اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139309092230023

با همت کانون کارآفرینی ایران

کنفرانس خبری جشنواره وب و موبایل ایران برگزار می گردد

کد: 139309092230023

http://bit.ly/1zGcYTv

، تهران , (اخبار رسمی): در راستای برگزاری هفتمین جشنواره وب و سومین جشنواره موبایل ایران ، کانون کارآفرینی ایران به عنوان مسوول برگزاری این جشنواره دوشنبه 9 آذرماه در محل این کانون اقدام به برگزاری کنفرانس خبری می کند تا اطلاعات مشروح آخرین تغییرات جشنواره پیش رو را در اختیار خبرنگاران قرار دهد

کنفرانس خبری جشنواره وب و موبایل ایران برگزار می گردد

این جشنواره که به صورت مجازی برگزار می شود شرکت کنندگان به دنبال یک فراخوان عمومی از تاریخ اول آبانماه اقدام به ثبت نام وبسایت و موبایل اپلیکیشن کردند که این فرصت تا پایان آذرماه برای علاقمندان فراهم است تا بتوانند ثبت نام خود را انجام داده و آثار خود را به این جشنواره معرفی کنند.

 

 جشنواره وب ایران از معتبرترین جشنواره های حوزه فناوری اطلاعات است که از سال 1387 آغاز به کار کرده است و  تاکنون شش دوره از آن برگزار گردیده است. 
در سال گذشته هشت هزار وبسایت و دوهزار موبایل اپلیکیشن در ششمین جشنواره وب ایران و دومین جشنواره نرم افزارهای موبایل ایران شرکت کردند که کانون کارآفرینی ایران پیش بینی می کند امسال رشد 50% نسبت به سال گذشته داشته باشد. 

این جشنواره که به صورت مجازی برگزار می شود شرکت کنندگان به دنبال یک فراخوان عمومی از تاریخ اول آبانماه اقدام به ثبت نام وبسایت و موبایل اپلیکیشن کردند که این فرصت تا پایان آذرماه برای علاقمندان فراهم است تا بتوانند ثبت نام خود را انجام داده  و آثار خود را به این جشنواره معرفی کنند.

پس از آن، از اول تا پایان دی ماه 93 آثارثبت نام شده داوری شده وسرانجام  در تاریخ 26 و 27 بهمن ماه در سالن کنفرانس دانشگاه شهیدبهشتی برندگان این جشنواره در حضور تعداد زیادی از علاقمندان و مسوولان پیشرو در این حیطه معرفی خواهند شد.  

برهمین اساس، کانون کارآفرنی ایران به دلیل تغییرات زیادی که در روند داوری و ثبت وبسایت در جشنواره امسال صورت گرفته است که از که از آن جمله می توان به اضافه شدن چند هزار نفر به جمع هیئت داوران و راه اندازی سیستم دریافت بازخورد از طریق سایت جشنواره اشاره کرد اقدام به برگزاری کنفرانس خبری در تاریخ  دوشنبه 10 آذر در محل کانون کارآفرینی ایران کرده است.

لازم به ذکر است  در این کنفرانس خبری رضا هاشمی، دبیرعلمی جشنواره وب ایران، میلاد احرامپوش، دبیر علمی جشنواره نرم افزار های موبایل و حمیدرضا احمدی، دبیر کانون کارآفرینی ایران پاسخگوی سوالات خبرنگارن خواهند بود.

 

 

 

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کانون کارآفرینی ایران

کانون کارآفرینی ایران (IEA)، یک سازمان غیر انتفاعی با هدف تشویق و توسعه فضای کارآفرینی در کشور است که با اجرای برنامه‌های متعدد ابزارهای حمایتی را برای کارآفرینان ایجاد می‌نماید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
رویدادمرتبط های:

| پایان مهلت ثبت نام جشنواره وب و نرم افزاهای موبایل ایران | آغاز داوری بر روی آثار ثبت نام شده | پایان مهلت داوری آثار | اعلام نتایج و معرفی برندگان جشنواره وب و موبایل ایران