اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395040158545362

دربانک ملت صورت گرفت

افزایش 50 درصدی وام سفر دانشجویان به عتبات

کد: 1395040158545362

http://j.mp/28MbFOX

، تهران , (اخبار رسمی): بانک ملت سقف تسهیلات قرض الحسنه اعطایی به دانشجویان برای اعزام به سفر معنوی عتبات عالیات را 50 درصد افزایش داد.

افزایش 50 درصدی وام سفر دانشجویان به عتبات

به گزارش اخبار رسمی، به نقل از روابط عمومی بانک ملت، به مناسبت ماه مبارک رمضان و با هدف ترغیب هرچه بیشتر دانشجویان برای اعزام به سفر معنوی عتبات عالیات ، سقف تسهیلات اعطایی بانک ملت به دانشجویان برای سفر هوایی به عراق، از 10 میلیون ریال به 15 میلیون ریال افزایش یافت. به همین منظور این تسهیلات به صورت قرض الحسنه با نرخ کارمزد 4 درصد و در قبال اخذ یک ضامن به دانشجویان تعلق می گیرد.

قابل ذکر است که دانشجویان علاقه مند به اعزام به این سفر مقدس، می توانند با در دست داشتن معرفی نامه ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان، به  هریک از شعب بانک ملت در سراسر کشور مراجعه و نسبت به دریافت وام 15 میلیون ریالی اعزام به عتبات عالیات اقدام کنند.

این گزارش حاکی است؛ در پی توقف اعزام مردم کشورمان به سفر معنوی حج، سازمان حج و زیارت و ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در تفاهمنامه ای با بانک ملت، افزایش اعزام ها به عتبات عالیات در کشور عراق را در دستور کار قرار دادند و در نخستین اقدام، این بانک اعزام 25 هزار نفر از دانشجویان را به این سفر معنوی با اعطای تسهیلات قرض الحسنه 10 میلیون ریالی، متعهد شد که با تصمیم اخیر هیات مدیره، سقف این تسهیلات با 50 درصد افزایش به 15 میلیون ریال افزایش یافته است.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک ملت

بانک ملت به موجب مصوبه‌ی مورخ 29 آذر 1358 مجمع عمومی بانک‌ها از ادغام بانک‌‌های تهران، داریوش، بین‌المللی ایران، عمران، بیمه‌ی ایران، ایران و عرب، پارس، اعتبارات تعاونی و توزیع، تجارت خارجی و فرهنگیان در تاریخ 31 تیر 1359 تشکیل و با شماره 38077 در اداره‌ی ثبت شرکت‌ها به ثبت رسید و عملیات اجرایی بانک از همان تاریخ آغازشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه