اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139312094160194

اولین نشست از سلسله نشست های صنعت و ساختمان در مرکز معماری ایران

مرکز معماری ایران سمیناری در صنعت ساختمان با موضوع قراردادهای اجرایی برگزار می کند

کد: 139312094160194

http://j.mp/1EVvM4a

، تهران , (اخبار رسمی): مرکز معماری ایران از برگزاری اولین جلسه سلسله نشست های «صنعت و ساختمان» برای فعالان این صنعت، در روز یازدهم اسفندماه سال جاری خبر داد که در نشست این هفته، به موضوع قراردهای اجرایی، از تئوری تا عمل، پرداخته می شود.

سلسله نشست های صنعت و ساختمان با موضوع قراردادهای اجرایی از تئوری تا عمل

اولین جلسه از سلسله نشست های صنعت و ساختمان به همت مرکز معماری ایران با سخنرانی مهندس سید مجتبی فاطمی با موضوع قراردادهای حرفه ای از تئوری تا عمل برگزار می شود.

سلسله نشست های «صنعت و ساختمان» به همت مرکز معماری ایران با سخنرانی مهندس سید مجتبی فاطمی، مهندس و مدیر پروژه های متعدد ساختمانی از جمله بازسازی هتل پارسیان آزادی، استاد دانشگاه و مدیرعامل مرکز معماری ایران برگزار می‌شود. مهندس سید مجتبی فاطمی طی اولین سمینار در این سلسه نشست ها، در زمینه قراردادهای حرفه ای از تئوری تا عمل و آشنایی با تمام جزئیات قراردادها به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت.

در این سمینار که در تاریخ 11 اسفند 93 برگزار خواهد شد، کسانی که در حرفه صنعت و ساختمان فعالیت دارند می توانند حضور یابند. شایان ذکر است علاقمندان جهت ثبت نام و حضور در این سمینار می توانند با شماره تلفن 88170751 تماس حاصل نموده ویا با نشانی اینترنتی www.iacenter.ir  مراجعه نمایند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مرکز معماری ایران

مرکز معماری ایران ‎از بدو تاسیس، وظیفه‌ خود دانسته است ‏که بتواند همگام با جامعه متخصص در حوزه های آکادمیک، مدیریت ‏و اجرا گوشه‌ای از این خلاء بزرگ را جبران نماید و با در نظر داشتن ‏اهدافش در مسیر آبادی و پیشرفت گام هایی بردارد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
لینک مرتبط:
http://www.iacenter.ir
وبسایت مرکز معماری ایران
منتشر شده در سرویس های:

مسکن و ساختمان | علم و آموزش