اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1394102651774760

نرم‌افزار آنالیز اطلاعات به بازار ایران عرضه شد

کد: 1394102651774760

http://j.mp/1SpIrGk

، تهران , (اخبار رسمی): در حال حاضر، چالش اساسی مدیران، جمع‌آوری اطلاعات و داده‌ها نیست، بلکه بهره‌برداری از این گنجینه‌های ارزشمند است، اما متاسفانه مدیران اغلب یا به اطلاعات درستی دسترسی ندارند و یا کیفیت اطلاعات و خروجی‌ها در حد مطلوبی نیست. به همین دلیل نرم‌افزار آنالیز اطلاعات و داشبورد مدیریتی طراحی و به بازار عرضه شده است.

"وی دش ، سرمایه گذاری با نرخ بازگشت 1300 درصد "

آنچه وی‌دش (Vdash) را از سایر نرم‌افزارها در این حوزه جدا می‌کند سادگی، دقت و سرعت این ابزار است

در اقتصاد پرفراز و نشیب امروز، یکی از بزرگ‌ترین دغدغه‌های مدیران، سرمایه‌گذاری بر پروژه‌هایی است که نرخ بازگشت قابل‌توجهی دارند، این در حالی است که یک مدیر موفق برای هر کار و هزینه‌ای، صرفه اقتصادی، سودآوری، اثربخشی و ... را به طور مداوم می‌سنجد و فرصت‌های طلایی را جذب می‌کند. واضح است که کیفیت بینش و اطلاعات، کیفیت تصمیم را تعیین می‌کند. بنابراین یک تصمیم نادرست بر اساس اطلاعات ناقص یا اشتباه و بدون دقت، می‌تواند کل سازمان را دچار اختلال کند و پیامدهای جبران‌ناپذیری به وجود آورد.

نیلوفر رحیمی، مدیرعامل نوآوران توسعه وندا با تاکید براینکه برای بهره‌برداری از این اطلاعات، ابزارهای مدرن به کمک مدیران آمده‌اند و به گزارش مرکز تحقیقات نوکلوس (بزرگ‌ترین و معتبرترین مرکز تحقیقات تخصصی بازگشت سرمایه در جهان) در سال 2014، شرکت‌هایی که کسب‌وکار خود را به این نوع ابزارها مجهز کردند، تا 1300درصد بازگشت سرمایه داشته‌اند، گفت: «بنابراین این ابزارها، اهداف، رویکردها و انواع متفاوتی دارند  ولی شاید آنچه امروزه نیاز یک مدیر و به طور کلی یک سازمان باشد، ابزاری یکپارچه است که قابلیت‌ها و توانایی‌های بیشتری نسبت به یک نرم‌افزار یک‌بعدی دارد.»

وی افزود: « نرم افزار وی‌دش (Vdash) با هدف ارائه خدمات در زمینه بینش اطلاعاتی است که به کلیه منابع اطلاعاتی سازمان متصل شده و به مدیران کمک می‌کند تا در هر زمان و مکان که تمایل دارند به داده‌ها و اطلاعات کسب‌وکار خود دسترسی یکپارچه داشته باشند. اطلاعات را آنالیز کرده و گزارشی از عملکرد لحظه‌به‌لحظه خود داشته باشند. این محصول به وسیله اساس غنی آنالیزی، امکان تعامل با کاربر، امکان مدل‌سازی داده‌ها و مصورسازی به استانداردترین حالت ممکن، امکان خوانش بهینه‌ای از انبوه اطلاعات و ورای یک آگاهی سطحی را فراهم می‌آورد.»

رحیمی تاکید کرد: «در فرآیند تولید وی‌دش (Vdash)  علاوه بر دانش برنامه‌نویسی، به تفکر اطلاعاتی و مدیریتی داده‌محور پرداخته شده است. کارشناسان تولید با تخصص‌های متفاوت در حوزه مدیریت اطلاعات، آمار، داده‌پردازی، مصورسازی اطلاعات و برنامه‌نویسی به عنوان گروه تولید برای ایجاد بهترین تجربه کاربری ممکن فعالیت کرده‌اند.»

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت www.vdash.ir مراجعه کنند.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وی دش (vdash)

نوآوران توسعه وندا با زمینه فناوری اطلاعات، فعالیت خود را در سال 1382 آغاز کرد. توسعه فناوری در سازمان ها و واحدهای صنعتی کشور، مکانیزه کردن سیستم های سنتی و کاغذی و تبدیل آنها به یک سیستم یکپارچه و منسجم و همچنین تجمیع اطلاعات در سازمان هایی با گستره جغرافیایی زیاد همواره در برنامه های اجرایی این مجموعه بالاترین اولویت را به خود اختصاص داده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]