اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395031656645307

با مشارکت شرکت دوان ایرانیان

نخستین کارگروه مهندسی ارزش درکشور ایجاد شد

کد: 1395031656645307

https://goo.gl/P8q7CB

، تهران , (اخبار رسمی): نخستین کارگروه مهندسی ارزش درکشور با همکاری شرکت دوان ایرانیان(مهمندسی بازاریابی و فروش)، گروه معماری یاپ یونان و مشاور بومی پروژه رزت ایجاد شد

نخستین کارگروه مهندسی ارزش درکشور ایجاد شد

دوان ایرانیان در راستای ارائه مشاوره استراتژیک به سرمایه گذاران پروژه فاخر رزت، همراه با گروه معماری YAP  یونان از این پروژه بازدید کرد. پروژه رزت، پروژه ای تجاری در شهر ارومیه است که در زمینی به مساحت 53 هزار و 500 مترمربع در حال اجرا و ساخت است. این پروژه که متعلق به شهرداری ارومیه بوده ، هم اکنون با ورود سرمایه گذار جدید در مرحله جدیدی از توسعه با سیاست های جدید ساخت قرار گرفته است. این برای اولین بار است که همکاری چند جانبه یک شرکت مهندسی بازاریابی و فروش (دوان ایرانیان) و یک شرکت مشاوره فنی و مهندسی خارجی (گروه معماری یاپ) به همراه مشاور بومی پروژه و تیم اقتصادی کارفرما در قالب یک کارگروه مهندسی ارزش تشکیل و به فعالیت پرداخته اند.

بشیر انیسی مدیرعامل دوان ایرانیان سیاست های استراتژیک خود را برای ساخت، توسعه، فروش و بهره برداری این پروژه در اختیار گروه سازنده و سرمایه گذار قرار داد و در راستای این سیاست ها، گروه یونانی YAP به اصلاح محصول و مهندسی ارزش پرداخت و سه آلترناتیو طراحی را ارائه کرد. در این بازدید سازندگان و سرمایه گذاران به ارائه دیدگاه ها و نقطه نظرات خود پرداختند و به جمع بندی جامعی در خصوص طراحی فازهای بعدی پروژه رسیدند.

همچنین گروه یاپ (http://adis.gr )از مجتمع تجاری لاله پارک تبریز به عنوان یکی از رقبای اصلی پروژه رزت در شمال غرب کشور بازدید کردند.

 

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت دوان ایرانیان

شرکت دوان ایرانیان در سال 1385 فعالیت خود را به عنوان دفتر تحقیقات بازار و مدیریت راهبردی کلیه فعالیت ­های موسسین شرکت در کشورهای مختلف (سرمایه گذاری در بخش ساختمان و ساخت و ساز) آغاز و در سال 1386 به شماره 304576 به ثبت رساند. در این زمان به تجارب ارزنده و موفقیت ­های چشمگیری در چندین پروژه موفق خارج از کشور در حوزه های مدیریت سرمایه، کاهش ریسک، بازاریابی و فروش دست پیدا کردشده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه