اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1394111252535003

امکان جست‌وجوی مشاغل به صورت آنلاین فراهم شد

کد: 1394111252535003

http://j.mp/1STbcLS

، تهران , (اخبار رسمی): زندگی در شهرهای بزرگ، لزوم وجود مشاغل مختلف را توجیه می‌کند؛ مشاغلی که هر کدام به منظوری و برای رفع نیازی ایجاد شده‌اند. اما مسأله‌ای که ممکن است در این میان پیش بیاید، نحوه اطلاع از مشاغل و کسب‌وکارهاست. خدمتی که این روزها از طریق برخی سایت‌های اینترنتی در حال انجام است.

جست‌وجوی مشاغل به صورت آنلاین فراهم شد

به گزارش روابط عمومی آی‌برتر، وجود بانک‌های اطلاعاتی کسب‌وکار و خدمات شهرها باعث می‌شود افراد از محل دقیق کسب‌وکارها مطلع شوند. به این ترتیب دیگر افراد نیازی به پرسیدن آدرس بیمارستان‌ها، بانک‌ها، رستوران‌ها، مغازه‌ها و... ندارند.

این سایت‌ها و سایتی مانند آی‌برتر که در حوزه یافتن مشاغل و کسب‌وکارها در سطح شهر فعالیت می‌کنند، فعالیت خود را بر پایه GPS استوار کرده و با یک جست‌وجوی ساده مکان مدنظر، آدرس دقیق همراه با شماره تلفن، کروکی روی نقشه، فاصله مشتریان تا مکان موردنظر، عکس و اطلاعات تکمیلی دیگر را نمایش می‌دهند.

صاحبان مشاغل نیز می‌توانند در این سایت به عنوان سایتی فعال در حوزه جست‌وجوی آنلاین مشاغل ثبت‌نام کرده و به ارتقای سطح شغلی و همچنین شانس دیده شدن خود از سوی مشتری کمک کنند.

فعالیت سایت‌های اینترنتی جست‌وجوی مشاغل در برخی شهرها بیشتر از شهرهای دیگر است، به طوری‌که می‌توان درباره بیشترین مشاغل ثبت‌شده گفت که این مشاغل بیشتر در شهرهای تهران و مشهد بوده و پس از آنها کرج، اصفهان، رشت، شیراز و تبریز دارای اطلاعات حداکثری هستند. همچنین بیشترین مشاغل ثبت‌شده آژانس‌های املاک، فروشگاه‌های پوشاک، سالن‌های آرایشی و زیبایی و رستوران‌ها هستند.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس www.ibartar.com مراجعه کنند.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آی‌برتر

آی برتر بزرگ‌ترین بانک اطلاعاتی کسب‌وکارها و خدمات شهر است که کمک می‌کند کسب‌وکاری نباشد که از محل دقیق آن مطلع نباشید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]