اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1394060346994569

کارگاه آموزشی V.A.T در حاشیه سمینار قانون مالیات‌های ارزش افزوده برگزار می شود

کد: 1394060346994569

http://bit.ly/1he1Vhd

، تهران , (اخبار رسمی): به همت شرکت سپیدارسیستم آسیا، سمینار مالیات بر ارزش افزوده و کارگاه آموزشی V.A.T برای پاسخ به نیاز مودیان مالیاتی در خصوص آشنایی با قانون مالیات برارزش افزوده سه‌شنبه 17 شهریورماه از ساعت 14 الی 20 در محل دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

برگزاری کارگاه آموزشی V.A.T در حاشیه سمینار قانون مالیات های ارزش افزوده

به گزارش روابط عمومی شرکت سپیدارسیستم آسیا (عضو گروه شرکت‌های همکاران سیستم)، سمینار قانون مالیات بر ارزش افزوده و معافیت‌های آن سه‌شنبه 17 شهریورماه 1394 از ساعت 14 الی 20 توسط این شرکت در محل دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

 

این سمینار برای پاسخ به نیاز مودیان مالیاتی در خصوص آشنایی با قانون مالیات برارزش افزوده برگزار می‌شود و در آن علیرضا فلاح میرزایی، مدرس دانشگاه، عضو سابق شورایعالی مالیاتی کشور، رئیس اسبق هیات عالی انتظامی مالیاتی و دادستان سابق انتظامی مالیاتی به آموزش جدیدترین قوانین و معافیت‌های مالیات بر ارزش افزوده خواهد پرداخت.

 

مخاطبین اصلی سمینار قانون مالیات بر ارزش افزوده و معافیت‌های آن را باید حسابداران، مدیران مالی و مدیران جوان حوزه کسب‌وکارهای کوچک دانست که می‌توانند از مباحثی همچون کلیات و تعاریف قانون مالیات ارزش افزوده، معافیت‌ها، مأخذ، نرخ و نحوه محاسبه مالیات، وظایف و تکالیف مودیان، سازمان مالیات بر ارزش افزوده و وظایف و اختیارات آن، سایر مالیات‌ها و عوارض خاص، تکلیف سایر قوانین مرتبط و تاریخ اجرا، اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده، صورتحساب فروش کالا و خدمات و بخشنامه‌ها استفاده کنند.

همچنین در حاشیه سمینار، کارگاه آموزشی V.A.T در راستای فرهنگ‌سازی و آموزش مباحث مالیاتی برگزار می‌شود که در این برنامه کلیات و تعاریف مالیات بر ارزش افزوده، سابقه مالیات بر ارزش افزوده در ایران، معافیت‌های مالیات بر ارزش افزوده و جرائم قانونی نظام مالیات بر ارزش افزوده و روش‌های آماده‌سازی و ارسال فایل V.A.T در سیستم سپیدار همکاران‌سیستم تشریح می‌شود.

 

علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در سمینار به وب‌سایت شرکت به نشانی www.sepidarsystem.com/seminar  مراجعه و یا با شماره تلفن 02181022888 تماس حاصل فرمایند.

 

 

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سپیدار سیستم

عرضه کننده انحصاری محصولات نرم افزاری سپیدار و دشت همکاران سیستم

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
رویدادمرتبط:

| برگزاری کارگاه آموزشی V.A.T در حاشیه سمینار قانون مالیات های ارزش افزوده