اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395031656695307

رئیس سازمان صنعن،معدن و تجارت استان تهران طی بازدید از پروژه مطرح کرد

تاثیر مرکز تجاری شهریار درافزایش درآمد مردم

کد: 1395031656695307

http://j.mp/21uAMHL

، تهران , (اخبار رسمی): رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران مرکز تجاری شهریار را عاملی برای افزایش اشتغال و درآمد مردم منطقه ارزیابی کرد.

تاثیر مرکز تجاری شهریار درافزایش درآمد مردم

محمدرضا مس فروش طی بازدید از نمایشگاه بهاره اصناف شهریار، از مراحل ساخت پروژه عظیم مرکز تجاری شهریار نیز بازدید و ضمن کسب اطلاع از میزان سرمایه گذاری و زمان ساخت و بهره برداری، از توجه ویژه سرمایه گذار پروژه به منطقه شهریار تقدیر کرد. به گفته وی باوجود عرصه های مختلف سرمایه گذاری در داخل و چه بسا خارج از کشور، تزریق این حجم سرمایه به منطقه شهریار قابل تقدیر است.

وی همچنین در ادامه گفت: ضمن این که باید در حفظ فضاهای قدیمی کوشا باشیم، اما ساخت چنین مراکز مدرن و مجهزی لازمه توسعه بازرگانی نوین است و مجموعه مدرنی مثل مرکز تجاری شهریار علاوه بر تاثیر مستقیم و البته مثبت بر کسب و کارهای فعلی شهریار، در ایجاد شغل و نهایتا افزایش درآمد و رضایتمندی مردم منطقه نقش به سزایی خواهد داشت و این رفاه و رضایتمندی مردم با هیچ چیز قابل مقایسه نیست.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت دوان ایرانیان

شرکت دوان ایرانیان در سال 1385 فعالیت خود را به عنوان دفتر تحقیقات بازار و مدیریت راهبردی کلیه فعالیت ­های موسسین شرکت در کشورهای مختلف (سرمایه گذاری در بخش ساختمان و ساخت و ساز) آغاز و در سال 1386 به شماره 304576 به ثبت رساند. در این زمان به تجارب ارزنده و موفقیت ­های چشمگیری در چندین پروژه موفق خارج از کشور در حوزه های مدیریت سرمایه، کاهش ریسک، بازاریابی و فروش دست پیدا کردشده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

مسکن و ساختمان