اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395031256525246

دسته‌بندی و محصولات جدید رونمایی شد

توسعه فروشگاه اینترنتی «گیک‌شو!»

کد: 1395031256525246

http://j.mp/1U6x4TR

، رشت , (اخبار رسمی): دسته‌بندی تیشرت‌ها به همراه طرح‌های جذاب و جدید به سایت گیک‌شو اضافه شد.

عکس منتشر شده در شبکه‌های اجنماعی جهت اطلاع کاربران دنبال‌کننده اخبار فروشگاه

در حال حاضر معنای کلمه گیک در این سایت به افراد فعال در زمینه برنامه‌نویسی و تکنولوژی خلاصه و سعی می‌شود که محصولات ارائه شده در این سایت مطابق سلیقه این دسته از افراد طراحی شود.

فروشگاه اینترننی «گیک‌شو!» یک سامانه برخط با هدف ارائه محصولات متنوع  است که  با دریافت بازخورد کاربران اقدام به گسترده‌تر کردن محدوده محصولات خود کرده است.
به گزارش روابط عمومی گیگ شو، بعد از گذشت 9 ماه از ارائه خدمات فروشگاه اینترنتی «گیک‌شو!»  دسته‌بندی‌های گذشته که در بخش لیوان، برچسب و پیکسل بود، با دریافت بازخورد از خریدارانبه ایجاد تغییراتی در بخش‌های مختلف سایت منجر شده است.

بر اساس این گزارش، از تاریخ 11 خرداد 1395  این تغییرات به صورت موردی، آغاز شده است؛ افزودن دسته‌بندی جدید با عنوان «تیشرت»، حذف دسته‌بندی برچسب‌ها از سایت و  اضافه کردن تعداد طرح‌های هر بخش این فروشگاه تا بعضا به 4 برابر از جمله این تغییرات است.

بر پایه این خبر، گیگ شو ابراز امیدواری کرده است که در آینده نزدیک بتوانید  سرویس حذف شده برچسب را در قالبی جدید عرضه کند.
گفتنی است فروشگاه اینترنتی «گیک‌شو!»  26 شهریور سال 1394 با هدف «ارائه محصولات گیک‌پسند» کار خود را شروع کرد .

در حال حاضر معنای کلمه گیک در این سایت به افراد فعال در زمینه برنامه‌نویسی و تکنولوژی خلاصه  و سعی می‌شود که محصولات ارائه شده در این سایت مطابق سلیقه این دسته از افراد طراحی شود. اینفروشگاه اینترنتی امید دارد که در آینده نزدیک بتواند محصولات خود را نه فقط برای گیک‌های فعال در زمینه تکنولوژی، بلکه برای تمام افراد به معنی واقعی کلمه گیک عرضه کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گیک‌شو!

فروشگاه اینترنتی «گیک‌شو!» با هدف ارائه محصولات گیک پسند در اواسط 1394 افتتاح شد و در دسته‌بندی «تیشرت، ماوس‌پد، پیکسل و لیوان» به اقصی نقاط کشور خدمات ارائه می‌دهد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]