اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1394071948282504

آموزش وبمستر و اهمیت آن‌ در پرورش افراد متخصص

کد: 1394071948282504

https://goo.gl/ChU5An

، تهران , (اخبار رسمی): امروزه با فراگیر شدن تکنولوژی‌های جدید ارتباطی و وابستگی روزافزون به اینترنت، ضرورت آشنایی با این فناوری و توانایی کار با ابزارهای مرتبط به صورت حرفه‌ای، لازمه بهبود جایگاه سازمانی افراد است.آشنایی کامل با ابزارها و فوت و فن حضور در اینترنت و تبدیل شدن به یک وبمستر حرفه‌ای، فرآیندی طولانی است و تنها در صورتی که زیر نظر متخصصان صورت گیرد، می‌تواند به نتیجه‌ای بهینه منجر شود، به همین منظور وجود دوره‌ای مناسب برای آموزش وبمستران ضروری به نظر می‌رسد.

آموزش وبمستر و اهمیت آن‌ برای پرورش افراد متخصص

 وردپرس یکی از مطرح‌ترین سیستم‌های مدیریت محتوا در فضای وب به شمار می‌رود که هم‌اکنون طیف وسیعی از برنامه‌ها و وب‌سایت‌های موجود بر بستر اینترنت را قدرت بخشیده، به طوری‌که چندی پیش آمارهای جالبی از این سیستم به دست آمده است.

تاکنون بیش از 74٫6 میلیون سایت با وردپرس راه‌اندازی شده، در گوگل ماهانه 37 میلیون بار وردپرس و کلمات مرتبط با آن جست‌وجو می‌شود، وردپرس به 40 زبان برتر دنیا از جمله زبان شیرین فارسی ترجمه و 22 درصد سایت‌های مطرح خبری جهان با وردپرس راه‌اندازی شده، تاکنون بیش از 99 بار وردپرس سیستم خود را به روز کرده، بیش از 29هزار افزونه برای وردپرس تا به امروز به وجود آمده است و 48 سایت از بین 100 وبلاگ برتر دنیا با وردپرس مدیریت می‌شود.

علی حاجی‌محمدی، مدیر و مؤسس همیار وردپرس و ارائه‌دهنده اینگونه خدمات در راستای برگزاری دوره وبمستران، با بیان اینکه مطالب این دوره با دوره‌های دیگری که در جهان برگزار می‌شود، متفاوت است و در 6 سطح مختلف ارائه می‌شود، گفت: «دوره آموزش وبمستران در 6 سطح و به مدت 2 ماه و نیم برگزار می‌شود. در سطح اول افراد با مبانی و اصول طراحی سایت با وردپرس و موارد مربوط به آن آشنا می‌شوند، در سطح دوم اصول سئو و نحوه استفاده بهینه از گوگل آنالیتیکس آموزش داده شده و سطح سوم نیز به نحوه راه‌اندازی فروشگاه محصولات دیجیتال و فیزیکی و سیستم vip اختصاص دارد». 

وی افزود: «در سطح بعدی ساخت انواع فرم‌ها (ارتباط با ما، استخدام، ارسال نوشته، پرداخت آنلاین) آموزش داده شده و سطح پنجم نیز بازاریابی ایمیلی و نحوه حفظ ارتباط کاربران با سایت را به داوطلبان یاد خواهد داد. سرانجام در قدم آخر، وبمسترها شیوه بالا بردن امنیت سایت خود را فرا‌خواهند گرفت».

حاجی‌محمدی افزود: «خروجی‌های دوره وبمستران هوشمند، افراد حرفه‌ای با طرز تفکرهای خاص و هوشمندانه هستند که هر کدام در دوره‌های بعد به عنوان میهمان دعوت خواهند شد. همچنین در صورتی که سایت‌ها آماده درآمدزایی به صورت اینترنتی باشند، در پایان دوره هر شرکت‌کننده یک سایت کامل دارد که در سایت همیار وردپرس معرفی می‌شود».

موسس همیار وردپرس تاکید کرد: «اکنون بازار آی‌تی و درآمدزایی از طریق اینترنت در ایران بسیار داغ است. بدیهی است که افراد علاقه‌مند هر چقدر زودتر وارد این بازار شوند و تکنیک‌های حرفه‌ای آن را یاد بگیرند، می‌توانند قدم‌های محکم‌تری در این مسیر بردارند».

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت همیار وردپرس به آدرس hamyarwp.com مراجعه کنند.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

همیار وردپرس

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال 2010، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز کردیم و همواره برای افزایش یادگیری آن‌ها، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌ کنیم.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]