اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140011225700217646

سود مجمع پالایش را چگونه دریافت کنیم؟

کد: 140011225700217646

https://bit.ly/3LtJHYg

، تبریز , (اخبار رسمی): با برگزاری مجمع صندوق پالایش، مقرر شد مبلغ 600 تومان به ازای هر واحد سرمایه گذاری (ممتاز و عادی) بین دارندگان واحدهای سرمایه گذاری صندوق تقسیم شود؛ اما سود مجمع پالایش را چگونه دریافت کنیم؟

سود مجمع پالایش را چگونه دریافت کنیم؟
سود مجمع پالایش را چگونه دریافت کنیم؟

به گزارش شهر بورس، مجمع صندوق ETF دولتی پالایش روز گذشته برگزار و مقرر شد مبلغ 600 تومان سود نقدی به ازای هر واحد سرمایه گذاری (ممتاز و عادی) بین دارندگان واحدهای سرمایه گذاری صندوق تقسیم شود؛ اما سود مجمع پالایش را چگونه دریافت کنیم؟

صندوق پالایش سال گذشته به عنوان دومین صندوق ETF دولتی به مردم فروخته شد. این صندوق تاکنون حدود 25 درصد زیر ارزش خود در زمان پذیره نویسی رسیده و انتقادات زیادی از عملکرد دولت در پی داشته است.

بیشتر بخوانید: سود نقدی پالایش مشخص شد + زمان پرداخت

پرتفوی صندوق پالایشی یکم متشکل از سهام چهار شرکت شامل سهام پالایشگاه های تهران، تبریز، اصفهان و بندر عباس می باشد بطوریکه این شرکت ها مطابق با آخرین صورت های مالی منتشره در سامانه کدال در سال مالی قبل عملکرد مناسبی داشته اند.

سود مجمع پالایش را چگونه دریافت کنیم؟

بر اساس اطلاعیه منتشر شده در سامانه کدال، «سود مصوب تا پایان بهمن ماه و از طریق سامانه سجام پرداخت خواهد شد»

همچنین در این اطلاعیه آمده است: خواهشمند است در صورت عدم ثبت نام در سامانه سجام در اسرع وقت نسبت به ثبت نام در سامانه مذکور اقدام فرمایید.

بر این اساس، ضروری است سهامدارانی که تاکنون اقدام به ثبت نام در سامانه سجام نکرده اند، هر چه سریع اطلاعات خود را در این سامانه به ثبت برسانند.

برای مشاهده تحلیل تکنیکال پالایش به صفحه مربوطه مراجعه کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شهر بورس

“شهر بورس” آمده است تا منبع رسمی دریافت اخبار و صدای سهامدار باشد. این رسانه که با شماره مجوز 87147 مشغول به فعالیت است؛ حاصل تلاش دوستانی است که عزم خود را جزم کرده‌اند تا در حوزه اطلاع‌رسانی به عهد خود وفا کنند. بنویسند از کمبودها و نقص‌ها و بدانند که کسانی هستند که می‌خوانند و تأثیر گذارند، آنانی که تلاش می‌کنند تا بازار سرمایه همواره موتور مولد اقتصاد کشور باشد. “شهر بورس ” به عنوان نخستین آژانس خبری تحلیلی تخصصی بازارهای مالی در شمال غرب کشور از صنایع ایران می‌نویسد از ظرفیت‌هایی که دارد و از آنچه می‌تواند باشد. در این وادی دست شهر بورسی‌ها را بگیرید چراکه برای تعالی نیاز به دیدگاه‌ها و اندیشه‌های ناب شما داریم. نیازی که از سر تعهد است. آژانس خبری-تحلیلی شهر بورس، حاصل تلاش گروهی از روزنامه‌نگاران ایرانی است که باهدف یاری به جریان اطلاع‌رسانی آزاد، راه‌اندازی شده است. این وب‌سایت کاملاً از داخل مرزهای ایران و با رعایت قوانین و مقررات نظام جمهوری اسلامی ایران اداره می‌شود. شهر بورس رسانه هیچ حزب و جناحی نیست، هرچند که در جریان مسائل اقتصادی روز ایران فعالانه حضور رسانه‌ای خواهد داشت. این رسانه با حفظ نگاه ویژه خود به مسائل کلان اقتصادی ضمن پرهیز از درگیری‌های کم‌فایده رسانه‌ای، آماده است تا با درج تحلیل‌ها و مقالات صاحب‌نظران و فرهیختگان، محمل مناسبی برای تضارب آرا و اندیشه‌ها و ارائه آن به عموم مردم فراهم آورد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تجارت و بازار