اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1394051946590482

به مناسبت هفته خبرنگار

هدیه شرکت دیدیار به خبرنگاران؛50 درصد تخفیف ویژه در خرید عینک آفتابی و عینک طبی به همراه عدسی

کد: 1394051946590482

https://goo.gl/7wJgC4

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت دیدیار با عرض تبریک هفته خبرنگار به این دوستان، هدیه‌ای به ارزش 50 درصد خرید عینک آفتابی یا عینک طبی به همراه عدسی در نظر گرفته که تا روز جمعه 23 مرداد 94 قابل استفاده است.

هدیه شرکت دیدیار به خبرنگاران/50 درصد تخفیف ویژه در خرید عینک آفتابی و عینک طبی به همراه عدسی

شرکت کنندگان می‌توانند تا 30 روز محصول خریداری‌شده را عودت داده و یا تعویض کرده و محصول خود را در سراسر ایران به صورت رایگان دریافت کنند

به گزارش روابط عمومی شرکت دیدیار، جشنواره تخفیف‌های ویژه محصولات این شرکت به مناسبت هفته خبرنگار تا جمعه 23 مرداد ماه ادامه دارد و خبرنگاران در مدت این جشنواره می‌توانند عینک آفتابی و یا عینک طبی مورد نظر خود را به همراه عدسی از وبسایت این شرکت با 50 درصد تخفیف تهیه کنند.

در این جشنواره شرکت‌کنندگان می‌توانند تا 30 روز محصول خریداری‌شده را عودت داده و یا تعویض کرده و محصول خود را در سراسر ایران به صورت رایگان دریافت کنند.

خریداران تهرانی نیز می توانند با استفاده از سرویس تست در منزل، قبل از خرید تا 5 مدل عینک را به صورت رایگان درب منزل خود تست کنند.

همچنین جهت انتخاب بهتر و مناسب‌تر عینک بر اساس فرم صورت خریدار، راهنمای مخصوصی در وبسایت قرار داده شده که خریداران را در تشخیص محصول مناسب بر اساس فرم چهره آنها یاری می‌کند.

اهالی رسانه می‌توانند با مراجعه به وبسایت شرکت دیدیار به نشانی www.didyar.com با استفاده از کد تخفیف: khabar در این جشنواره شرکت کنند.
 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دیدیار

تیم دیدیار با توجه به سابقه‌ کاری خود در بازار عینک و همچنین با توجه به روند رو به رشد استفاده از اینترنت در کشور تصمیم به استفاده از اینترنت جهت دست‌یابی به بازارهای جدید و اطلاع رسانی در بخش سلامت گرفت و به مرجع مد و فروش عینک های آفتابی، طبی و ورزشی تبدیل شد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]