کد: 1394120353354683

وبسایت رنگیتر در میان 5 کاندیدای برتر فروش اینترنتی در هشتمین جشنواره وب و موبایل ایران

کد: 1394120353354683

http://j.mp/1oxvRs9

، تهران ، (اخبار رسمی): وبسایت رنگیتر در شاخه‌ فروش اینترنتی (Marketplace) در هشتمین جشنواره وب و موبایل ایران در میان 5 رتبه برتر این گروه جای گرفت.

هشتمین جشنواره وب و موبایل ایران
هشتمین جشنواره وب و موبایل ایران
هشتمین جشنواره وب و موبایل ایران
هشتمین جشنواره وب و موبایل ایران
هشتمین جشنواره وب و موبایل ایران

جشنواره وب ایران در سال 1387 برای اولین‌بار در ایران برگزار شد. این جشنواره هر ساله از میان سایت های فعال در تمامی حوزه‌های وب و در گروه‌های مختلف، یک سایت را به عنوان سایت برتر سال معرفی می‌کند. امسال نیز هشتمین جشنواره وب و موبایل ایران٬ با اعلام نامزدهای برتر به کار خود پایان داد.

این جشنواره توسط شایان شلیله بنیانگذاری شد و پس از چندین سال برگزاری به صورت شخصی، مدیریت آن به کانون کارآفرینی ایران واگذار شد و در حال حاضر توسط افرادی مدیریت و برنامه‌ریزی می‌شود که به صورت داوطلبانه برای توسعه وب فارسی با جشنواره وب ایران همکاری می‌کنند.

از میان 1045 سایت شرکت کننده در جشنواره وب ایران، پس از داوری آنلاین سایت‌ها در 45 گروه، مجموعا 582 وب سایت به مرحله نهایی راه یافتند.

استارتاپ‌ها حضور فعالی در جشنواره‌ امسال داشته‌ و رنگیتر نیز به عنوان وبسایت آپلود و دانلود عکس‌های ایرانی یکی از پنج رتبه برتر در شاخه‌ فروش اینترنتی (Marketplace) بود.

در کنار جشنواره کارگاه‌های مختلفی با موضوع وب و موبایل برگزار شد که علاقمندان می‌توانستند در آن‌ها شرکت کنند.

عکاسان رنگیتر ابعاد مختلف این جشنواره را تحت پوشش تصویری قرار داده‌اند که تصاویر آن در روزهای آتی منتشر خواهد شد و علاقمندان می توانند با مراجعه به وبسایت رنگیتر به آدرس www.rangitar.com از این تصاویر بازدید کنند.

### پایان خبر رسمی

درباره منتشر کننده:

رنگیتر

رنگیتر وب سایتی برای جستجو و انتخاب با کیفیت‌ترین عکس‌ها جهت استفاده در چاپ، طراحی، تهیه گزارش و .....میباشد.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.