اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395031656675307

نگاهی به نمایشگاه سیتی اسکیپ امارات

کد: 1395031656675307

https://goo.gl/zvjtjF

، تهران , (اخبار رسمی): نمایشگاه Cityscape معروفترین و معتبرترین نمایشگاه املاک و مستغلات است که سالانه در نقاط مختلف به ارائه فرصت های سرمایه گذاری می پردازد.

نمایشگاه Cityscape 2016 امارات

این نمایشگاه در کره، کویت، قطر، ترکیه، جده، مصر، ابوظبی و دبی سالانه برگزار می شود. نمایشگاه سیتی اسکیپ ابوظبی در تاریخ 24 الی 26 فروردین برگزار شد که بسیاری از شرکت های مطرح و به نام جهانی در این نمایشگاه به ارائه آخرین دستاوردها و مطالعات خود در زمینه املاک و مستغلات پرداختند و پروژه ها و فرصت های سرمایه گذاری را معرفی کردند.

غرفه های بسیاری در این نمایشگاه جلب توجه می کرد که از جمله آنها می توان Abu Dhabi Vision 2030 را نام برد. ماکت با ابعاد وسیعی در این غرفه سعی در معرفی توسعه آتی ابوظبی داشت که نقش حیاتی برنامه ریزی شهری در این منطقه را آشکار می سازد. از دیگر غرفه های قابل توجه می توان به Eagle Hills Abu Dhabi اشاره کرد که از روشهای خلاقانه ای برای جذب بازدیدکنندگان و ارائه دستاوردهای خود استفاده کرده بود.

ADCP، Azizi development، Bayut.com، Eagle Hills برخی از شرکت کنندگان مطرح در این نمایشگاه بودند.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت دوان ایرانیان

شرکت دوان ایرانیان در سال 1385 فعالیت خود را به عنوان دفتر تحقیقات بازار و مدیریت راهبردی کلیه فعالیت ­های موسسین شرکت در کشورهای مختلف (سرمایه گذاری در بخش ساختمان و ساخت و ساز) آغاز و در سال 1386 به شماره 304576 به ثبت رساند. در این زمان به تجارب ارزنده و موفقیت ­های چشمگیری در چندین پروژه موفق خارج از کشور در حوزه های مدیریت سرمایه، کاهش ریسک، بازاریابی و فروش دست پیدا کردشده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

جشنواره، نمایشگاه و همایش