اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395033158305441

با تسهیلات و هدایای ویژه

پیش فروش بلند مدت محصولات ایران خودرو آغازشد

کد: 1395033158305441

https://goo.gl/ngnRbv

، تهران , (اخبار رسمی): گروه صنعتی ایران خودرو در راستای فراهم کردن امکان خرید برای گروه های مختلف درآمدی و تامین سلایق و انتظارات مشتریان، طرح پیش فروش بلندمدت محصولات خود را آغاز کرد.

پیش فروش بلند مدت محصولات ایران خودرو آغازشد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از شرکت ایران خودرو، معاون مدیر عامل در بازاریابی و فروش ایران خودرو در این باره گفت: در طرح پیش فروش بلندمدت، مشتریان علاوه بر دریافت سود مشارکت 22 درصد، از میزان قابل توجهی هدایا و تسهیلات و تخفیف زیر قیمت بازار، در زمان تحویل نیز بهره مند می شوند.

مصطفی خان کرمی افزود: درزمان تحویل خودرو به مشتری علاوه بر مزایای یادشده،‌ مبلغ تخفیف نیز از بهای فروش خودرو کاسته شده و مشتری قادر به پرداخت مابه التفاوت خواهد بود.

وی ضمن اشاره به استقبال فعالان بازار و مصرف کنندگان از این طرح اظهار کرد: خودروهای پژو 206 صندوقدار و پژو405 بنزینی SLX با مبالغ پیش پرداخت 15 و 13 میلیون تومان با موعد تحویل بهمن 95 و اردیبهشت 96 به متقاضیان عرضه می شود.

وی امکان پرداخت اقساطی مابه التفاوت در زمان تحویل و امکان صلح تا دوبار، با شرایط ذکر شده در بخش‌نامه را از دیگر مزایای این روش اعلام کرد.

گفتنی است، طرح پیش فروش بلندمدت ایران خودرو از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات گروه صنعتی ایران خودرو به نشانی www.ikco.com و یا مراجعه به نمایندگی های مجاز سراسر کشور در دسترس متقاضیان قرار دارد.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ایران خودرو

شرکت ایران‌خودرو (سهامی عام) در مرداد ماه سال 1341 با سرمایه 100 میلیون ریال تاسیس شد. تولید اولیه شرکت، اتوبوسهای معروف به «ال‌پی» بود که شاسی آن از آلمان وارد می شد و با نصب اتاق بر روی آن در کارخانه شمالی فعلی شرکت ایران‌خودرو مونتاژ می گردید. در ادامه این شرکت به تولید محصولاتی مانند پیکان، پژو 405 ، پژو پارس ELX ، سمند ال ایکس، سمند سریر و سورن، تندر90، رانا و دنا پرداخت.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید