اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1394112653025046

اولین دوره mini-MBA بازاریابی دیجیتال در ایران برگزار می‌شود

کد: 1394112653025046

http://j.mp/1SROaW8

، تهران , (اخبار رسمی): اولین دوره تخصصی mini-MBA گرایش Digital Marketing توسط آکادمی دیجیتال بهار (زیرمجموعه موسسه آموزش عالی آزاد بهار) با مشارکت آژانس بازاریابی دیجیتال Anetwork و با حمایت رسانه‌ای «اخباررسمی» برگزار می‌شود.

برنامه درسی دوره در 3 فاز تعریف شده‌ است که در مجموع، شامل 25 جلسه درسی (75 ساعت) می‌باشد.

به گزارش روابط عمومی آکادمی دیجیتال بهار، یکی از مهمترین حوزه‌های مورد بحث در عصر دیجیتال، بازاریابی است که متخصصان این حوزه می‌بایست با دانش نوین بازاریابی دیجیتال آشنا شوند. به همین منظور دوره‌های آموزشی این حوزه از سوی این آکادمی و با حضور متخصصان برتر دیجیتال ایران برگزار می شود.

از ویژگی‌های این دوره‌‌ می‌توان به امکان شبکه‌سازی دانشجویان با اساتید دوره، تورهای آموزشی و کارآموزی در برترین شرکت‌های دیجیتال کشور برای رویارویی واقعی و کاربردی با مفاهیم کسب‌وکار دیجیتال، عضویت دانشجویان در گروه تخصصی دوره جهت کسب اطلاع از فرصت‌های شغلی در حوزه دیجیتال، دعوت به سمینارهای رایگان فصلی آکادمی، دریافت آخرین فایل‌های آموزشی در حوزه دیجیتال و جدیدترین اخبار از تحولات کسب‌وکار در عصر دیجیتال اشاره کرد.

اساتید دوره‌‌ شایان شلیله، بنیانگذار و مدیرعامل آژانس بازاریابی دیجیتال A.NETWORK، فربد صادقیان، مدیرعامل آژانس تبلیغاتی DMC و بنیانگذار NOXEL Group، Sam Cordier، مدیرعامل آژانس بازاریابی دیجیتالPGT Advertising، مجید کثیری، بنیانگذار و مدیر عامل «اخبار رسمی»، رضا مهدوی، مدیر ارشد برند «آپارات»، مهدی قریشی، مدیر بازاریابی «عدد»، ندا گلشن، متخصصProduct Design از شرکت سرآوا پارس، رضا محسنی، متخصصServices Marketing از شرکت سرآوا پارس، حسین موسوی، متخصصBudget Planning از شرکتA.NETWORK، فرید اسدی، متخصصSEO and Analytics از شرکتA.NETWORK، نیکی آقایی، مشاور Social Media Marketing، مسیح مقدم، بنیانگذار «وب رخ» و مشاور User Experience و علی سالک، مدیر آکادمی دیجیتال «بهار» و مشاور Digital Transformation هستند.

گفتنی است که برنامه درسی این دوره‌ها، با موردکاوی از نمونه‌های مشابهBusiness Schoolهای مطرح دنیا و نیازمندی‌های بازار ایران تدوین شده است. همچنین شرکت در این دوره همراه با ارائه گواهینامه معتبر mini-MBA مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری خواهد بود.

جلسه معرفی دوره در تاریخ 6 اسفند در موسسه بهار برگزار خواهد شد. حضور در این جلسه با انجام پیش ثبت نام در سایت آکادمی بهار، رایگان است. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس www.bahardigital.ir مراجعه کنند یا با شماره 25917159 تماس بگیرند.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آکادمی دیجیتال بهار

موسسه آموزش عالی آزاد بهار به عنوان مبتکر دوره‌های حرفه‌ای MBA و DBA در ایران با سابقه برگزاری بیش از 75 دوره MBA و 25 دوره DBA، در زمستان سال 1394 برای اولین بار در کشور از طریق تأسیس آکادمی دوره‌های دیجیتال (Bahar Digital Academy)، فعالیت خود را در بخش آموزش مدیریتی حوزه دیجیتال به کمک برترین مدیران، متخصصان و مشاوران این حوزه آغاز کرده ‌است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
رویدادمرتبط:

| جلسه معرفی دوره تخصصی mini-MBA توسط آکادمی دیجیتال بهار