کیش برگزار می‌شود، سال گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا برگزار نشد و امسال بار دیگر برپا می‌شود.

حاصل عملکرد سال‌های اخیر این رویداد حضور بیش از 1700 شرکت داخلی و خارجی و مشارکت بیش از 50 هزار نفر از کارشناسان و مسئولان اقتصادی کشور، برگزاری بیش از 140 نشست تخصصی و همایش بین‌المللی، برگزاری بیش از هزار ملاقات تجاری و عقد بیش از 170 قرارداد و تفاهم‌نامه همکاری بین شرکت‌های داخلی و خارجی و تبدیل رویداد KishINVEX به یکی از بزرگ‌ترین رویدادهای اقتصادی کشور بوده است.

بیشتر بخوانید:
نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی در کیش برگزار می شود

معرفی قابلیت‌های نهادهای مالی، توانمندی‌ها و دستاوردهای بازار سرمایه، پول و بیمه کشور، کمک به تشکیل سرمایه در اقتصاد ملی، افزایش ظرفیت‌ها برای رقابت بازار پول و سرمایه کشور با بازارهای مشابه منطقه و معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در طرح‌های کلان ملی، جلب مشارکت بخش خصوصی و سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی، ارائه جدیدترین روش‌های تأمین مالی برای طرح‌های سرمایه‌گذاری و تبادل اطلاعات فنی و تجاری بین سرمایه‌گذاران و مجریان طرح‌های سرمایه‌گذاری؛ جزو اهداف نمایشگاه کیش اینوکس 2021 خواهد بود.

گروه‌ها و مخاطبان هدف رویداد کیش اینوکس 2021 به شرح زیر است:

 • بانک‌ها، بیمه‌ها، ارکان بازار سرمایه و بورس‌ها.
 • شرکت‌های تأمین سرمایه، شهرداری‌ها، سازمان‌های وابسته، مؤسسات مالی و اعتباری، صرافی‌ها و لیزینگ‌ها.
 • شرکت‌های پذیرفته شده و فعال در بورس اوراق بهادار، شرکت‌های فعال در بورس کالا و فرابورس، شرکت‌های کارگزاری، صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشترک، شرکت‌های سرمایه‌گذاری و مشاور سرمایه‌گذاری.
 • تشکل‌ها و انجمن‌ها، مشاور سرمایه‌گذاری و لیزینگ سرمایه‌گذاری و سرمایه پذیری در مسکن.
 • شرکت‌های فعال در زمینه فناوری اطلاعات به‌ویژه در حوزه مالی و سرمایه‌گذاری.
 • شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات مالی و اعتبارسنجی و مؤسسات حسابرسی.
 • طرح‌ها و پروژه‌های مرتبط با مؤسسات مالی و اعتباری، لیزینگ و مستغلات.
 • طراحی و ساخت پروژه‌های عمرانی، مشاوران، پیمانکاران و طراحان، شهرسازی، تعاونی‌های مسکن، انبوه‌سازان، طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی و شهرسازی در بخش‌های دولتی و خصوصی، بازسازی و زیباسازی شهرها.
 • پروژه‌های تولید انبوه سریع، مؤسسات علمی پژوهشی تحقیقاتی و نشریات تخصصی و نرم‌افزار، بهسازی بافت‌های فرسوده، مشاوره و مدیریت سرمایه در بخش مسکن و شهرسازی و عمرانی، فضای سبز و شهرسازی، طراحی و ساخت هتل‌ها و مراکز گردشگری.
 • معرفی بسته‌های سرمایه‌گذاری ادارات کل میراث فرهنگی مراکز استان‌ها، پروژه‌های سازمان‌های سیاحتی و گردشگری.
 • مدیریت سرمایه جهت توسعه زیرساخت‌ها و گسترش واحدهای اقامتی و مراکز گردشگری و مطبوعات، انتشارات و رسانه‌های اقتصادی.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شهر بورس

“شهر بورس” آمده است تا منبع رسمی دریافت اخبار و صدای سهامدار باشد. این رسانه که با شماره مجوز 87147 مشغول به فعالیت است؛ حاصل تلاش دوستانی است که عزم خود را جزم کرده‌اند تا در حوزه اطلاع‌رسانی به عهد خود وفا کنند. بنویسند از کمبودها و نقص‌ها و بدانند که کسانی هستند که می‌خوانند و تأثیر گذارند، آنانی که تلاش می‌کنند تا بازار سرمایه همواره موتور مولد اقتصاد کشور باشد. “شهر بورس ” به عنوان نخستین آژانس خبری تحلیلی تخصصی بازارهای مالی در شمال غرب کشور از صنایع ایران می‌نویسد از ظرفیت‌هایی که دارد و از آنچه می‌تواند باشد. در این وادی دست شهر بورسی‌ها را بگیرید چراکه برای تعالی نیاز به دیدگاه‌ها و اندیشه‌های ناب شما داریم. نیازی که از سر تعهد است. آژانس خبری-تحلیلی شهر بورس، حاصل تلاش گروهی از روزنامه‌نگاران ایرانی است که باهدف یاری به جریان اطلاع‌رسانی آزاد، راه‌اندازی شده است. این وب‌سایت کاملاً از داخل مرزهای ایران و با رعایت قوانین و مقررات نظام جمهوری اسلامی ایران اداره می‌شود. شهر بورس رسانه هیچ حزب و جناحی نیست، هرچند که در جریان مسائل اقتصادی روز ایران فعالانه حضور رسانه‌ای خواهد داشت. این رسانه با حفظ نگاه ویژه خود به مسائل کلان اقتصادی ضمن پرهیز از درگیری‌های کم‌فایده رسانه‌ای، آماده است تا با درج تحلیل‌ها و مقالات صاحب‌نظران و فرهیختگان، محمل مناسبی برای تضارب آرا و اندیشه‌ها و ارائه آن به عموم مردم فراهم آورد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کسب و کار و خرده فروشی