اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139310212930164

فیس‌بوک، وایبر، اینستاگرام ابزاری موثر برای جلب رضایت مشتریان

برگزاری کارگاه کاربردهای شبکه‌های اجتماعی در مدیریت ارتباط با مشتری

کد: 139310212930164

https://goo.gl/4mjXUm

، تهران , (اخبار رسمی): ثبت نام کارگاه فشرده یک روزه « ابزار‌ها و کاربردهای شبکه‌های اجتماعی در CRM یا SCRM» توسط «اتاق مدیریت ارتباط با مشتری» به عنوان مرجع تخصصی اطلاع‌رسانی و مشاوره در حوزه CRM ، که قرار است دوم بهمن ماه 93 برگزار شود در سایت «بوبه، بازار مجازی خدمات آموزشی» انجام می گیرد.

کاربردهای شبکه‌های اجتماعی در مدیریت ارتباط با مشتری

محتوای آموزشی این کارگاه مشتمل بر معرفی ابزارهای CRM اجتماعی و بیش از 20 مورد از کاربردهای این تکنیک، طراحی محتوا و تحلیل داده های اجتماعی، تغییر استراتژی از CRM به SCRM و اشتباهات رایج در این استراتژی توسط گروهی از اساتید این مرکز تخصصی و اعضای باتجربه آکادمی CRM اروپا به مخاطبان ارائه می گردد.

در شرایط اقتصادی امروز دنیا، شرکت ها و سازمان های بزرگ به دنبال راه های جدیدی برای تعامل بیشتر با مشتریان خود و فروش محصولشان هستند. بسیاری از برندهای معتبر برای بازاریابی محصولات خود به اینترنت، به خصوص شبکه های اجتماعی رو آورده اند.امروزه فیس بوک، وایبر و دیگر شبکه های اجتماعی، نقش موثری در رونق کسب و کارها داشته اند، به عنوان نمونه Starbucks به عنوان پر مخاطب ترین برند دارای 33 میلیون طرفدار در فیس بوک است و walmart با 27 میلیون در جایگاه بعدی قرار دارد. اگرچه این دو شرکت موفق استراتژی های اجتماعی متفاوتی را به کار گرفته اند، اما هر دو توانسته اند با رویکردی نوآورانه و فعالیت مستمر در فضاهای اجتماعی متعدد،، تعامل بیشتری را با مخاطبین خود داشته باشند و بدین ترتیب ارزش افزوده بیشتری را به آنها ارائه دهند. چنین نتیجه ای برای دیگر شرکت های بزرگ همچون Coca Cola، Disney، Dell، Ford، Zappos، IBM و Burger King نیز اتفاق افتاده است. 

اتاق مدیریت ارتباط با مشتری - CRM Room، به‌ عنوان شناخته‌شده‌ترین پایگاه مدیریت ارتباط با مشتری و مرجع تخصصی اطلاع‌رسانی و مشاوره در حوزه CRM کشور با سابقه ای 5 ساله، با آگاهی از اهمیت شبکه های اجتماعی در بازاریابی نوین و تاثیر آنها در تعامل هر چه بیشتر با مشتریان و رشد روزافزون محصول شرکت ها، اقدام به برگزاری کارگاه یک روزه آموزشی در خصوص Social CRM کرده است. مدیران و کارشناسان بازاریابی و فروش می توانند تنها با صرف یک روزِ کاری و شرکت در کارگاه آموزشی «ابزارها و کاربردهای شبکه های اجتماعی در CRM» ضمن آشنایی با انواع ابزارهای شبکه های اجتماعی و کاربرد آنها در بازاریابی و مشتری مداری، افزایشی باورنکردنی را در فروش سازمان خود تجربه کنند.

محتوای آموزشی این کارگاه مشتمل بر معرفی ابزارهای CRM اجتماعی و بیش از 20 مورد از کاربردهای این تکنیک، طراحی محتوا و تحلیل داده های اجتماعی، تغییر استراتژی از CRM به SCRM و اشتباهات رایج در این استراتژی توسط گروهی از اساتید این مرکز تخصصی و  اعضای باتجربه آکادمی CRM اروپا به مخاطبان ارائه می گردد و در پایان دوره یک روزه نیز گواهینامه معتبر از مرکز تخصصی CRM Room به دانش اموختگان اعطاء خواهد شد. 

این برنامه آموزشی در تاریخ دوم بهمن ماه برگزار می شود و مدیران و کارشناسان بازاریابی و فروش و علاقه مندان به این حوزه تنها یک هفته دیگر برای ثبت نام در این کارگاه فرصت دارند. برهمین اساس علاقمندان به شرکت در این کارگاه برای ثبت نام و دریافت اطلاعات بیشتر می توانند به سایت «بوبه، بازار مجازی خدمات آموزشی» به آدرس اینترنتی booobe.ir مراجعه نمایند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بوبه، بازار مجازی خدمات آموزشی کشور

بازار مجازی خدمات آموزشی "بوبه" عرضه کننده انواع دوره‌ها، کارگاه‌ها،‌ همایش‌های تخصصی از معتبرترین برندهای آموزشی کشورمی باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
لینک مرتبط:
http://booobe.ir/
سایت بوبه، بازار مجازی خدمات آموزشی
رویدادمرتبط:

| برگزاری کارگاه کاربردهای شبکه‌های اجتماعی در مدیریت ارتباط با مشتری