اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1394102651794677

کمپین لبخند در مشهد

کد: 1394102651794677

http://j.mp/1JRVX2N

، مشهد , (اخبار رسمی): چندی پیش مقاله‌ای با عنوان «کمپین لبخند در مشهد» را که شامل تابلوهای تبلیغاتی چهره‌های خندان در سطح شهر مشهد، نصب شده بود را مورد بررسی قرار دادیم؛ تابلو هایی که چهره‌های خندان مردان و زنان و کودکان شاد را تصویرگری می‌کرد و توجه بسیاری از رهگذران را به خود جلب کرده بود با این سوال که علت این لبخندهای چهره‌های خندان چیست؟ این مطلب در ادامه مقاله قبلی است و همانطور از حدسیات برمی‌آید، خبر از سلامتی و آرامش، نوید این تابلوهای تبلیغاتی است.

کمپین لبخند در مشهد

«زندگی به سبک باران» حاصل مجموعه‌ای از سازوکارهای منظم، برنامه‌ریزی شده و یکپارچه از خدمات است که با هدف جلب رضایت مشتریان و کاستن از دغدغه‌های روزمره آنان، فرصت بیشتری برای در کنار هم بودن، کار و تفریح به آنها هدیه می‌کند

با نصب تابلوهای تبلیغاتی شهری برخی گمان می‌کردند که شاید این تبلیغات مربوط به یک دارو یا کلینیک روانشناسی، یک ورزش آرامش‌بخش و یا هر چیز دیگری که می‌تواند آرامش و سلامتی را به ارمغان آورد باشد. پس از آنکه از این تابلوهای تبلیغاتی رونمایی شد، به نظر می‌رسد بالابردن سطح کیفیت زندگی هم آرمش‌بخش است و هنگامی که انسان آرامش و آسایش داشته باشد، سلامتی روحی حاصل می‌شود. 

«زندگی به سبک باران» حاصل مجموعه‌ای از سازوکارهای منظم، برنامه‌ریزی شده و یکپارچه از خدمات است که با هدف جلب رضایت مشتریان و کاستن از دغدغه‌های روزمره آنان، فرصت بیشتری برای در کنار هم بودن، کار و تفریح به آنها هدیه می‌کند. این کمپین متعلق به برج‌های مسکونی باران است و این گروه مهندسی قصد دارد با ترکیب خدمات هتلی، گارانتی ساختمان و خدمات پس از فروش، سبک نوینی از زندگی را به مشتریان ارائه دهد. طرح‌های مختلفی از آغاز تاکنون در این رابطه اجرا شده است و به تازگی هم تابلوهای با رنگ آرامش‌بخش سبز واژه سلامت را جلوه‌گری می‌کند که در پس‌زمینه آن تصویر دو دست را به منزله همکاری و حمایت طراحی کرده است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای مشاهده متن کامل این مطلب به آدرس  http://goo.gl/3rZjQE مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مجله محیطی دات کام

وب سایت محیطی دات کام، پایگاه اطلاع رسانی تبلیغات محیطی در ایران می باشد. که ضمن ارائه آخرین اخبار، اطلاعات در این حوزه تمامی تلاش خود را برای ارتقاء سطح کیفی تبلیغات محیطی در کشور عزیزمان ایران دارد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]