کد: 1394081849274713

در دومین روز از بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات

خبرنگار باسابقه صدا و سیما از غرفه صبای سلامت دیدن کرد

کد: 1394081849274713

http://j.mp/20Gycjw

، تهران ، (اخبار رسمی): بیژن نوباوه ضمن حضور در بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات، از غرفه پایگاه خبری صبای سلامت بازدید به‌عمل آورد.

مهدی پور مدیرمسئول صبای سلامت در کنار بیژن نوباوه

بیژن نوباوه ضمن حضور در بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات از غرفه پایگاه خبری صبای سلامت بازدید به‌عمل آورد.

بیژن نوباوه از زمان نخستین رئیس‌جمهور و نخست‌وزیر بعد از انقلاب اسلامی ایران، از دوره مرحوم رجایی و قبل از آن از زمان مهدوی کنی و آقای باهنر و ... که خبرنگار ویژه آنها بود، تا دوره ریاست جمهوری مقام معظم رهبری در همه حوزه‌های خبری فعالیت داشت تا اینکه به استخدام سازمان صدا و سیما درآمد.

نوباوه در واحد مرکزی خبر مدیرکل اخبار داخلی و چند سال هم به طور مشترک مدیرکل اخبار خارجی بود. یعنی به‌طور همزمان دو واحد کل را مدیریت می‌‌کرد. وی ماموریت ثابت به پاکستان داشت، پنج سال در آمریکا و مدتی در انگلیس و به غیر از آنها کشورهای متنوع دیگری از آفریقایی گرفته تا اروپایی، آسیایی و اسکاندیناوی، در غائله‌های مختلف جهانی به‌خصوص جنگ‌های منطقه‌ای که مثال بارز آن جنگ بوسنی و هرزگوین است، حضور داشت.

بیژن نوباوه در رزومه کاری خود حدود چند ساعت مستند جنگ از این منطقه تهیه کرده و در ایام دفاع مقدس حدود دو هزار دقیقه کار اختصاصی جنگ در کارنامه خود دارد و بیشترین تجربه‌اش در این زمینه و مهم‌ترین آنها گزارشی از عملیات فاو و فتح خرمشهر بوده است. وی تقریبا در همه عملیات‌های مهم جنگ حضور داشت.

### پایان خبر رسمی

درباره منتشر کننده:

صبای سلامت

پایگاه خبری صبای سلامت با اخذ پروانه انتشار از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی وظیفه خود می‌داند به پشتوانه دو دهه تجربه و سوابق تخصصی در صنعت و رسانه‌های نوشتاری و دیداری با اطلاع‌رسانی صحیح به‌صورت عام در فرهنگ، اقتصاد، اجتماع و بویژه در حوزه سلامت با شعار«زندگی درچرخه سلامت» قدمی هرچند ناچیز در اصلاح این شیوه و ارتقای دانش و استاندارد زندگی مخاطبین بردارد.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.