اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395031656665307

درنمایشگاه سیتی اسکیپ ابوظبی ارایه شد

بازی گلف درخدمت جذب سرمایه گذار

کد: 1395031656665307

http://j.mp/1sMOJG5

، تهران , (اخبار رسمی): یک شرکت مهندسی بازاریابی و فروش با ارایه بازی مجازی گلف درنمایشگاه سیتی اسکیپ ابوظبی روش نوینی درجذب سرمایه گذار و مخاطب ارایه داد.

بازی گلف درخدمت جذب سرمایه گذار

زمانی که شرکت دوان ایرانیان در سال 1392 به عنوان کارگزار انحصاری بازاریابی و فروش دهکده گلف سرزمین ایرانیان فعالیت می کرد، از جمله پیشنهادهای جذاب بصری به جهت جذب مخاطبان و خبرپراکنی، برپا کردن بازی مجازی گلف در محل دفتر فروش پروژه جهت استفاده بازدید کنندگان و خریداران ویلاهای این دهکده منحصر به فرد بود. لیکن، به دلیل عدم تأمین بودجه و برخی مسائل در آن زمان، این ایده بازاریابی اجرایی نشد و تنها بخش کوچکی که شامل یک حول وپاترهای گلف و توپ و پایه توپ جهت زدن شات های ابتدایی بود فراهم شد.

پس از گذشت 3 سال از این پیشنهاد، این ایده هوشنمدانه توسط یکی از شرکت های کارگزاری مهندسی بازاریابی و فروش پروژه دهکده گلف در نمایشگاه املاک و مستغلات، Cityscape که فروردین ماه 95 درشهر ابوظبی برگزار شد به اجرا در آمد.

این ایده هوشنمدانه تبدیل به ابزار تبلیغاتی قوی برای جذب بازدیدکنندگان نمایشگاه به غرفه مذبور و همچنین کسب اطلاعات در خصوص پروژه و نحوه و شرایط سرمایه گذاری شد. این درحالی است که ابزارها و متدهای به روز و نوین و متناسب با هویت و مقیاس یک پروژه، می تواند در کارآمدی فرآیند بازاریابی و فروش موثر باشد.

امروزه با توجه به رقابت شدید سازندگان برای جذب سرمایه گذاران در حوزه املاک و مستغلات، علاوه برارتقای کیفیت ساخت و ارائه خدمات، استفاده از ابزار های نوین بازاریابی نقش بسیار مهمی در پیشبرد اهداف فروش ایفا می کند و غفلت فروشندگان در به کارگیری این حوزه می تواند بستر مناسبی جهت پیشی گرفتن رقبا از آنها ایجاد کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت دوان ایرانیان

شرکت دوان ایرانیان در سال 1385 فعالیت خود را به عنوان دفتر تحقیقات بازار و مدیریت راهبردی کلیه فعالیت ­های موسسین شرکت در کشورهای مختلف (سرمایه گذاری در بخش ساختمان و ساخت و ساز) آغاز و در سال 1386 به شماره 304576 به ثبت رساند. در این زمان به تجارب ارزنده و موفقیت ­های چشمگیری در چندین پروژه موفق خارج از کشور در حوزه های مدیریت سرمایه، کاهش ریسک، بازاریابی و فروش دست پیدا کردشده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

جشنواره، نمایشگاه و همایش