اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395020155095046

شروع رسمی اولین دوره mini-MBA بازاریابی دیجیتال

کد: 1395020155095046

https://goo.gl/XuzghR

، تهران , (اخبار رسمی): 19فروردین ماه امسال، دوره mini-MBA بازاریابی دیجیتال برای اولین گروه از ثبت نام کنندگان این دوره آکادمی دیجیتال بهار به‌طور رسمی آغاز شد.

شروع رسمی اولین دوره mini-MBA بازاریابی دیجیتال

به گزارش روابط عمومی آکادمی دیجیتال بهار، با استقبال بی‌سابقه علاقه‌مندان به حوزه بازاریابی دیجیتال، این دوره با ثبت نام بیش از 100 نفر در 4 گروه آغاز شده است. این تعداد ثبت‌نام برای این دوره، یک رکورد جدید در موسسه آموزش عالی آزاد بهار است که نشان از کیفیت بالای دوره در نگاه مخاطبان و تقاضای رو به رشد در این حوزه است.

علی سالک، مدیر اجرایی آکادمی دیجیتال بهار، در ابتدای دوره با مبحث «مبانی بازاریابی دیجیتال» تفاوت‌های بازاریابی سنتی و دیجیتال و لزوم حرکت به سمت بازاریابی دیجیتال را برای مخاطبان بازگو کرد و در نهایت تحلیل جامعی بر اکوسیستم بازاریابی دیجیتال بر مبنای مدل Transit Map شرکت Gartner ارائه داد. فایل این مبحث درسی در سایت آکادمی دیجیتال بهار در بخش «دانلود» موجود است.

در جلسه بعدی، فربد صادقیان مدیرعامل آژانس بازاریابی دیجیتال DMC آغازکننده مبحث «استراتژی بازاریابی دیجیتال» بود که به عنوان زیرساخت اصلی دوره، تفکر استراتژیک در حوزه بازاریابی دیجیتال را به دانشجویان انتقال داد. این انتقال تجربه همراه با موردکاوی‌های مختلف از تجارب زیاد وی در عرصه کسب‌وکار دیجیتال در بازار کشورهای توسعه یافته بود.

گفتنی است، دوره جدید ثبت‌نام در دوره بازاریابی دیجیتال از هم‌اکنون آغاز شده است تا در تاریخ 31 تیرماه برای گروه‌های جدید آغاز شود. علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به وب سایت آکادمی دیجیتال بهار به نشانی  www.bahardigital.ir رزرو قطعی خود را انجام دهند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آکادمی دیجیتال بهار

موسسه آموزش عالی آزاد بهار به عنوان مبتکر دوره‌های حرفه‌ای MBA و DBA در ایران با سابقه برگزاری بیش از 75 دوره MBA و 25 دوره DBA، در زمستان سال 1394 برای اولین بار در کشور از طریق تأسیس آکادمی دوره‌های دیجیتال (Bahar Digital Academy)، فعالیت خود را در بخش آموزش مدیریتی حوزه دیجیتال به کمک برترین مدیران، متخصصان و مشاوران این حوزه آغاز کرده ‌است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

کسب و کار و خرده فروشی | علم و آموزش