اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140111097141217646
در دسترس نیست

پیش بینی بورس فردا 10 بهمن 1401

کد: 140111097141217646

، تبریز , (اخبار رسمی): پیش بینی بورس فردا 10 بهمن 1401 نشان می دهد که با وجودِ سرخ پوشی بازار امروز، امیدها نسبت به حمایت از بازار در روز دوشنبه افزایش یافته است.

پیش بینی بورس فردا 10 بهمن 1401
پیش بینی بورس فردا 10 بهمن 1401

میرعلمی با اشاره به وضعیت تکنیکالی شاخص کل، خاطرنشان کرد: از لحاظ تکنیکالی وارد روندی نزولی شده‌ایم که تا زمانی که داخل آن قرار گرفته‌ایم، مثبت‌های پیش‌رو می‌تواند اصلاحات این روند نزولی باشد.

به گزارش شهر بورس، بازار سرمایه امروز وضعیت مناسبی نداشت؛ سهامداران در پیش بینی بورس فردا 10 بهمن 1401 امیدوارند که ورق بازار برگردد. در جریان معاملات امروز، شاخص کل بورس تهران افت نزدیک به 58 هزار واحدی داشت و در سطح یک میلیون و 542 هزار واحد قرار گرفت.

بر این اساس، سنگین ترین افت بورس در 30 ماه اخیر رقم خورد. پس از 26 مرداد 1399 که شاخص کل 89 هزار و 693 واحد افت داشت، دماسنج بازار هرگز چنین افتی نداشته است. آن مقطع روزهای نخست ریزش سنگین و تاریخی بورس بود.

اتفاقات رخ داده در بازار امروز و افت شاخص کل به میانه کانال یک میلیون و 500 هزار واحد، سهامداران را نسبت به آینده بازار نگران کرده است. تنها نکته مثبتی که امروز اتفاق افتاد، جمع آوری صفوف فروش در اواخر بازار بود. همین اتفاق باعث شد تا سهامداران با امید بیشتری به معاملات فردا چشم بدوزند.

پیش بینی بورس فردا 10 بهمن 1401

سید هادی میرعلمی با پیش بینی بورس فردا به شهر بورس گفت: امروز، یکی از بدترین روزهای بورس رقم خورد که حدود دو هزار میلیارد تومان از نقدینگی اشخاص حقیقی از بازار خارج شد.

وی افزود: متاسفانه امروز، یکی از بدترین روزهای بورس رقم خورد که حدود دو هزار میلیارد تومان از نقدینگی اشخاص حقیقی از بازار خارج شد.

این کارشناس بازار سرمایه خاطرنشان کرد: در انتهای بازار، بسیاری از صفوف فروش جمع آوری شدند که نشان می دهد فردا، بازاری متعادل‌تر و بهتر خواهیم داشت.

میرعلمی با اشاره به وضعیت تکنیکالی شاخص کل، خاطرنشان کرد: از لحاظ تکنیکالی وارد روندی نزولی شده‌ایم که تا زمانی که داخل آن قرار گرفته‌ایم، مثبت‌های پیش‌رو می‌تواند اصلاحات این روند نزولی باشد.

وی ادامه داد: البته قرار نیست این روند نزولی همانند گذشته طولانی باشد. قیمت دلار طی روزهای اخیر افزایش پیدا کرده و عوامل بنیادی هم به نفع بازار سرمایه هستند.

این فعال بازار سرمایه گفت: این روند نزولی صرفاً می‌تواند یک فرصت خرید برای ما ایجاد کند؛ چراکه صعود بعدی بازار، صعودی چشمگیر خواهد بود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شهر بورس

“شهر بورس” آمده است تا منبع رسمی دریافت اخبار و صدای سهامدار باشد. این رسانه که با شماره مجوز 87147 مشغول به فعالیت است؛ حاصل تلاش دوستانی است که عزم خود را جزم کرده‌اند تا در حوزه اطلاع‌رسانی به عهد خود وفا کنند. بنویسند از کمبودها و نقص‌ها و بدانند که کسانی هستند که می‌خوانند و تأثیر گذارند، آنانی که تلاش می‌کنند تا بازار سرمایه همواره موتور مولد اقتصاد کشور باشد. “شهر بورس ” به عنوان نخستین آژانس خبری تحلیلی تخصصی بازارهای مالی در شمال غرب کشور از صنایع ایران می‌نویسد از ظرفیت‌هایی که دارد و از آنچه می‌تواند باشد. در این وادی دست شهر بورسی‌ها را بگیرید چراکه برای تعالی نیاز به دیدگاه‌ها و اندیشه‌های ناب شما داریم. نیازی که از سر تعهد است. آژانس خبری-تحلیلی شهر بورس، حاصل تلاش گروهی از روزنامه‌نگاران ایرانی است که باهدف یاری به جریان اطلاع‌رسانی آزاد، راه‌اندازی شده است. این وب‌سایت کاملاً از داخل مرزهای ایران و با رعایت قوانین و مقررات نظام جمهوری اسلامی ایران اداره می‌شود. شهر بورس رسانه هیچ حزب و جناحی نیست، هرچند که در جریان مسائل اقتصادی روز ایران فعالانه حضور رسانه‌ای خواهد داشت. این رسانه با حفظ نگاه ویژه خود به مسائل کلان اقتصادی ضمن پرهیز از درگیری‌های کم‌فایده رسانه‌ای، آماده است تا با درج تحلیل‌ها و مقالات صاحب‌نظران و فرهیختگان، محمل مناسبی برای تضارب آرا و اندیشه‌ها و ارائه آن به عموم مردم فراهم آورد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه