اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139403035340451

موفقیت بین المللی شرکت ایرانی در عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات

کد: 139403035340451

https://goo.gl/ny9h93

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت توسن با همکاری مشاورین شرکت دانـــا موفق شد به عنوان اولین شرکت ایرانی ضمن اخذ گواهینامه استاندارد ISO/IEC 20000 از اداره جهانی استاندارد و کسب تأییدیه موسسه APMG انگلستان به عنوان معتبرترین مرجع بین المللی در تولید دانش مدیریت و فناوری اطلاعات، نام خود را در کنار شرکت‌هایی همچون Orange Business service France ، British Telecom و IBM قرار دهد.

موفقیت بین المللی شرکت ایرانی در عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات

شرکت توسن توانست با همکاری مشاورین شرکت دانـــا، اقدام به طراحی و پیاده سازی سایر فرایندهای ITIL با دامنه خدمات حوزه مدرن کند و در مرداد ماه سال 1393 موفق به اخذ استاندارد معتبر ISO/IEC 20000 شود

به گزارش روابط عمومی شرکت دانـــا، APMG  نامی آشنا و بسیار معتبر برای همه کسانی است که در حوزه مدیریت و فناوری اطلاعات و ارتباطات مشغول فعالیت هستند. موسسه APMG انگلستان در سالیان گذشته معتبرترین مرجع بین المللی در تولید دانش مدیریت و فناوری اطلاعات و مهمترین مرجع در ارائه گواهینامه‌های حرفه‌ای به شرکت‌ها و متخصصانی است که توانمندی آنها در به کارگیری دانش مدیریت و فناوری اطلاعات به اثبات رسیده است.

APMG  درسایت خود بخشی را قرار داده تا سازمان‌هایی که موفق به اخذ ISO/IEC 20000 از طریق اداره جهانی استاندارد شده‌اند و مدارک آنها در بررسی موسسه APMG تطابق کامل با بهروش ITIL را داشته است، اسم خود را در آن قرار دهند.

قرار گرفتن در لیست موسسه APMG به تنهایی یک موفقیت برای شرکت های مطرح جهان علی الخصوص در حوزه فناوری اطلاعات است که شرکت‌هایی نظیر T-system  ،Orange Business service France ، British Telecom و IBM با سرمایه گذاری و برنامه ریزی فراوان توانسته اند به این مهم دست یابند.

APMG  تا کنون در ایران بیشتر به عنوان شرکت ارائه دهنده معتبرترین گواهینامه مدیریت فناوری اطلاعات (ITIL) و یکی از دو گواهینامه معتبر مدیریت پروژه (PRINCE2) شناخته می‌شد، زیرا به علت تحریم این موسسه حاضر به بررسی و ممیزی شرکت های ایرانی نبود و هیچ شرکت ایرانی منطبق با استانداردی نبود که در لیست شرکت های مورد تایید این موسسه قرار بگیرد.

شرکت توسن (توسعه سامانه های نرم افزاری نگین) سابقه‌ای طولانی در استفاده از بهروش ITIL دارد. توسن توانست با همکاری مشاورین شرکت دانـــا، اقدام به طراحی و پیاده سازی تمامی فرایندهای ITIL با دامنه خدمات حوزه مدرن کند و در مرداد ماه سال 1393 موفق به اخذ استاندارد معتبر ISO/IEC 20000 شود.

آبان ماه سال 1393 مستندات شرکت با هماهنگی شرکت ISC استرالیا که ممیزی استاندارد را به انجام رسانده بود برای APMG انگلستان ارسال شد. در این میان با توجه به تحریم ایران، مکاتبات متعددی صورت گرفت تا نهایتا موسسه APMG قبول کرد مستندات شرکت توسن را مورد ممیزی قرار دهد.

در این بررسی کیفیت مستندات ارائه شده و جامعیت آنها سبب شد که در تاریخ 16 اردیبهشت 94 موسسه APMG انگلستان بصورت رسمی نام شرکت توسن را به عنوان اولین شرکت ایرانی در فهرست شرکتهای حرفه ای ارائه دهنده خدمات فناوری اطلاعات بر مبنای ITIL قرار دهد.

علاقه مندان می توانند از طریق این لینک نام شرکت توسن را در سایت APMG مشاهده فرمایند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت دانـــا

شرکت دانـــا (دانش آفرینان نیک اندیش) در سال 1391 به همت جمعی از متخصصان حوزه مدیریت و فناوری اطلاعات با هدف ارائه خدمات مشاوره و آموزش تأسیس گردید. مأموریت دانـــا، ارائه خدمات با کیفیت مشاوره و آموزش در حوزه‌های استراتژی و فناوری اطلاعات در راستای ایجاد ارزش تجاری پایدار برای مشتریان می‌باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
لینک مرتبط:
http://www.isoiec20000certification.com/home/ISOCertifiedOrganizations/NeginSoftwareDevelopmentCo.aspx
لینک مشاهده شرکت توسان در سایت APMG