اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1394110652253550

در سومین سمینار سراسری مراکز تماس صورت می‌گیرد:

بررسی راهکارهای نوین در مراکز ارتباط با مشتریان

کد: 1394110652253550

http://j.mp/1OMvnr1

، تهران , (اخبار رسمی): سومین سمینار سراسری مراکز تماس با رویکرد انگیزش و گیمیفیکیشن (gamification) در جهت بالا بردن بهره‌وری و کیفیت خدمات در مراکز ارتباط با مشتریان برگزار می شود. یکی از اهداف این سمینار بررسی راهکارهای نوین بالا بردن کارآیی مراکز ارتباط با مشتریان است.

سومین سمینار سراسری مراکز تماس www.iccs24.com

تحقیقات در مراکز تماس نشان می‌دهد که میزان وفاداری کارکنان مراکز تماس تا حدود زیادی تحت تاثیر میزان کارآیی آنها و همچنین میزان رضایت مشتریان است

به گزارش روابط عمومی شرکت آمیزه، «گیمیفیکیشن» روشی کارآمد برای استفاده از ویژگی‌های بارز انسانی مانند علاقه به موفقیت، رقابت، دیده شدن و پیشرفت است که به منظور بالا بردن حس وفاداری، تعلق و انگیزش در کارشناسان استفاده می‌شود.

در واقع،‌ در مراکز ارتباط (Contact Centers)، مشتریان می‌توانند از طریق تلفن، فکس، صندوق صوتی، ایمیل، پیامک و وب‌سایت با توجه به علاقه خود از طریق هریک از رسانه‌های ذکرشده با سازمان‌ها و کسب‌وکارها در ارتباط باشند. با این حال، میانگین حضور کارشناسان مراکز تماس در دنیا 3 سال و در ایران نزدیک به 2 سال است. استرس بالا، کارهای تکراری و عدم ارتقای شغلی از عوامل مهم ترک کار کارشناسان مراکز ارتباط است. به همین دلیل سمینار سوم مراکز تماس به بررسی روش‌های نوین در جهت حل این مشکلات می‌پردازد.

محمدعلی قنادیان، دبیر سومین سمینار سراسری مراکز تماس گفت: «با توجه به سختی‌های کار در مراکز تماس، برون‌رفت کارشناسان، سرپرستان و مدیران مراکز تماس نسبت به سایر مشاغل بسیار بالاتر است؛ به طوری‌که میانگین حضور کارشناسان مراکز تماس در دنیا 3 سال و در ایران کمتر از 3 سال و نزدیک به 2 سال است. بنابراین و با توجه به هزینه‌های آموزش و مدیریت نیروها، این زمان بسیار کوتاه است. به همین دلیل نگهداشت نیروی انسانی کارآمد و همچنین ایجاد انگیزه جهت بالا بردن کارآیی نیروها بسیار حائز اهمیت است.»

مدیریت مراکز تماس و استفاده بهینه از منابع و دارایی‌های آن بزرگ‌ترین چالش هر سازمان و مدیران آن است. از سوی دیگر، ارزشمندترین دارایی هر شرکت و سازمان مشتریان آن است. در نظریات جدید بازاریابی مشتریان هر سازمان به دو بخش مشتریان بیرونی (External Customer) و مشتریان داخلی (Internal Customer) تقسیم می‌شوند که منظور از مشتریان داخلی همان پرسنل و کارکنان آن سازمان هستند .

تحقیقات در مراکز تماس نشان می‌دهد که میزان وفاداری کارکنان مراکز تماس تا حدود زیادی تحت تاثیر میزان کارآیی آنها و همچنین میزان رضایت تماس‌گیرندگان یا همان مشتریان خارجی است. استفاده از متدهای نوین مدیریتی در مدیریت نیروی انسانی و ایجاد انگیزه و حس رقابت در آنها مانند گیمیفیکیشن می‌تواند تا حد زیادی در کاهش این هزینه‌ها و بالا بردن کارآیی مراکز ارتباط با مشتریان تاثیرگذار باشد .سومین سمینار سراسری مراکز تماس در نظر دارد با بررسی راهکارهای نوین در مراکز ارتباط با مشتریان، تاثیرات و نتایج این راهکارها را بررسی کند. 

این سمینار در تاریخ 27بهمن برگزار می‌شود و علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس www.iccs24.com مراجعه کنند.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت آمیزه

شرکت آمیزه، به عنوان تنها شرکت تخصصی در حوزه آموزش و مشاوره مراکز تماس در کشور فعالیت خود را با تمرکز بر علمی سازی طراحی و بهره برداری از مراکز تماس آغاز کرده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
رویدادمرتبط:

| برگزاری سومین سمینار سراسری مراکز تماس